Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на разходка около Велико Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на разходка около Велико Търново

    Вчера се проведе една добра разходка с участието на три джипки от Троян. Надявам се да им е харесало на колегите. Имаше кал, коловози и много екшън. Колегата с Рокито счупи каре и рано рано, го прибра в бокса, но после дойде да гледа поне. Ето снимките от сутринта. Аз си тръгнах рано но колегите ще качат още със сигурност.
    Поздрави

    ПС: Едно виде от миналата разходка
    Прикачени файлове
    Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Коментар


    • До: Организиране на разходка около Велико Търново

      Кратка рекапитулация на остатъка от разходката:
      Счупено предно каре и на Ферозата, разбортирана гума и сгъната кормилна щанга на Тойотата и отказала лебедка на Газката(по-скоро Паджерото ).
      В крайна сметка вечерта все пак се добрахме до Илиевци и хапнахме от вратните пържоли!
      Силно впечатлен съм от постиженията на колегите с Витарите от Троян. За Газката(Паджерото) никога не съм се съмнявал.
      Очаквам снимки и клипове от останалите от снимащи по време на разходката.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • До: Организиране на разходка около Велико Търново

        Ако може гостите от Троян да качат малко снимки?

        Коментар


        • До: Организиране на разходка около Велико Търново

          Ето едно видео от мен, докато бях с вас.

          Поздрави
          Иво
          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

          Коментар


          • До: Организиране на разходка около Велико Търново

            Разходката беше чудесна за което благодарим на всички, също и за топлото посрещане, само да разберем как се качват клипове ще качим нещата които сме заснели. Също така се радвам, че сме впечатлили колегата с LAND ROVERA, има едно въже което виси на теглича на мойта джипка което е на тойотата трябва да се разберем как да го върна на момчето, или пък ще дойдете всички да го вземете някой уикенд
            ще пусна линк с някои качени клипа ама неса всичките.
            https://www.vbox7.com/play:6f8d915f
            https://www.vbox7.com/play:37a41252
            https://www.vbox7.com/play:18781e03
            https://www.vbox7.com/play:64486db2
            https://www.vbox7.com/play:ba66c420
            https://www.vbox7.com/play:a3c92573
            скоро и другите
            ако въжето на момчето с тойотата му трябва спешно да ми се обади 0888422244 - Минко ще намеря начин да му го пратя до В.Търново

            Коментар


            • До: Организиране на разходка около Велико Търново

              И на нас ни хареса да караме покрай вас и да ви гледаме,малко късно ви настигнахме ама все пак ви намерихме на най-интересното място

              Коментар


              • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                Браво на момчетата е това се вика да се окаляш здраво, дайте инфо на лично с. за следвашата разходка, бих се радвал да се включа само дето ми се видя млко тежко трасето за мен но не пречи да се пробвам
                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                :D

                Коментар


                • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                  Този път за мен трасето беше по-тежко и се наложи два пъти Христо с Белия Лебед (Дефендъра) да вади Сребърната Стрела (Самурая) от коловозите, където бях легнал на мостовете.
                  Поздрави на троянската група. Карачи са и с радост бих карал пак с тях на наш или техен терен.
                  Малко снимки и от мен, а видеото ще го дам на Иво, за да го обработи и качи.

                  ПП. Намерих си едната капачка на джантата.
                  Прикачени файлове
                  Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                  Коментар


                  • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                    КАЛеги пускайте повече снимков и видео материал от тази неделя,моля ви.Англичанина Крис има,ако може му ги изземете по някакъв начин....

                    Коментар


                    • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                      Първоначално публикуван от Stanislav4o Преглед на мнение
                      КАЛеги пускайте повече снимков и видео материал от тази неделя,моля ви.Англичанина Крис има,ако може му ги изземете по някакъв начин....
                      Той, ги е пуснал неговите снимки тук:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/al...p?albumid=1128
                      Поздрави
                      Иво
                      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                      Коментар


                      • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                        Днес направихме едно ново трасе до Дряново. Съжалявам, че не се обадих но на мен ми се обадиха 15 мин преди да се тръгне. Утре ще пусна снимки и клипове.
                        Поздрави
                        Иво
                        Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                        Коментар


                        • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                          Малко снимки
                          Прикачени файлове
                          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                          Коментар


                          • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                            вече се бях разтревожил че автомивките тази седмица няма да имат клиенти и ето че се похвалихте че отново сте се окаляли . сигурно има доста хора от региона които следят подвизивите ви . аз имам предложение да се организираме и другите които нямаме кални гуми , лебедки и желание да ходим там където нямаме работа да се каляме излишно да си организираме СОФТ разходка . предполагам че има доста места на които леки коли не стигат а пеш се стига бавно .
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                              Ееее, Иво направо ме разбиваш, къде ги намирате тези мазни терени
                              Като че ли ще местиш темата към " ХАРД РАЗХОДКИ " Не мога да си кривя душата, че и аз обичам да се калям, пък и адреналинчето си е друго ама....
                              Аз вече няма да смея да дойда с вас...ще си почупя англичанина

                              Ама ей на, с колегата alexalex69, ще си направим по културно мероприятие - аз съм за
                              Така или иначе почти не пропускам през почивните дни, разходка извън пътя... но е по готино с компания
                              Поздрави Гошо

                              Коментар


                              • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                                Едно видео от Неделя, качеството нещо не стана.
                                Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X