Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ох как ми се идва и на мен, ама пак разни ангажименти. Айде да си изкарате много весело и да се оровите ама мъжката, поне до огледалата. :-)
    тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

    Коментар


    • От: Разходки около София

      На мен ми се кара нещо по-хард, затова попотах какво представлява маршрута Иначе щом казвате, че ще има достатъчно кал за да е забавно ... там сме Да започваме преброяването !! Който мисли да идва да драсне по един ред в темата
      Life Begins Where The Road Ends.
      Nissan Patrol Y60 GR RD28T
      0889 9две 99 55 Иво

      Коментар


      • От: Разходки около София

        За сега сме аз и PinMaster, като гледам

        неделя сутринта 10:00 на санаториума(тоест Кокалянското ханче или последната спирка на автобус №1)
        Аз ще минавам по бул.българия и от там по околовръстното някой ако иска може и на бензинистанциите пътюм да се срешнем и от там към Кокаляне
        маршрут - Кокаляне - Бистрица - Железница - заслон Рай - ядене, скара-бира - после който иска е на 3-4 км от Пасарел, който иска се връща по черно.
        Последно редактирано от Ivokraev; 18-05-12, 15:13.
        Life Begins Where The Road Ends.
        Nissan Patrol Y60 GR RD28T
        0889 9две 99 55 Иво

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Да е хард, да е - колко да е хард...
          Па и аз съм у софта веч!
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Отдавно е готова пущината,всички тестове преминаха успешно и съм готов за бой .
            Върви , видех я из кварталните улички
            Лудак

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ставаме 4 ма за сега значи Аз и колегата Rady1st влизаме в списъка. На коя бензиностанция на България ?
              Jeep ZJ 4.0 HO, AW 4 , Quadra Drive
              NV 231 - COMMAND-TRAC
              3" lift

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Ivokraev Преглед на мнение
                За сега сме аз и PinMaster, като гледам

                неделя сутринта 10:00 на санаториума(тоест Кокалянското ханче или последната спирка на автобус №1)
                Аз ще минавам по бул.българия и от там по околовръстното някой ако иска може и на бензинистанциите пътюм да се срешнем и от там към Кокаляне
                маршрут - Кокаляне - Бистрица - Железница - заслон Рай - ядене, скара-бира - после който иска е на 3-4 км от Пасарел, който иска се връща по черно.
                Цела магистрала е това там даже преди няколко дена половината от този маршут го обикалях с лека кола.Имаше няколко места дет трябваше да се позасиля и позакачи тук там е .
                Илийката ако е запазил трака от последната разходка по маршутите които ни водеше Зайко да Ви ги даде , там ще е интересно
                Лудак

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                  Цела магистрала е това там даже преди няколко дена половината от този маршут го обикалях с лека кола.Имаше няколко места дет трябваше да се позасиля и позакачи тук там е .
                  Илийката ако е запазил трака от последната разходка по маршутите които ни водеше Зайко да Ви ги даде , там ще е интересно
                  Бре, Люси - ти що реши, че като използвам имената на селата - начи ша караме по не-черно
                  Исках само да кажа, че заслона е над Пасарел, а ние ще заобиколим през "около" Бистрица, после "покрай" Железница...

                  п.п. Отделно ти освен лека кола друго немаш, а квото имаш е с гуми 70 санта у диаметър, че и толко изтъркани, че помнят на СДС управлението, тъй че
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Бре, Люси - ти що реши, че като използвам имената на селата - начи ша караме по не-черно
                    Исках само да кажа, че заслона е над Пасарел, а ние ще заобиколим през "около" Бистрица, после "покрай" Железница...

                    п.п. Отделно ти освен лека кола друго немаш, а квото имаш е с гуми 70 санта у диаметър, че и толко изтъркани, че помнят на СДС управлението, тъй че
                    Бих ти отговорил
                    "поне имам японски МПС-та които имат доста по голяма аудитория,заклети фенове и най вече признат световен респект от шепа горди мазохисти на руско-островното "нещо" което са се опитали да му дадът некво име между остров и пират .В крайна сметка дали руското е наклецало островното или обратното е все едно защото все е излезъл наклецан пират на остров
                    Дано само аз си схващам !
                    Ако си си напомпал големите 78 сантиметрови гумета на макс и търсиш с кой да си ги мериш то знай че тайното ти мерене на мойте гуми е било в спаднало на макс положение пък и компресорчето ми е младичко та...... да не се изненадаш нещо колко бързо и свежо се вдигат ли вдигат ,че даже ти се доще да се возиш на такива гуми " но би било само в кръгът на шегата и обещавам да измисля нещо с което да се правя на обиден
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от vancho85 Преглед на мнение
                      Ставаме 4 ма за сега значи Аз и колегата Rady1st влизаме в списъка. На коя бензиностанция на България ?
                      9:30 на ОМВ на околовръстното посока Младост това което се намира малко след като се качиш от бул.България и от там към Кокаляне за срещата в 10 ч. Званнете един телафон сутринта ако има нещо за да знам дали да чакам
                      Life Begins Where The Road Ends.
                      Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                      0889 9две 99 55 Иво

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Колеги и аз ще се присъединя в неделя. Един колега с ендуро също ще дойде с нас. Това ще му е първо каляне с мотора

                        А аз тъкмо ще тествам новата лебетка
                        One Planet, One Internet!
                        We Are All Connected!

                        Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Хубу, че не се обиди, щот да се изказваш неподготвен, че там е магистрала и можело да се мине с кола... Ще снимам специално за теб "лесните" места

                          Супер, че се събираме повече жипки. Надявам се да стане хубава разхотка.

                          За по-лесно място на срещата нека да е на Кокалянско ханче - до колелото на рейсовете - така ще се видим.
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Хубу, че не се обиди, щот да се изказваш неподготвен, че там е магистрала и можело да се мине с кола... Ще снимам специално за теб "лесните" места

                            Супер, че се събираме повече жипки. Надявам се да стане хубава разхотка.

                            За по-лесно място на срещата нека да е на Кокалянско ханче - до колелото на рейсовете - така ще се видим.
                            Всичко е до това кой какво разбира под кола ,колко я е прежалил и колку му е празна тиквата
                            А и все пак не бях тръгнал на оффроуд
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                              Колеги и аз ще се присъединя в неделя. Един колега с ендуро също ще дойде с нас. Това ще му е първо каляне с мотора

                              А аз тъкмо ще тествам новата лебетка
                              ...и първото прегряване на мотора...
                              как се кара цял ден на първа?
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Супер значи за сега сме : аз, PinMaster , hackman , vancho85 , Rady1st и едно ендуро

                                С vancho85 и Rady1st се чакаме 9:30 на ОМВ на околовръстното посока Младост това което се намира малко след като се качиш от бул.България и от там към Кокаляне за срещата в 10 ч. Нали така ? Някой освен vancho85 и Rady1st да чакам ли в 9:30 на ОМВ или направо в Кокаляне?

                                П.п. Някои ще взима ли скара, защото аз лично нямам
                                Life Begins Where The Road Ends.
                                Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                                0889 9две 99 55 Иво

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X