Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    колега не ми се спори щом ти казваш ок няма и неми се занимава кои и с каква цел е направил някакъв заслон
    http://www.vbox7.com/play:f7388cc7</a>
    0896415228

    Коментар


    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Първоначално публикуван от галин георгиев Преглед на мнение
      колега не ми се спори щом ти казваш ок няма и неми се занимава кои и с каква цел е направил някакъв заслон
      Аз не споря. Казвам каквото съм чул и каквото съм видял. Не съм компетентен много по ловните въпроси и наистина не знам коя дружинка какво стопанисва и къде й е района.
      В този ред на мисли, вчера ловен ден ли беше?

      И едно пояснение. С нас имаше колеги от ловната дружинка на Клементово.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
        Аз не споря. Казвам каквото съм чул и каквото съм видял. Не съм компетентен много по ловните въпроси и наистина не знам коя дружинка какво стопанисва и къде й е района.
        В този ред на мисли, вчера ловен ден ли беше?

        И едно пояснение. С нас имаше колеги от ловната дружинка на Клементово.
        Не искам да споря с вас но до колкото знам чешмата се казва/ Гюл понар/ или нещо от сорта а кой е построил май са тези от джип сафарито на златните ,за да водят туристи
        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

        Коментар


        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          ето още снимки от вчера/има и още/
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
            ... Много джипки ( може около 40 )...
            Солидна масовка, дума да няма!

            Като гледам е имало хубава калчица. Как се представиха МТ-тата?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Солидна масовка, дума да няма!

              Като гледам е имало хубава калчица. Как се представиха МТ-тата?
              Перфектно. Нямам оплакване. Имам само някои забележки относно страничната устойчивост. Но за това си има и друго обяснение. Когато изчезне резервната гума от покрива, пак ще пробвам. На едното видео се вижда как работят гумите. В момента Уаза е без блокажи...

              А калта беше направо лечебна . Ще ми трябва къртач да я сваля от колата.
              Последно редактирано от Pursie; 09-02-09, 21:45.
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар


              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Бравооо перфектно е било ... поздравления на всички участници , а на тези които са пропуснали като мен мога само да пожелая редовно присъствие


                Брей толкова много джипки и една НИВА да няма /поне на снимките не се вижда/
                колеги как така няма ли кой да ни отсрами ...
                Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                Коментар


                • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                  А калта беше направо лечебна . Ще ми трябва къртач да я сваля от колата.
                  Изчакай до Юли да изсъхне на 100% после минаваш с 80-100 през няколко дупки и всичко си пада !

                  А за гумата на тавана ти говоря от 2 години
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                    ... Когато изчезне резервната гума от покрива, пак ще пробвам ...
                    Тази мода с гумата, качена на 2 м височина, нещо не ме изпълва с възторг ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                      .... Когато изчезне резервната гума от покрива, пак ще пробвам. ...
                      Помня едно от първите ти излизания с УАЗа, още нов лъскав и видях как 4-те халогена "изчезнаха" от порива
                      Не знам какъв клон, ще ти трябва за да "изчезне" и резервната гума от порива, но ти си талантлив
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        [quote=Pursie;630401]Аз не споря. Казвам каквото съм чул и каквото съм видял. Не съм компетентен много по ловните въпроси и наистина не знам коя дружинка какво стопанисва и къде й е района.
                        В този ред на мисли, вчера ловен ден ли беше?

                        И едно пояснение. С нас имаше колеги от ловната дружинка на Клементово.[/quot



                        В момента говорите за различни места.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                          Помня едно от първите ти излизания с УАЗа, още нов лъскав и видях как 4-те халогена "изчезнаха" от порива
                          Не знам какъв клон, ще ти трябва за да "изчезне" и резервната гума от порива, но ти си талантлив

                          В неделя се опитах. На едното изкачване по Осеново изведнъж Уаза завъртя задника и като излязох останалите колеги ме светнаха, че съм ударил с гумата бая як клон и той ме е завъртял. Така, че планира се в момента.
                          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                          NULLA TENACI INVIA EST VIA

                          Коментар


                          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Малко ретро снимки от стари разходки ,имам и от някой друго състезание но незнам къде да ги кача, моля посъветвайте ме
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от krasito; 12-02-09, 08:43.
                            http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                            Коментар


                            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              Ето ви още малко снимки от 08.02.09
                              Прикачени файлове
                              http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                              Коментар


                              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                Нещо замря темата.
                                Да не би да са Ви дошли твърде много емоциите от последните разходки?
                                Аз ще трябва да влизам "в бокса" и може би тази неделя жълтия самурай ще кара за последно. Събраха се твърде много "временни" решения, а има и някой звуци, които почват да не ми харесват. Така че трябва да го спра за ПЪЛНА профилактика. (Смяна на съединител, лагери на полуосите, масла в агрегатите, семеринги, смяна на радиатора, по двигателя има малко течове и клапаните притракват... абе иска си да се пипне.)
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X