Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Първия сняг

    Снимките са чудесни, БРАВО!
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #17
      До: Първия сняг

      За мен почна лошо. Сутринта в 6 часа трябваше да сваля от Балкана (Миланово-Вършец) с микробуса 5 човека. Една педя сняг.С летни гуми.
      Но не това беше страшното. Проблема беше в това че мокрия сняг беше прекрършил и навел към пътя ужасно много тънки дървета.Търсех къде са най тънки клонките и се провирах.като в храсталак.На много места трябваше да се слиза и махат по големите препятствия.
      Равносметка.Одран бус,спукана гума(от шип на акация),счупено огледало ,загуба на 2 кг. телесно тего, но здрави стъкла.15-тина км за около час и половина
      Изводи. От 1 октомври до 1 май на Балкана само с 4х4 ,обурудван с моторен трион(или поне брадва) и въжета.
      Уморените коне не ги убиват , нали ??

      Коментар


      • #18
        До: Първия сняг

        Първоначално публикуван от Макавеев (mac) Преглед на мнение
        ...спукана гума(от шип на акация)...


        Чудно ми е. Не само не съм виждал, но не съм и чувал гума да се спука от бодил. А може просто да съм имал късмет...

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #19
          До: Първия сняг

          Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение


          Чудно ми е. Не само не съм виждал, но не съм и чувал гума да се спука от бодил. А може просто да съм имал късмет...

          Поздрави!
          Предполагам че е от акация си , но може и да не е. около 4 см.,много твърд . Дай ми адрес,ще ти го изпратя с препоръчано писмо като не вярваш.
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар


          • #20
            До: Първия сняг

            Здравей!

            Не съм казал, че не вярвам. Просто мисля, че е е много рядък случай. Изглежда наистина не ти е било ден.

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #21
              До: Първия сняг

              Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
              Аз не обичам зимата , ама никак. Затуй вторият репортаж много ми хареса. Дима трябва на лято да ме заведеш на риба там!
              Ами на пролет с Иво се хващате под ръчичка и идвате, той поне пътя го знае вече
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                До: Първия сняг

                И аз се присъединявам към клуба "МрАзим зимаТЪ!"
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #23
                  До: Първия сняг

                  Абе кат` ти гледам аватара на фона на тоя сняг, нещо не ми се връзва... Ей на моя е Несебър отзад
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Първия сняг

                    Ей Димааааа, ти и в разходки си почнал да пишеш.
                    Браво. Блазе ви за снега.
                    Ще взема и аз да драсна нещо да отсрамя.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Първия сняг

                      Я се разтърси из по старите теми да видиш к`во участие имам
                      Никво уважение значи кам другарчето...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Първия сняг

                        А аз ще те поздравя за снимките и за навигатора, от опит знам че той е 50% от победата в една надпревара. Така че да си го гледаш и обичаш. Само ми стана жал за дърветата. И аз обожавам лятото и морето. Зимата е красива само през прозореца пред горящата камина и уханието на домашна гозба.
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Първия сняг

                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Ами на пролет с Иво се хващате под ръчичка и идвате, той поне пътя го знае вече
                          Готово , само требе да го направим рибар...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Първия сняг

                            А, той ги изби на миналото гостуване
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Първия сняг

                              Е, то човек не може да мрази истински нещо дето не позава добре
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Първия сняг

                                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                                И аз се присъединявам към клуба "МрАзим зимаТЪ!"
                                Като ми гледате аватара и автоматично ме включвате в клуба
                                Браво Дима много са готини "летните" снимки.
                                А и аз да кажа, че това, навигаторите сме мноу важни
                                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                                A2 (+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X