Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

    Давам 2 бири , пакетче чипс , и една кокошка носачка на този , който пусне снимки на байрактаря от Б.С.
    НЕма такъв кеф!
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

      Наистина стана една чудесна разходчица,независимо,че нашата група не беше подготвена/Купува-Продава/,но пък се справихме добре с импровизацията.Много поздрави и от нас на 'Знаменосеца',и очаквам с нетърпение снимковия материал на Голди и Гере,да покажат какви невероятни места има по 'НАШИЯ' край! Поздрави на всички нови и стари приятели,и до нови срещи!
      ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

      Коментар


      • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

        много съм бос с тиа компютри,те немат педали и волан и немога да ги карам докато сина ми спи.и аватар немога да си кача. синята витара враца
        СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


        0878209603 0885665118 Качето русия

        Коментар


        • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

          Супер готино си изкарахме, приятна компания, уникална природа, страхотна сервитьорка и музикален фон не на последно място да отбележим ))

          страхотната сервитьорка се казва "НЯМА"
          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


          0878209603 0885665118 Качето русия

          Коментар


          • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

            И аз чакам снимките с нетърпение
            Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
            Давам 2 бири , пакетче чипс , и една кокошка носачка на този , който пусне снимки на байрактаря от Б.С.
            НЕма такъв кеф!
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

              Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
              Наистина стана една чудесна разходчица,независимо,че нашата група не беше подготвена/Купува-Продава/,но пък се справихме добре с импровизацията.Много поздрави и от нас на 'Знаменосеца',и очаквам с нетърпение снимковия материал на Голди и Гере,да покажат какви невероятни места има по 'НАШИЯ' край! Поздрави на всички нови и стари приятели,и до нови срещи!
              Приятелю,импровизацията в повечето случай върши по-добра работа от подготовката.Явор също има много добри снимки.
              FORD MAVERIK 2.7TD
              Тел.0898662817
              LZ1IID

              Коментар


              • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                Преди да тръгнем не смеех да правя конкретни планове за мероприятието - да се съберем, да се видим пък каквото ще да става. След неуместната шега на метеоролозите само се молех да не ни връхлети някоя снежна буря горе , че поне да можем всички да се приберем по къщите след сбирката. Като гледам за повечето от нас срещата е надхвърлила очакванията. Една от най-добрите на Клуб УАЗ и приятели за мен. Дано занапред се виждаме по често от веднъж годишно и да доказваме не само на думи, че случайни хора УАЗ не карат и че и приятелите им също не са случайни хора. За пореден път се убеждавам, че когато хората са качествени не се нуждаят от лозунги и тежка организация. Достатъчна е общата цел да си изкарат добре и всеки да допринесе с каквото може да се забавляват и другите. Благодаря на всички за всеотдайността и добрата компания. Не искам да изреждам, защото трябва да спомена всеки един от присъстващите поотделно. Всичко беше на ниво. И купона и скарите и уникалните панорами и забележителности. Много добре си паснахме в интересите и с Врачанската група, на която отново благодаря за страхотната разходка и интересните шорткъти. Момчета, гответе се за "Леденика-2 " !
                Отново благодаря на всички!
                Поздрави!

                Малко снимки от мен:
                http://htftp.offroad-bulgaria.com/ge...lery/index.htm
                LZ1GYY
                0898 436 956

                Коментар


                • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                  Още няколко изгледа от "Божият мост" край с. Лиляче











                  LZ1GYY
                  0898 436 956

                  Коментар


                  • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                    Аз и моето семейство прекарахме два незабравими дни! Страхотна компания и безкраен купон! С нетърпение очакваме Леденика 2 Благодарности на колегите от Врачанския офроуд клуб за хубавата разходка и прекрасните места който ни показаха! Поздрави на всички участници в тази прекрасна сбирка на УАЗ клуба и все по често да се събираме!
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                      От баирактара.Моля не поткупвайте фотографите.Поздрави на всички от компаниата.

                      Коментар


                      • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                        pичове аз сам сина на човека със синята витара аиде ако можете да качите още малко снимки от вилата и разходката
                        [SIZE=4][COLOR=#000080][B][I]Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.
                        [/I][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://picbg.net/img.php?file=6ef6c37d458871d1.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC]
                        [/URL]

                        Коментар


                        • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                          Много готина разСотка. Имаше за всекиго по нещо. Например за мен беше много гот, че успях да поразтъпча Снего-Блотохода или още домашният Сув в изключително красиви места. Успях да уморя щерката от игри (рядко явление) и успях да се видя с готини хора. Е имаше и момент на "камъните падат" ама аз си бях легнал вече. Много приятно впечатление ми направи Врачанската група хардажии. Просто краставите магарета се надушват от далеч. Още с първото им показно минаване на сравнително тежки места видях в тяхно лице едни много подготвени хора със страхотно чувство към машините си и невероятно усещане към наклоните. Особено впечатление ми направи подготовката на техните машини съобразени с местните условия. Малки джипки с малки гуми, еластични двигатели и луди глави. Всичко насочено в посока на планинския терен с острите наклони и отвесни урви. Просто ги подуших от далече. Страхотен кеф беше за мен да ги гледам. Това, което правеха с лекота ме кефеше максимално. Нямах време да им се наслядя докрай, но съм сигурен в
                          техният хардажииски дух.
                          И така разходката започва.











                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                            В ниската част на планината си беше гадно и мъгливо.





                            Зад суФа дежуреше истинска хард машина.





                            Пътят беше магистрално-каменист. Водач ни беше Иван Алексиев и в типично за него стил ни караше да натискаме газта, при това през цялото време ни обесняваше, че не може да кара бързо заради бременната му съпруга. Ако аз бях в колата му сигурно щях да родя. Само дано да не чуе съпругата му, че знае ли човек....





                            Красотите бяха навсякъде.
















                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

















                              Първото препятствие .










                              Тук Иван само констатира, че това не е страшно изкачване за бременния му екипаж и няма проблеми....




                              Гледката от високо беше прекрасна.




                              За съжаление лифта не работеше...







                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                                тук детският купон беше на ниво.


























                                Опс...

                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X