Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Същата. Явно съм се объркал.

    Е какъв беше другия ник, с който влизаше?
    Е случва се де другия е Ал. Стоянов той е на баща ми.
    Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
    Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

    Коментар


    • #17
      До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

      Хайде де, да решаваме за кога точно ще е разходката и в каква посока, че аз от утре няма да имам достъп до интернет. Според мен идеята за Верила не е лоша, защото заслона побира доста хора, пък и вътре печката е голяма и доста бързо се затопля! Ако някой има други предпочитания, да казва, аз съм съгласен и за друг маршрут.
      Ето няколко снимки на хижата, за колегите дето не я знаят!
      Прикачени файлове
      Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
      Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

      Коментар


      • #18
        До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

        3 януари ми се вижда най-удачната дата
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

          Като гледам се оформя клуб ТЕРАНО,да не си цапаме джоганите,само ако Монката може пак да провери дали е за СОФТ,а и да не пречим на ловците/дано са прежалили ОНАЗИ ракия/,иначе съм фен на тази хижа и на идеята,ще навивам фамилията и ще държим връзка.Желая ви весели празници!

          Коментар


          • #20
            До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

            Първоначално публикуван от simo_tonev Преглед на мнение
            Като гледам се оформя клуб ТЕРАНО,да не си цапаме джоганите,само ако Монката може пак да провери дали е за СОФТ,а и да не пречим на ловците/дано са прежалили ОНАЗИ ракия/,иначе съм фен на тази хижа и на идеята,ще навивам фамилията и ще държим връзка.Желая ви весели празници!
            Симо, вземай Патрола и идвай, стига с тея "паркетници" . Относно ОНАЗИ ракия няма проблем - прежалили са я само казаха следващия път като им търсим скривалищата да ходим пеш, а не с джипки ! Ще проверя как стои въпроса с ловците, но мисля, че няма да имаме проблем!
            Поздрави!
            П.С. Симо , не си изключвай телефона - човек не може един празник да ти честити !
            Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
            Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

            Коментар


            • #21
              До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

              Хм, за 2-ри или 3-ти и аз бих се включил с удоволствие! А за ловците - ами сезона свърши, освен да ходят там да се напият.

              Коментар


              • #22
                До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                Еми, нека датата да е 3-ти тогава.

                ...ама, до там ще стигнем май бързо. Може да пробваме маршрутче и до близките села по някое време. Нали идеята е освен да се почерпиме, и да покараме.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                  Екстра! За мен ще е голям кеф, да се запозная с нови бъдещи Приятели! А за черпенето - кафе, кола, лимонада, бира, .....абе и водка става, ама малко.

                  Пък за следващия път бих предложил едно маршрутче - София - Ботунец - в.Мургаш - и оттам по билото, та до нашата ловна хижа над Батулия - наистина красив маршрут.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                    а дали ще бъде свободно там , да не се отиде и да е заето от други хора
                    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                      Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                      а дали ще бъде свободно там , да не се отиде и да е заето от други хора
                      Ако са Хора ще се почерпиме и с тях, ако са говеда, ще ги изхвърлиме - проста логика!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                        Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                        Ако са Хора ще се почерпиме и с тях, ако са говеда, ще ги изхвърлиме - проста логика!
                        От това по тъпо изказване не бех чул отдавна. (нЕма емотикон който повръща) - ЗАЕБИ.
                        Монтер никой не качвай повече там .
                        Ебати тъпотията казана от гости които не знаят даже и къде отиват.
                        100 пъти сам бил там и все съм се срещал с ХОРА. То в планината са малко тъпаците. Дано си прекарате добре.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                          От това по тъпо изказване не бех чул отдавна. (нЕма емотикон който повръща) - ЗАЕБИ.
                          Монтер никой не качвай повече там .
                          Ебати тъпотията казана от гости които не знаят даже и къде отиват.
                          100 пъти сам бил там и все съм се срещал с ХОРА. То в планината са малко тъпаците. Дано си прекарате добре.

                          това небешели маитаб ако има вътре животни ти нямали да ги изгониш


                          П,П, колега като си бил там да недоиде верно некои да ни изгони , а за другото сме големи хора и не по малко въспитани от кито и да е , и кото си бил там що не палиш джипа и идваи
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Еми, нека датата да е 3-ти тогава.

                            ...ама, до там ще стигнем май бързо. Може да пробваме маршрутче и до близките села по някое време. Нали идеята е освен да се почерпиме, и да покараме.
                            Спарки, няма ли възможност примерно от Рударци или Боснек (Чуйпетлово) да се тръгне по черно, защото ако тръгнем от Г.Диканя ще стигнем много бързо - 10-тина км. са. За черпенето - там има възможност за BBQ, което мисля да използваме ! Възможно е да отидем и до един друг заслон, за който съм ти говорил, но той е за през лятото (само да ти го покажа ).
                            По-късно ще се чуя с ловците, да видя дали нямат някое организирано мероприятие за 03.
                            П.С. Маркане, хайде включвай се и ти - да пробваме от греяната ракия
                            Ето и снимки на заслона.
                            Прикачени файлове
                            Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                            Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                              За 03.01 заслона ще е свободен, така че да мислим маршрут!!!
                              Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                              Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да се поразтъпчем тия дни? (30.12 - 04.01)

                                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                                От това по тъпо изказване не бех чул отдавна. (нЕма емотикон който повръща) - ЗАЕБИ.
                                Монтер никой не качвай повече там .
                                Ебати тъпотията казана от гости които не знаят даже и къде отиват.
                                100 пъти сам бил там и все съм се срещал с ХОРА. То в планината са малко тъпаците. Дано си прекарате добре.
                                Може да си прав за конкретния случай.
                                Аз съм все още афектиран от това в какъв вид намерихме преди сезона ловната ни хижа - вратата разбита( а ключа стои на видно място), размазана храна по пода и стените, строшени бутилки и......пейките изгорени в камината, а имаше оставени дърва за огрев!
                                Хора всякакви, но това за мен са си чисти говеда, без да обиждам едрия рогат добитък!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X