Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първия сняг

    След темата за първия сняг вчера днес ще добавя първи снимки от една кратка разходка по първия сняг... Или както казват руснаците "Первый нах!"
    Всичко започна вчера ето така:






    Днес сутринта положението вече беше такова:




    Дърветата в гората са пострадали много - листата още си им седят и задържат мокрия сняг. Много дървета са наклонени до долу, пълно е със счупени и прекършени клони...Тъжна гледка:








    Нещо ни е студено май










    Като заключение мога да кажа че всички които са виждали паркетника в скоро време са забелязали сликовете с които карам. Това обаче не му попречи да се покатери по пистата на Бонсови поляни
    Кога ще ми дойдат нормалните гуми....
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    До: Първия сняг

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    ...Като заключение мога да кажа че всички които са виждали паркетника в скоро време са забелязали сликовете с които карам. Това обаче не му попречи да се покатери по пистата на Бонсови поляни
    Кога ще ми дойдат нормалните гуми....
    На една от снимките се виждат веригите След като си ги свалил,не си ги скрил хубаво, та са попаднали в обектива

    Коментар


    • #3
      До: Първия сняг

      Надявай се
      Аз откакто съм си купил първия JEEP съм забравил че съществуват такива неща в природата
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Първия сняг

        Колегата , очевидно има в предвид Брачните " вериги ".
        Много добър БЛИЦ репортаж. 10х!
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #5
          До: Първия сняг

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          Колегата , очевидно има в предвид Брачните " вериги ".
          Много добър БЛИЦ репортаж. 10х!
          Това ми е навигаторката и още играе роля на автоматичен сигнал при превишаване на критични ъгли на наклон по крен и тангаж - не ми трябва инклинометър
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Първия сняг

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Много добър БЛИЦ репортаж.
            + 1.

            Бърза реакция на събитието и много добри снимки, които носят настроение.

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #7
              До: Първия сняг

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Това ми е навигаторката и още играе роля на автоматичен сигнал при превишаване на критични ъгли на наклон по крен и тангаж - не ми трябва инклинометър
              Мда, и аз имам такова устроиство, като си го вземах за гаранцията казаха "докато смърта ви раздели" . Честит ти първи сняг. Много отива червено на бяло.

              Коментар


              • #8
                До: Първия сняг

                Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                + 1.

                Бърза реакция на събитието и много добри снимки, които носят настроение.

                Поздрави!
                Да де, само дето само преди две седмици настроението беше друго











                Искам си лятотооооо
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Първия сняг

                  Ще ти отговоря с едно бодро стихотворение на Козма Прутков.

                  Вянет лист, уходит лето.
                  Иней серебрится.
                  Юнкер Шмид из пистолета
                  хочет застрелиться.

                  Погоди, безумный! Снова
                  зелень оживится.
                  Юнкер Шмид, честное слово,
                  лето возвратится.

                  Поздрави!
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Първия сняг

                    Надали има човек който така да не обича зимата като мен...Впрочем има - жена ми и тя е същата... Ще взема да емигрирам някъде в тропиците
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Първия сняг

                      Мнооого на място ! Браво !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Първия сняг

                        Стига бе,толкова ли сняг наваля за една нощ?А по нашия край сняг почети няма.Чудя се къде да водя децата зиме,за да не забравят какво е сняг.Браво за репортажа.
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Първия сняг

                          Много ми харесаха и двата репотража. Сравнение на сезоните. Браво Дима. Много готини снимки.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • #14
                            До: Първия сняг

                            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                            Много ми харесаха и двата репотража. Сравнение на сезоните. Браво Дима. Много готини снимки.
                            Аз не обичам зимата , ама никак. Затуй вторият репортаж много ми хареса. Дима трябва на лято да ме заведеш на риба там!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Първия сняг

                              Обичате не обичате това е положението имаме си и зима. Ако нямахме нямаше да ни толкова "сладко" лятото. Мен ми е кеф и през зимата.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X