Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Шумен при Кольо....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: До Шумен при Кольо....

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    ... просто за да стане ясно на Симеон и Джорджо...
    Просто се пошегувах със Симеон... С него се познаваме повече от 20 години и съм сигурен, че е наясно с "тоците", както и че неволно е сбъркал...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #47
      До: До Шумен при Кольо....

      Кольо, сигурно няма скоро да погледнеш Форума! Жетва е сега! Докладвай колко приблизително "пуска" от декар!

      Дано издържи койбайната!
      Догодина KLAAS.

      Коментар


      • #48
        До: До Шумен при Кольо....

        Хм, да пиша ли, срам ме е
        То май съм взел най-скапаната машина в България. Постоянно нещо се чупи, падат ремъци, хвърчат вериги, то лагерите на звездочките се захващат по разните ламарини, а те са някои изгнили, някои изтрити от лопатките на елеваторите, и се губи съосие, тъкмо оправя единия проблем, излиза друг, то не бяха по тоците, по съединителя, развита гайка в скоростната кутия... 30 декара ги жънах 4 дни, срамота. За капак една чисто нова верига 19.05 се оказа менте-не са занитени, или съвсем слабо са ударени осичките, които държат звената, вследствие по някоя осичка излиза, веригата се къса, първия път я изремонтирах, но вторият път като се скъса се намота по звездочката и направи на дроб лявата страна на хедера, и тогава се отказах да се занимавам повече с тази адска машина, май ще отиде за скрап!!! То не, че не може да се изремонтира за догодина, но ще глътне много време средства и нерви, не си заслужава. Сега съм повикал един познат, и утре-другиден ще дойде да ми пожъне. Да, ама аз си изгърмях правото на отпуск ( не, че нямам неизползвани дни, но в нашата фирма никой не е ползвал 20 дни на година), а шанса да ме пуснат два пъти за една седмица е не нулев, а отрицателен. Не знам как ще се оправя, но няма да оставя реколтата на нивата.

        В заключение-37-та година от живота ми е най-гадната досега, а последната седмица-най-тежката от тази година. Тази машина за няколко дни ми скъси живота с поне 5 години.

        НИКОГА НЕ КУПУВАЙТЕ ЕВТИНИ НЕЩА!
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #49
          До: До Шумен при Кольо....

          Koльо, съжалявам, че са ти се струпали такива беди на главата... но не бързай да го пращаш на вторични... сега си афектиран, остави го да отлежи...
          Що се отнася до работата ти в някаква фирма, помисли дали си струва да работиш за някого, който при това не е склонен да ти влезе в положение... и дали да не си организираш собствен бизнес...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #50
            До: До Шумен при Кольо....

            Кольо, защо не опиташ догодина да сееш (то сега на есен се сее) рапица от сорта "Triangle". Дава добив от 500-600 кг/дк с едно-две третирания.

            Изкупната цена е близо два пъти по-висока от тази на пшеницата - 680-710 лв/тон. и по-малко се влияе от конюнктурата.

            Помисли нестандартно!

            Спечели!

            Почерпи!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X