Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

    И аз, моля. Но чак в понеделник-вторник ще знам дали нямам още двама с мен - единият ми син и приятелката му. В който случай ще се надявам на едно място + двойка.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #47
      До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

      Колеги моля който има желание за разходката,да се запише своевременно,няма време.
      При нормално пристигане във събота може да си спретнем барбекю пред пещерата ,има направени няколко огнища.
      Който иска може да разгледа пещерата ,може да се яздят коне.
      Може да заведем децата да минат през алеята на приказките,ето ви нагледен материал само че е зимата.
      РАЗХОДКАТА Е ПРЕДИМНО РАЗВЛЕКАТЕЛНА И ОПОЗНАВАТЕЛНА;
      ЗА желаещите да карат ще им осигурим място за изява
      Прикачени файлове
      FORD MAVERIK 2.7TD
      Тел.0898662817
      LZ1IID

      Коментар


      • #48
        До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

        Здравейте,

        Страхотна разходка се очертава, благодарим на колегите от клуб УАЗ за любезните покани и гостоприемство!

        Аз на миналата сбирка на УАЗ бях с японец сега мисля да съм с американец но гарантирам - дискриминация НЯМА, ракия с люти чушки имаше за всички, скара повече от достатъчно а хубави хора и сладки приказки в изобилие

        Който го влече, има и къде да се каля, аз за мое съжаления най-вероятно ще съм само за вечерта и на сутринта ще си ходя но и това е нещо.

        Ще се радвам да се видя с приятелите с които се запознах миналата година и ще се радвам да направя и нови

        Чудя се дали не е удачно да помолим любезните модератори да залепят темата поне за тази седмица, сигурен съм, че много хора ще искат да дойдат но явно не са видели темата...

        Говорих с Илийката да ми запази една стая, защото не знам до последния момент дали ще съм ерген или с половинката, но ме включете в бройката за нощувка.

        Много поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #49
          До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

          За мен двойна стая е ОК.
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #50
            До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

            Колеги, нека малко по подробно да се каже от Миланово колко и какво каране има по-черно? И има ли някой с мерак за повече каране първия ден при подходящо време по маршрута Своге-Брезе-Зимевица-Миланово? Аз най-вероятно ще съм без преспиване, а от карането ще зависи и присъствито ми въобще.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

              Поради необходимост от преместване на боновото заграждение в яз.Въча, за съжаление отпадам от разходката.
              Лошо съвпаднаха датите. iliikata, можеш да ме махнеш от списъка.
              Да си изкарате добре и да се отчетете със снимки!

              Коментар


              • #52
                До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                Първоначално публикуван от iliikata Преглед на мнение
                Явор-?
                Засега съм сам.
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • #53
                  До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Колеги, нека малко по подробно да се каже от Миланово колко и какво каране има по-черно? И има ли някой с мерак за повече каране първия ден при подходящо време по маршрута Своге-Брезе-Зимевица-Миланово? Аз най-вероятно ще съм без преспиване, а от карането ще зависи и присъствито ми въобще.
                  Пътя го знае Иван,така че той ще води и той може да каже със точност какъв е пътя,въпреки че във по горните постове е споменал за него.
                  FORD MAVERIK 2.7TD
                  Тел.0898662817
                  LZ1IID

                  Коментар


                  • #54
                    До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                    Първоначално публикуван от iliikata Преглед на мнение
                    Пътя го знае Иван,така че той ще води и той може да каже със точност какъв е пътя,въпреки че във по горните постове е споменал за него.
                    За пътя от Миланово за Пършевица да, аз питам за преди това, щото той явно няма да идва отначало. Но май ще си карам сам.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #55
                      До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                      Злати,аз пътя не го знам,така че след стиковане от тези които ще тръгнем от София може да минем от където решим.
                      FORD MAVERIK 2.7TD
                      Тел.0898662817
                      LZ1IID

                      Коментар


                      • #56
                        До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                        О.К. ще се дуоточним в петък на лични. Аз от Брезе до Зимевица пътя го знам, лесен е и много красив, минава се и с висока лека кола. Минавали сме го и при мъгла и сняг до 30 см. Въпроса ми е само от Зимевица до Миланово. Но ако сме група, можем да се пробваме и по ГПС само, особено ако няма риск с времето. Засега прогнозата е студено, но слънчево. Аз със сигурност ще се прибирам още в събота.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #57
                          До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                          По принцип с УАЗ-а е скука по шосето така че и аз бих карал по-дълго по черно, но нека уточним групата и ще се разберем
                          LZ1GYY
                          0898 436 956

                          Коментар


                          • #58
                            До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                            Аз също съм за нормално черно, защото със децата във този студ не ми се правят полеви ремонти.
                            FORD MAVERIK 2.7TD
                            Тел.0898662817
                            LZ1IID

                            Коментар


                            • #59
                              До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                              От Брезе до Зимевица гарантирам страхотно красиво при ясно време и безпроблемно каране. Ще видим много интересен карстов ландшафт и дори можем да надникнем във входа на една огромна пещера с езеро в нея. Ако няма сигурност в пътя към Миланово по черно, от Зимевица ще слезем покрай водопада Скакля към Бов и оттам по асфалт ще стигнем Миланово. За да сме към 11 часа в Миланово, трябва да тръгнем от София не по-късно от 8, или най-добре да се чакаме в Своге на Еко Елдата към 8,30 часа сутринта. Но за да можем да покараме спокойно, най-добре да направим среща с другите в 12 часа на обяд в Миланово. Ако сте съгласни, ще говоря с Иван Алексиев.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                До: На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.

                                След като има алтернативно спусккане,ако няма черно аз съм за .
                                Доколкото имам спомени от Скакля е много близо до Околчица и можем да пуснем направо във Враца.
                                FORD MAVERIK 2.7TD
                                Тел.0898662817
                                LZ1IID

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X