Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет (откраднаха Нивата)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Моля за съвет (откраднаха Нивата)

    Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
    Да се похваля:Вчера вечерта с колегата targa прибрахме Нивата на дърпане и вече си е при менЗа съжаление е в доста лошо съсътояние-но ще я оправя.
    Благодаря на всички още веднъж за помоща и съветите
    Специални Благодарности на колегите vokel и targa
    Бравос, най-сетне!!!!

    Коментар


    • #32
      До: Моля за съвет (откраднаха Нивата)

      Честито. А сега може би трябва да намериш някой да посети крадеца и да ти прибере газовата уредба и лебедката както и неустойка за времето когато не си я ползвал. Ако и полицаите са трампили по нещо за служебните, не знам какво да ги правиш.
      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

      Коментар


      • #33
        До: Моля за съвет (откраднаха Нивата)

        Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
        Честито. А сега може би трябва да намериш някой да посети крадеца и да ти прибере газовата уредба и лебедката както и неустойка за времето когато не си я ползвал. Ако и полицаите са трампили по нещо за служебните, не знам какво да ги правиш.
        Аз мисля че полицайте са обрали липсващите работи от Нивата.Дигнал съм ръце от всичко-ще си я възстановя и оправя-не е голям проблем.А за посещението на крадеца-не мога да го посетя защото е в пандиза отдавна.Знам го къде живее,ходил съм да го търся,знам и близките му кои са-но те не са ми виновни хората.Абе дигнал съм ръце от всичко.Добре че си прибрах джипката

        Коментар


        • #34
          До: Моля за съвет (откраднаха Нивата)

          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
          Да се похваля:Вчера вечерта с колегата targa прибрахме Нивата ..............
          Хайде официално честито и от мен .Гледай напред ,живота е пред теб ,не се впечатлявай кой ,колко ,защо и как ,виновни ,невиновни.Ще я оправиш. С добри приятели и мерак.Само да имаш желание.
          B+

          Коментар


          • #35
            До: Моля за съвет (откраднаха Нивата)

            Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
            Хайде официално честито и от мен .Гледай напред ,живота е пред теб ,не се впечатлявай кой ,колко ,защо и как ,виновни ,невиновни.Ще я оправиш. С добри приятели и мерак.Само да имаш желание.
            Благодаря
            Нивата ще я оправя,имам желание имам и умения макар и да не съм професионалист-но ще се справя
            Благодаря ти за съветите-аз по едно време я бях отписал-но добре че ми даде акъл какво да правя-иначе може би нямаше и догодина да си взема джипката

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X