Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли желаещи за разходка Около Копривщица?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли желаещи за разходка Около Копривщица?

    От доста време се чудя дали ще има желаещи от групата на разхождащите се да доидат да направим един оффроуд купон из Средна Гора спецялно за Соти ще организираме и преминаване през Влък ако наистинаима желаещи нека тук уточним как да стане за да се подготвя да решим с преспиване ли ще е идването до Копривщица къде ще е това преспиване в хотел,квартира или на хижа има много възожности просто ми се иска да знам какво желаете и да мога да се организрам щото тук съм си сам войн но и сма война е войн ще се справя така че колеги дайте предложения аз ще ви кажа какво и кога мога и надявам се че ще успеем да се организираме.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    има има...

    Аз съм желаещ
    Искам пак при Соти
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Чудя се вече на ентосиазма ви. Нали виждате какво става с другите разходки.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        Аз още не съм се изпарил за това имам ентусиазъм нали знаеш парен каша духа
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
          Чудя се вече на ентосиазма ви. Нали виждате какво става с другите разходки.
          Лошо няма, стига да не се опитва да угоди на всички, защото това е "мисия невъзможна".
          Както Алекс беше посъветвал другите колеги: избира се един маршрут, обявява се какъв е и дали е хард или софт и толкова. На който му харесва - да участва, на който не - не.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            казваите какво искате софт хард всичко има дълеч съм от това да угодя на всеки не съм магьосник но вие решете каква група ще доиде
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Терена позволява деление. Една група от софт разходкаджии тръдва да разглежда забележителностите в района и да речем отскача до Бело Камене(ако е лято прави една баня), а екстремистите минават първоначално през Влък и после се "заравят" някъде. После всички се събират заедно за голямото ядене и пийне.



              Ей да не вземете да ме нападнете сега Това е само предложение! Инициатор е Димитър и той решава!
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                ВЛЪК!!! Ся съм с ново окачване,нови,по-големи гуми,нови,по-бавни(съответно по-мощни) диференцияли...И СЪМ МУ НАБРАЛ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА!!!ША ГО ГРИЗНА....
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  Ми хаиде де организация му е майката
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    И аз съм принципно навитак, с по-аматьор групата За ядене и пиене накрая съм в про групата.
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #11
                      хубаво

                      Броите и мене

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                        И аз съм принципно навитак, с по-аматьор групата За ядене и пиене накрая съм в про групата.
                        аре довечера едно Рио .. на фарове, каиш, фотоапарат и много омазване ?

                        или ако има мераклии за катерене малко след Владая .. докъдето стигнем ?

                        Коментар


                        • #13
                          А за кога я мислите тази разходка, щото аз до 30 съм зает, а след това мога. А Дявол Коледа, ако си толкова самотен в Копривщица можеш да мръднеш 20-30км на запад - Пирдоп е мястото, и ние също можем да идваме!!
                          Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                          [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                          Коментар


                          • #14
                            На тази разходка паркетниците имат ли шанс ???
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #15
                              Тъй като до сега заявки са дали хора с желание за по леки изпълнения явно ще се насочим на там казваите какви са горе долу машините и ще ида да изберанякое маршрутче ще ви дам некоя и друга снимка и ще решим взаимнокакво ще правим
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X