Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

    Колеги, там където на пътищата има знак минетка се поддържат от ИАП /изпълнителна агенсиъ /без/пътища/ т. е. старото "пътно" останалите пътища се поддържат от общината. Всички пишете, че малките улички не са почистени, а те не се поддържат от пътното. Правя само пояснение, не че и те са цъфнали и вързали, на 05.01.08 магистралата беше почистена до старозагорско, в тази област всичко беше както дедо Боже го е оставил /сигурно щото тука са много пътищарските фирми/.
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • #62
      До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

      a хората какво пътно си имат........




      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #63
        До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        a хората какво пътно си имат........




        Ми кат са глупави...Ся немогат да излязат от пътя
        ако не го барат,всичко ще е на едно ниво

        Коментар


        • #64
          До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          a хората какво пътно си имат........




          О това и в България може да се напрви, но ще глътне нафта колкото сражението при Курската дъга.
          Иначе с правилната сума при правилния човек и с една правилна комисионна и всичко на ред.
          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

          Коментар


          • #65
            До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
            , а разни "Бмв"-та ни изпреварваха от всякъде с над 100 км/ч...
            Времето явно е било подходящо за полети защото както е известно БМВ са летателни средства а не автомобили Въпросът е само да наберат достатъчно скорост и да не се налага да тръгват по баир, че дрифтят якоооо.
            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

            Коментар


            • #66
              До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива


              Тоя сняг няма ли опасност да се срине по някое време?

              Коментар


              • #67
                До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                Добре де,казват че всичко е в нас "младите", завчера вечерта ме спряха,едни полицайчета и ме питаха защо нямам винетка,и то знаете ли къде-на 2 км от центъра,който е от Казанлък ще му кажа-на светофара на Ланков (Чудомир) е не ми писа акт и др щуротий,просто ме пита защо нямам,естествено отговора беше-Няма и да си купя с усмивка точно такава,както и да е.До моето село ( Манолово ) направиха преди 3-4 години напълно нова асфалтова настилка,от Шела на прелеза до Калофер до с.Габарево.И ето онзи ден се разхождах, и какво да ми видят оченцата,огромни пункатини почти по цялата дължина на платното,защо-Защото не сложиха бордюри които все пак малко от малко щяха да спират разстилащия се нагорещен асфалт под тировските гуми през лятото,защото още като се напука не минат със асфалтово лепило колкото и грозно да е да запоят пукнатините.Ама защо да го правят до 1-2 години ще има огромни дупки,след 10 ще им платят пак да го асфалтират на ново и така ще си имат един вид "рента" на всеки 10ина години.Как в Германия може да има пътища от ВСВ ами как защото са правени 1 път........... не може да се трае вечно,щом се плащат данъци на возилата,винетки и тем подобни значи трябва да се получава нещо насреща.Всички шофьори,таксита,камиони автобуси и всеки съпричастен трябва да излезе и да си иска своето,своето за което се дават ПАРИ !!!!
                Абе приятел,кво да ти ка жа шибана Държава,аз преди два три дни ми се наложи спешно да пътувам ама нали нямам ММинетка и си викам даи и аз като съвестен водач да съм у ред на шел няма на омв няма на пощите няма ,.а бъди съвестен -на заека беж на кучето дръж.Газ до София по терлици.Навръщане с нов автобус Мерцедес ура кеф -ебати кефа,отзад тръска като Османовата талига,ами как няма да тръска като погледнах на какво мяза платното наречено магистрала олеле мале ПАЗИ БОЖЕ БИЛГАРИО !!!! И утре ще ги правят платени!!! Даги платят даноооо...
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #68
                  До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                  Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение

                  Тоя сняг няма ли опасност да се срине по някое време?
                  Не. Долните пластове са фирнов лед. Отгоре, естествено, може да се посипе малко.

                  В такова съм се блъскал с кола (около връх Шипка така изглежда разчистеното, само че, естествено, не до асфалт) с 1-2 км/ч и бях изненадан от твърдостта му. После ми светна.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    (около връх Шипка така изглежда разчистеното, само че, естествено, не до асфалт)
                    Е не толкова добре почистено и не толкова високо,ама тези от снимката и те си имат оправдание за перфектно почистената и вече изсъхнала улица- ами пече слънце хахаха тук за Гергьов ден може и да са ни такива улиците.....
                    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                    feikot@abv.bg
                    Обратно дороги - НЕТ !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X