Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти отдел на КГБ-транспорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Четвърти отдел на КГБ-транспорт

    Не обичам да пълня ефира с видеа,но смятам че това е ползезно,още повече е адекватно на подфорума.Ето как се обучават (обучавали) шофьорите на КГБ.Обърнете внимание на хладнокръвието на водачите!. http://vbox7.com/play:97b883c3
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

  • #2
    До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

    Впечатлена съм.

    Коментар


    • #3
      До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

      Сериозна подготовка, само валяк не караха
      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

      Коментар


      • #4
        До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

        От това филмче стигам до мисълта "Токио дрифт" - ряпа да ядат
        Браво
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

          С оглед на това каква техника управляват , наистина са герои
          Иначе съм сигурен , че в този форум поне двайсетина ( а може и повече ) човека могат същото.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

            Че какво и е на техниката?!?!?!Зил 115,Волга 24-24 (с "чайков" мотор и скоростна кутия,предназначена за КГБ).А КАМАЗите още си се движат тука.Само не съм виждал от много време автобуси ПАЗ.Прочети нещо за първите 2 автомобила,ще се учудиш.Имаше писано тук,а за повече подробности-гугъл.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • #7
              До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

              А някой да се сеща ...... ??
              Къде се е учил Чагин... да кара Камаз?
              Само на Дакар ли ....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                Че какво и е на техниката?!?!?!Зил 115,Волга 24-24 (с "чайков" мотор и скоростна кутия,предназначена за КГБ).А КАМАЗите още си се движат тука.Само не съм виждал от много време автобуси ПАЗ.Прочети нещо за първите 2 автомобила,ще се учудиш.Имаше писано тук,а за повече подробности-гугъл.
                Eй юнак , аз когато съм карал Волга и Жигули ти още не си бил проектиран. Нямам нужда от четене. Това беше едно друго време ... дано не се върне .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #9
                  До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                  Това кога аз съм бил проектиран много слабо те касае.И не пречи да знам и да разбирам нещата.Още повече от показаните коли си карал само Жигулата,защото онези Волги са 24-24 с Чайков двигател и няма начин да си стъпвал в такава,освен ако не си някакъв генерал от бившата ДС.За ЗиЛ 115 изобщо и дума не може да става...
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Eй юнак , аз когато съм карал Волга и Жигули ти още не си бил проектиран. Нямам нужда от четене. Това беше едно друго време ... дано не се върне .
                    Ми правилно, що да се мориш да четеш!
                    От "юнака" можеш да научиш много и полезни неща, не е гот така с рогата напред.А за това, че е много по-млад и по-знаещ от тебе, можеш само да му завиждаш!
                    Остани си със здраве!
                    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Eй юнак , аз когато съм карал Волга и Жигули ти още не си бил проектиран. Нямам нужда от четене. Това беше едно друго време ... дано не се върне .
                      Не е хубаво такъв тон между приятели.На всичкото отгоре май май сте почти набориПодайте си ръка
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #12
                        До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                        Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                        Че какво и е на техниката?!?!?!Зил 115,Волга 24-24 (с "чайков" мотор и скоростна кутия,предназначена за КГБ).А КАМАЗите още си се движат тука.Само не съм виждал от много време автобуси ПАЗ.Прочети нещо за първите 2 автомобила,ще се учудиш.Имаше писано тук,а за повече подробности-гугъл.
                        Колега, това за което говориш е ГАЗ 23 и външно прилича на ГАЗ 21.Това на клипа си е ГАЗ 24.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                          Защо на курсовете не ни обучаваха такСега нямаше да съм пеша
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                            то наште ниви са една друга бира ))
                            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Четвърти отдел на КГБ-транспорт

                              Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                              Не е хубаво такъв тон между приятели.На всичкото отгоре май май сте почти набориПодайте си ръка
                              Sorry за спама. Вземам си думите назад ! Миролюбив човек съм и бързо ми минава.
                              Просто не ми се чете за Волга и Жигули ( последното го продадох 90-та година преди да седна в Мерцедес , та много съм наясно с тези возила). Мисълта ми беше , че подобно обучение се извършва от тайните служби в почти всички дължави по белия свят ( включително и българските ), така че човек може да се възхищава на подобни кадри единствено ако не е виждал нищо друго. Пък и нищо изключително не виждам в тях. Човек само трябва да разрови малко нета.
                              И още нещо : Стария , бас държа че си по-млад от мен
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X