Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2021г. в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Колко струва машинката? Сега съм в Атина и май на всеки 50 км имаше спиране за такса.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #17
      безплатно е при първа регистрация. А ако го загубиш, 20 евра е ново.

      Коментар


      • #18
        Благодаея сърдечно на всички отзовали се за изключително полезната информация. Ако някой се сеща още нещо да допълва. Ще се включа лично още в края на месец юни.

        Коментар


        • #19
          Аз поръчах машинка от сайта, който сподели Венци. Живот и здраве като пристигне ще напиша мини ревю
          Дела трябват, а не думи.

          Коментар


          • #20
            Регистрирах се в офиса им намиращ се на Malgara toll station. През юли, като се прибирахме от Стилида. Беше неделя. Кацнах в 6 без петнайсе и бях последния когото обслужиха. Вкарах 100 евро да има за следващото пътуване (което е утре). Машинката се активира 20 мин след регистрацията, така че на първия от 4-те следващи тола на входа на Солун платих в брой. Следващите три вече работеше. Голяма хитрина. Минаваш колоната и си от другата страна без да чакаш. На Промахонас една кака даже се развика, че я изпреварваме на тола. Даже не я залепихме на стъклото, както е според указанията, а жена ми я държеше под огледалото като минавахме. Днес си направих регистрация в сайта им за да си следя остатъка от сумата. за сега е 97 евро. За АФМ са ми писали BG 9... и по нататък номера на регистрацията, а не ЕГН. В заключение да кажа, че е страхотно удобство и който пътува често да не се колебае. Важи за всички тол станции в Гърция, не само за Егнатия. Слънчев септември на всички, за които лятото продължава. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230505_175739 33%.jpg
Прегледи:166
Размер:337.4 КБ
ID:6935942

            Коментар


            • #21
              Когато имаш в сметката над 15Е при преминаване през тол устройство изпиуква веднъж. Когато сумата ти намалее под 15Е пиука по два пъти. Като падне под 5Е не можеш да преминеш.

              Коментар


              • uniqaudio
                uniqaudio коментира
                Редактиране на коментар
                От 10.11.2022г. са смъкнали лимитите и за категория 2 (лек автомобил) предупредителния сигнал се получава за "Low LImit" e 8 евро, а недостатъчен при който не можеш да преминеш е 2.40 евро. Поне така пише в прайслиста, който ми дадоха заедно с транспондера. 15 евро е минималната сума, която може да внесеш, когато се регистрираш

            • #22
              Може би се отнася за новите абонати. Вчера ме сигнализира на един тол до Солун. Като проверих в приложението, имаше 14.80Е и светеше в жълто.

              Коментар


              • #23
                Да споделя и аз моя опит.
                - Ако колата ви е по-нова и има подгрев на предното стъкло, транспондера не работи!
                Минавате на гише, подавате транспондера и там с един "пистолет" го сканират, а бариерата се отваря за мили секунди.
                - Въпреки, че съм попълнил номера на колата при регистрация, работи на всяка друга кола!
                Дадох го на колега, който мина 16 тола в посока с него без проблем.....и там го е държал с ръка до огледалото.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X