Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Янко вас ви удари тока нацяло Кви палатки в тоя студ ве,ше ни станат т...ките на стафиди
    Хайде,хайде-точно пък тебе Антоне едва ли ще те уплаши студа-снага имаш,маса имаш,какво повече.
    Ще кажеш,че едно време в казармата,като е имало Зимни учения не си спал на палатка!?!
    А и все пак това е якото на това мироприятие,че всичко е замислено леко нестандартно и под открито небе.
    Идвай с голямата Витара да видим дали УАЗ-овия мост ще опира в коловозите,че ако трие и на теб да ти търсим 35-ци.
    То май само аз и Радо останахме с 28-ци,ама карай,ако се наложи ще ни влачите по малко.
    Последно редактирано от Янко Желязков; 08-01-13, 17:56.

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
      Поне да види дали могат да му доставят.Бакалов от половин година си търси и не може да намери гуми.Вчера говорих с него.
      Вчера се чух с Митака, намерил е гуми.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        То май само аз и Радо останахме с 28-ци,ама карай,ако се наложи ще ни влачите по малко.
        И аз и аз съм с 28-ци, затова се циганея. Иначе 31-ци престигат другата седмица. Знаеш ли къв е смях фронта повдигнат пък с малки гуменетки! СРААААМ!

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Възможно е времето да застудее и калчицата да замръзне,ама нямам идея дали ще стане това.Тогава шансовете ми в коловозите се увеличават.Ше ги надкрачвам ако мога.Но щом Митака има нови гуми нямам ядове.Ще се абонирам при него.Сега си търся яко и дълго въже.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
            Възможно е времето да застудее и калчицата да замръзне,ама нямам идея дали ще стане това.Тогава шансовете ми в коловозите се увеличават.Ше ги надкрачвам ако мога.Но щом Митака има нови гуми нямам ядове.Ще се абонирам при него.Сега си търся яко и дълго въже.
            Аз купих 10 метрово въже, според продавача е за камиони, така че въже има - докато не се къса разбира се!

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
              Аз купих 10 метрово въже, според продавача е за камиони, така че въже има - докато не се къса разбира се!
              Ако става и аз ще си взема.Ще го пробваме в събота,ама дано не се налага.Поздрави!
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Аз май отпадам , стъпих на един перон и едва стъпвам на крака си .Не знам какво ще стане до събота .
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Разсипаха ми районното с тия телефонни измами. Почти денонощно работим. Дано се поуспокоят нещата до събота, че иначе ще гледам само снимки.

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    Аз май отпадам , стъпих на един перон и едва стъпвам на крака си .Не знам какво ще стане до събота .
                    айде сега, няма да стъпваш, ще натискаш педала. Няма да си търсиш оправдания ей...

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      готови ли сте бе пичове

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        утре отивам да си взема звяра

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Късмета ме споходи и калните гуменетки пристигнаха днес. Преди малко ги монтирах. Сега остава за събота всичко да е наред!
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1285.jpg
Прегледи:2
Размер:113.0 КБ
ID:5442351Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1286.jpg
Прегледи:2
Размер:101.3 КБ
ID:5442352Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1284.jpg
Прегледи:2
Размер:80.6 КБ
ID:5442353

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Бреййй,Божидаре няма да имаш стигане
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              Аз май отпадам , стъпих на един перон и едва стъпвам на крака си .Не знам какво ще стане до събота .
                              Аз на една разходка с две вързани ръце и два вързани крака карах !
                              Ама то това вашето разходки ли е ,едно време кви разходки имаше
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Днес говорих с колегите от нашия отряд , и положението е следното :– Злати ,сътворява един самурай за Ст.загорска среща ,другите колеги работят в събота ,оставам само аз с куц крак ако някой дойде да ми асистира ,или поне мога леко да стъпвам на него (което много ме съмнява) ще дойда само аз .
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X