Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти отдел на КГБ-транспорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

    Има си опция на Adobeto да ги завърти
    LZ1NBN

    Коментар


    • #32
      До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

      Имам едно приятелче, което държи в гаража си такава волга, красавицата е на 10000км, още е с оригиналните си гуми.Освен това има и н-броя комплекти за основен ремонт(от едно време,от убо).Лошото е, че не я кара, държи си я в гаража на сухо и тъмно.
      По едно време я беше подкарал и аз имах удоволствието да се повозя, няма такава ладия, кефа е много голям.Особено, като е нова, няма скръц, няма троп, всичко живо се обръща да я види.И оня неповторим звук на мотора...
      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

      Коментар


      • #33
        До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

        Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
        Имам едно приятелче, което държи в гаража си такава волга, красавицата е на 10000км, още е с оригиналните си гуми.Освен това има и н-броя комплекти за основен ремонт(от едно време,от убо).Лошото е, че не я кара, държи си я в гаража на сухо и тъмно.
        По едно време я беше подкарал и аз имах удоволствието да се повозя, няма такава ладия, кефа е много голям.Особено, като е нова, няма скръц, няма троп, всичко живо се обръща да я види.И оня неповторим звук на мотора...
        Чакай,приятелят ти има КГБшната Волга "догонялка",така ли?С V-8 "Чайков" мотор?Чудно как се е добрал до нея.То вярно че скоро имаше търг на УБО,ама цените не ми харесаха.
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • #34
          До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

          Здравеите на всички.
          Допускам че доста хора ще ми се нахвърлят, обаче все пак искам да попитам-какво толкова свръх се вижда в този клип.Не че се имам за маистор на волана /както някои би казал/ но аз не виждам нищо извън земно.По скоро възхищение към митологизираната КГБ, като чели това не са обикновени хора.А на това мислене съм бил подлаган доста време, и вече ми се гади

          А за руската техника нямам думи........Пълна липса на фантазия /в техниката им де/
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #35
            До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

            Някой да е казал,че има нещо извънземно?Просто усилени тренировки.А това,че на някой му се гади е друг въпрос и слабо ме касае.Тази тема не е мястото да си обсъждаш фобиите.Отвори си темичка в при Юли да говориш на дълго и на широко за отвращението ти от руската техника.Може и някой да обърне внимание.Така че стига пълнене на ефира със спам,че май скоро темата ми ще се озове в кофата.
            Поздрави!
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • #36
              До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

              Тази тема значи е елитарна, трябва и само положително отношение иначе лошо те чака
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #37
                До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Тази тема значи е елитарна, трябва и само положително отношение иначе лошо те чака
                Хехехе.Не,че е елитарна,ама поне давай мнение във връзка с темата.Обсъждай показаните на клипа возила.А не да генерализираш руската техника,оня строй и прочее.Примерно:"Това упражение "вальчок" не е правилно,защото еди си какво си".
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар


                • #38
                  До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                  "вальчок"-израза не ми е познат и не мога да го коментирам.Просто видях маневрите и нищо не ме впечатли.А що се отнася до руската техника, съм и ял попарата /включително военната/ и не мога да кажа нищо добро за нея.Така че не изпитвам угризения че мнението ми за нея е генерализирано.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    "вальчок"-израза не ми е познат и не мога да го коментирам.Просто видях маневрите и нищо не ме впечатли.А що се отнася до руската техника, съм и ял попарата /включително военната/ и не мога да кажа нищо добро за нея.Така че не изпитвам угризения че мнението ми за нея е генерализирано.
                    "Вальчок"-от руски "пумпал".Упражнението,при което ЗиЛ-а се върти около двамата неподвижни субекта.Ако все пак не си разбрал-2:23 от клипа.Аз пък в момента "ям попарата" на въпорсната техника и не мога да се оплача от нищо.Явно мненията ни са диаметрално противоположни.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                      Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                      "Вальчок"-от руски "пумпал".Упражнението,при което ЗиЛ-а се върти около двамата неподвижни субекта.Ако все пак не си разбрал-2:23 от клипа.Аз пък в момента "ям попарата" на въпорсната техника и не мога да се оплача от нищо.Явно мненията ни са диаметрално противоположни.
                      Добре, приемам мнението ти и се радвам че миролюбиво завършваме разговора ни.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Добре, приемам мнението ти и се радвам че миролюбиво завършваме разговора ни.
                        Да,аз също се радвам,че приключваме нормално разговора.
                        Поздрави!
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                          В днешния брой наАвто пазар има статия заМ-20кабрио много интересна разновидност .Не знаех че има въобще такива
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #43
                            До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                            Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                            В днешния брой наАвто пазар има статия заМ-20кабрио много интересна разновидност .Не знаех че има въобще такива
                            Аз пък чак сега прочетох темата.Още един път ти благодаря,че ми каза за тоя вестник!Има Победа-кабрио,аз бях писал в една тема мисля.
                            п.п. Днес си купих въпросния брой на АВТОпазар.Едвам го намерих,нали е от събота и почти на всякъде е изкупен.
                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X