Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли желаещи за разходка Около Копривщица?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    За сега не мога да дам идея какво ни чака обилния сняг наваля днес
    единственото което знам е че понеже се оказа че на 17 имам неотложен ангажимент за които бях забравил ще трябва да преспим в града а не на хижата е поне аз със сигорност ням да спя на хижата но ще видим какво ще се получи все пак дано до тогава времето се задържи че ще има да се ровим в сняг не е истина
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #32
      Не е ли бая опасно да се прави офроуд при сняг ? В смисъл остави, че няма да можем да качим нищо, но и разни дупки/камъни/ями/пънове и пр. са сигурно като мини.
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #33
        "Супер. Дай малко идея какво ни чака ? Какви са ми шансовете ако не съм със зимни гуми ?"

        Шансовете ти са нулеви! Забрави да тръгваш през зимата в планината без подходящи гуми! При това Туарега е толкова тежък, че ще е трудно да се тегли при кал/ сняг. Купи си гуми за офроуд или МТ ( или си наеми една Виетнамка да те тегли :-) ).
        НО НЕ ТРЪГВАЙ БЕЗ ПОДХОДЯЩИ ГУМИ!
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #34
          Да бе, гадост, аз взех 2 гуми моя размер, но се оказа, че ако не сложа 4 еднакви става много неприятно. Та сега си имам 2 зимни гуми в гаража и не мога да ги сложа

          За това и темата за групова поръчка на гуми от Германия, но мисля е 100% сигурно, че до тогава няма да съм се сдобил с 4 нови гуми
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #35
            Момчета нека видим как ще е времето щото кактоказа Жорото зимата си е жива съсипия ням смисъл да се трепем за нема нищо као трябва ще го поотложим малко но все пак нека си направим кефа не да си хабите горивото напразно
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #36
              Е-е-е таман се бях подострил за една хубава разходка и тясе провали...
              Дайте да направим нещо съботно или неделно тези дни
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #37
                Разходка ще има но просто нямам смисъл в тоя сняг ще стигнем до барикадите и там ще си и останем а не сте дошли за това поне не и колегата с Фрилендъра и колегата с Туарега така че за сега си остава за 17 но само ако позволи времето то ще си каже има време до тогава
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #38
                  Колеги какъв е кейса, ще правим ли разходка след седмица или е тегаво положението ?
                  VW Touareg V10, 5000cc

                  Коментар


                  • #39
                    Ми доколкото съм запознат с обстановката има около 40см сняг и то не там а на южен склон на по-ниско! - Поне гуми и вериги трябват!
                    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                    Коментар


                    • #40
                      Той Лъчо ви го е казал просто тук както се казват впътното снъга ни изненада лошо 40см сняг и едва ли има смисъл да се ровим като прасета за нема нищо нека сепостопи не съм забравил какво съм обещал и ще го направя веднга когато времето позволи ОБЕЩАВАМ ВИ ГО
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X