Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С Голф до Кипър (2021)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Благодаря! Прочетох чудесния ти пътепис за 2 бири време.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #32
      Благодаря за пътеписа! Върна ме десетина години назад когато ходех из старите улици на Левкосия. Там ме пра много як дъжд точно в реставрирания хан. Имаше наслагани цеви от стари оръдия направени на пейки и в бързината да се скрия от пороя се претрепах през една такава "пейка". И крайбрежната алея на Пафос ми върна много спомени, но беше пълна с туристи. Гледам, че не са се променили много нещата там. Сигурен съм, че и жегата е същата "убийствена". По тяхната телевизия рядко показват прогноза за времето различна от слънчево и температури по-високи от 40 градуса. Това съвсем не е така, но не искат да плашат туристите, а и трябва да освобождават работниците по-рано при по-високи температури. Колкото и да са поевропейчени нравите са си съвсем ориенталски там.
      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

      Коментар


      • #33
        ЕВАЛА!
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #34
          Само едно ще ти кажа. ДРУГИЯ ПЪТ СИ ВЗЕМИ ПО-ГОЛЯМА ОТПУСКА(това не е викане с лошо). Почти нищо не си видял, а има още толкова много. Аз не можах да разгледам всичко от до, а сме обикаляли доста. 4 години живях в Лемесос(Лимасол за чужденците и турците, както Лефкосия/Никозия)
          "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
          Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

          Коментар


          • #35
            Хубаво пътуване. На мен би ми било самотно,а и трудно изпълнимо. Все пак вече съм на 60 години и имам нужда от сина си,като втори шофьор.

            Защо пътеписа е в раздел Азия? Турция и Кипър са европейски държави. Всичко друго за Турция е в раздел Балкани.
            Последно редактирано от Валери Недялков; 26-06-22, 20:11.
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • trapper
              trapper коментира
              Редактиране на коментар
              Република Кипър е член на Европейския съюз от 1 май 2004 г. Еврото е въведено като официална валута от 1 януари 2008 г.

            • Валери Недялков
              Валери Недялков коментира
              Редактиране на коментар
              Така е. И спортните им федерации са членове на европейските.

            • p-pleven
              p-pleven коментира
              Редактиране на коментар
              ТО и в Косово валутата е Евро, ама само до там

          • #36
            Географски остров Кипър се намира в Азия. От това се ръководех като избирах в кой раздел да поставя пътеписа. Република Кипър е свързана политически с Европа и в този аспект може да се разглежда като европейска страна.

            Коментар


            • #37
              Към днешна дата кой оператор от Турция има фериботи до Кипър и как мога да проверя цени?
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • trapper
                trapper коментира
                Редактиране на коментар
                Да, атакуваш портала и .... си право там, за дълго!

              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                Хаха, това беше яко.Поне ще е топло. 😄
                Никъв шанс Плевен. Освен ако ингилизите нямат патрул някъде наоколо(чат пат има) и не те фанат нещо за превишена ала-бала, тогава ходиш там да плащаш глобата, но пак едва ли пускат вътре. По-скоро на портала.
                Кога заминаваш и за колко време?
                На мен пак ми се ходи☺️

              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Само питам

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X