Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Желаещи да покараме някъде около София? Нещо леко
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Аз като видях времето направо паля. Обаче мисля да се разходя до Белмекен.
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
        Аз като видях времето направо паля. Обаче мисля да се разходя до Белмекен.
        Да, времето е супер!
        Но предвид дъжда от вчера аз не бих тръгнал сам, че и лебедката е на ремонт, да не стане да трябва да пиша в една друга тема
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Днес ще има ли някаква разходка?

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
            Днес ще има ли някаква разходка?
            Ами да се разбираме нещо и да действаме
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Давай идея на къде и да се срещаме някъде и да отпрашваме.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Опсс отпадам за днес, сори.

                П.П. М!@@@@@ ^()_(&(*%

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Аз въртях зад Витоша и малко в Плана. Доволно мокро и кално е. Рила се виждаше прекрасно - много контрасно и чисто. Пробвах всички налични пътища, които видях да тръгват от Ярема нагоре, но всичките бяха непроходими. Исках да стигна до снега. Основно изпопадали големи дървета и то по няколко. Един от пътищата пък стана отведнъж пътека за мотор или пеш, но не и за джип. Обрасно и занемарено навсякъде. Друг път пък както си беше явен, така ме изкара на една полянка в гората и така и не успях да намеря къде продължава.
                  Към обяд хванах черния път от Ярема към село Ярлово. Там се отклониох от маркирания път и пак се лутах из гората , после намерих селото. Там пък срещнах познати, та седнахме на приказки.
                  Следобяд тръгнах да се прибирам по асфалта към София, но малко след Железница хванах по черно май вече в Плана и там на едно възвишение с хубава гледка, така хубаво ме напече слънцето, че даже си дремнах насред полето.
                  За финал си намерих черен път , който слизаше в едно дере покрай една река. Там попаднах на лепкава кал, клонаци, дупки...окалях се и малко по-надолу пак засякох асфалтовия път. Окалях и асфалта поне километър и този прекрасен ден на чист въздух свърши. Много доволно се получи. Хора имаше навсякъде, където се загледам, явно и други са се възползвали от хубавото време.
                  Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                  0888/00-55-37

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Аз веднъж тръгнах също да обикалям Витоша. От новата магистрала след Перник се отклоних към село Боснек. След това продължих към Чуйпетлово, като търсех вариант, да продължа през планината. Бях сам(със жена ми) с джипката и много не исках да рискувам, да закъсвам. Като влязох в селото пътя свърши при последните вили. Попитах местните и ме упътиха, да тръгна по един път, който ползват дървосекачите, но не знаели къде води. Върнах се назад и след като подминах началото на селото, вляво видях черен път и тръгнах по него. Започна леко изкачване, около 1 км. нищо сериозно, но след това се увеличи наклона и стичащата се от дъждовете вода, го беше изровила. После се пооправи. Малко завой, пак нищо сериозно и се изкачих на поляна, от която се виждаше Ярлово. На много места пътя се разделяше. Ориентирах се за посоката по Рила и започна да се спуска, докато накрая съвсем наближих и влязох в селото. Определям го като "софт" разходката, защото карах само на заден мост.
                    Според мен, ако обаче се тръгне обратно- от Ярлово , към Чуйпетлово, впредвид разклоненията на пътя, вероятността да се убърка е по-голяма.
                    Когато го минах, времето беше хубаво, сухо и гледките бяха страхотни. Ще го повторя със сигурност маршрута!
                    0889 38 43 67 Милен

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Малко пикчърс от телефона

                      Рила, красива както винаги


                      Тук един клон ми заби някъде пред задния мост и започна пролетна оран след джипа. Супер жилава тояжка, не успях да я счупя...


                      Ей т'ва пътче, както си имаше очертани коловози така свърши на една полянка. Никъде не намерих продължение. Явно има заровено злато там и се посещава често...


                      Това пък е пътят продължение на този между вилите в Ярема. Хубав, поддържан...


                      И отведнъж стана пешеходна пътека. Изпопадали камъни, порастнали 5 метрови дървета посредата. Седях и гледах умно как така....




                      Върнах се доста назад и тръгнах по един друг, който след 100 метра приключи. Дънера можех да го премина, но този стърчащ корен щеше да ми нанесе доста щети.


                      Иначе в гората има дървета, не е като да липсват






                      После хванах това пътче. изглеждаше супер, ама...


                      ...първо това



                      После и това.


                      Това вече е по пътя за Ярлово през гората. До асфалтовия път има як надпис "към Ярлово пеш и с транспорт", как да не го хванеш?


                      Тус се борех с един стърчащ клон, който така стоеше, че трябваше да мина с гумите върху него




                      Пътят е локва до локва, но кал няма много.


                      Това вече са пллетата около селото


                      Обратно към Железница, но този път по асфалт


                      Ей тука беше много гот


                      После из Плана някъде




                      кални бани, ама така по софт хаха






                      Това ми бе десерта малко преди да се кача на асфалтовия път. Копали са трапче за кабели.


                      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                      0888/00-55-37

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Не успешния опит да превземем връх КомНатиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 055.jpg
Прегледи:1
Размер:218.4 КБ
ID:5366680Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 056.jpg
Прегледи:1
Размер:205.3 КБ
ID:5366681Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 057.jpg
Прегледи:1
Размер:256.0 КБ
ID:5366682Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 058.jpg
Прегледи:1
Размер:234.8 КБ
ID:5366683Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 059.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5366684Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 060.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5366685Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 061.jpg
Прегледи:1
Размер:159.3 КБ
ID:5366686Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 062.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5366687Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 064.jpg
Прегледи:1
Размер:192.6 КБ
ID:5366689Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 065.jpg
Прегледи:1
Размер:180.0 КБ
ID:5366690Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 066.jpg
Прегледи:1
Размер:188.8 КБ
ID:5366691Но пък скарата бе екстра.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:разходки 063.jpg
Прегледи:1
Размер:150.4 КБ
ID:5366688
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Калинчо за Ком е раничко , иначе имам мерак за там
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            По кой път сте пробвали към Ком и докъде стигнахте?
                            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                            0888/00-55-37

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Минахме през Годеч,село Губеш и от там в гората посока Ком.Мисля,че повече от половината път го минахме,като местност и име не знам до къде стигнахме.Една долина ни отказа точно преди върха,имаше много сняг съчетано със страничен наклон.И все пак мисля ,че е възможно да се превземе Ком.
                              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Ми...да пробваме пак скоро? Има ли желаещи?
                                Най-благоприятно ми се струва да тръгнем по пътя от Петрохан. Ако стигнем откритата част под Ком там има вероятност да може да се заобикалят преспите.
                                Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                                0888/00-55-37

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X