Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Първия сняг

    Да и "зимните" и "летните" снимки са много хубави, и всички те си имат сезона-като гумите. Нали?
    Хубава е България. В много, много други много по-големи държави природата е по-бедна.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #32
      До: Първия сняг

      Много си е хубава зимата. Винаги като ти е студено може да облечеш още нещо, ма със събличането не седят точно така нещата . А много мразя да се варя в собствен сос
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #33
        До: Първия сняг

        Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
        Много си е хубава зимата. Винаги като ти е студено може да облечеш още нещо, ма със събличането не седят точно така нещата . А много мразя да се варя в собствен сос
        Е, те това вече е мъжка приказка. За мое огромно съжаление да кажа, че лятото ми се скапа харддиска. А там какви снимки със "Зима" имаше. Още ме е яд. Ще ви опиша една: Надморска височина около (650-700)м, месец Януари (15-20) вечерта след полунощ, сняг в двора около 50 см, в двора басейн, а в басейна моя милост и ище двама трима луди. Покрай нас жените обсебени от тиха паника държат по една хавлия и ни дебнат от къде ще се покажем, за да ни загънат. След около половин часова борба между половете излязохме - за малко. Само докато си вземем дозата греяно вино и да се потопим доволни от победата. На сутринта 80% от жените подсмърчаха, а ние на 100% продължихме на масата и ги убеждавахме да дойдат с нас в басейна, за да се излекуват. На една от снимките беше сниман термометъра под стряхата - вечерта. Показваше -16 градуса. Пропуснах да кажа, че температурата на водата варира от +35 до +37 градуса.
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • #34
          До: Първия сняг

          Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
          Е, те това вече е мъжка приказка. За мое огромно съжаление да кажа, че лятото ми се скапа харддиска. А там какви снимки със "Зима" имаше. Още ме е яд. Ще ви опиша една: Надморска височина около (650-700)м, месец Януари (15-20) вечерта след полунощ, сняг в двора около 50 см, в двора басейн, а в басейна моя милост и ище двама трима луди. Покрай нас жените обсебени от тиха паника държат по една хавлия и ни дебнат от къде ще се покажем, за да ни загънат. След около половин часова борба между половете излязохме - за малко. Само докато си вземем дозата греяно вино и да се потопим доволни от победата. На сутринта 80% от жените подсмърчаха, а ние на 100% продължихме на масата и ги убеждавахме да дойдат с нас в басейна, за да се излекуват. На една от снимките беше сниман термометъра под стряхата - вечерта. Показваше -16 градуса. Пропуснах да кажа, че температурата на водата варира от +35 до +37 градуса.
          Звучи повече от идеално. Аз най-голямата глупост, която съм правил зимата, беше когато при -25 градуса и обилен снеговалеш се качих да карам колело на Алеко . И даже за по-интересно се пуснах по Лалето. Всички ме гледаха като избягал от 4-ти, ма мен ми беше страшен кеф и хич не ми пукаше. Така че ... да пада снега и да се почва
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #35
            До: Първия сняг

            Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
            Пропуснах да кажа, че температурата на водата варира от +35 до +37 градуса.
            Стига да не си топнеш главата - няма проблем...Ама иначе...
            Иначе и аз съм пробвала в сняг да карам колело...малко се хлъзга,ама...паднеш, станеш..
            В дъжд е по-яко, по-кално е Направо си мяташ на главата
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #36
              До: Първия сняг

              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
              А много мразя да се варя в собствен сос
              А ти що се вариш? Има си разхладителни напитки, бирички разни...
              Зимата видял ли си мацка с къса пола? Всичките са облечени като барбарони... Никъв кеф...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #37
                До: Първия сняг

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Да и "зимните" и "летните" снимки са много хубави, и всички те си имат сезона-като гумите. Нали?
                Хубава е България. В много, много други много по-големи държави природата е по-бедна.
                Бе не са като гумите... Май няма всесезонни снимки Ако не броим колажите.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #38
                  До: Първия сняг

                  Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                  Много си е хубава зимата. Винаги като ти е студено може да облечеш още нещо, ма със събличането не седят точно така нещата . А много мразя да се варя в собствен сос
                  Е, аз точно заради варенето в собствен сос не я обичам . Лятото както стане горещо и си има сенчица, ледени бирички, басейнчета, моренце, дори и климатици вече са изобретили хората . Все приятни начини за разхлаждане.

                  А зимата... Аз принципно на студ доста нося. Все още излизам по риза с къс ръкав и тънко кожено сако навън, въпреки припръскването на разни снежинки . Ама като в един момент реша, че вече работата с температурата загрубява и баланса с навличането става мнооого фин. А си прекалил с един милиметър и почваш да се топиш под пластовете дрехи. Пък опциите за разхлаждане от лятото или липсав или не са добра идея... даже и бирата, която принципно във всеки един сезон е добра идея, по-скоро сгрява, отколкото разхлажда. След това следва и влизането в някоя сграда, офис или дори просто кино. Навсякъде по някаква причина се подържа същата или дори по-висока температура, отколкото лятото... а ти не си по къс ръкав... Ей, това най-много го мразя. Също и кишата. Особено като хрущи и на сол.

                  И най-вече - предпочитам скалното катерене десет пъти повече пред леденото .

                  П.П.: А и както каза Куадрата - лятото и да закъсаш някъде без разхладителни средства ти остава утехата на късите полички наоколо, а зимата, ако премръзваш или прегряваш даже и това го няма .
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Първия сняг

                    мале колко сте напред ние тук още кал си нямаме
                    а за сняг да не говорим....
                    страхотни снимки
                    поздрави

                    Коментар


                    • #40
                      До: Първия сняг

                      Странен и богат е българския език. Като застудее и се режат, цепят и прибират дървата за зимата почти до втори сняг, или е -15С -20С- казваме "мъжко време-здраво време", ама има и друг израз "вънка не е за мъже".
                      Аз се кефя на четирите сезона в България- това е страхотен климат, затова и природата ни е красива. Всеки сезон си има чара и феновете.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X