Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

    проблема не е в пътищата, а в "шофьорите" - ако префразираме нещата "Няма коли, няма проблем"
    и с най-хубавите гуми и 4х4 системи, като те натъпчат в плътна колона с 20-30кмч все толкова...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

      Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
      В моменто в София вали силно,и се питам защо не минат сега да полеят за да поддържат платното чисто.
      Пестят гориво

      Коментар


      • #48
        До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

        Няма грижи, кара се спокойно.Даже и без 4х4.Разбира се по-лесно става с 4х4
        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

        Коментар


        • #49
          До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

          Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
          Няма грижи, кара се спокойно.Даже и без 4х4.Разбира се по-лесно става с 4х4
          Направо супер се караСамо че аз си карам из Драгалевци моторната шейна по улиците и никъде плазовете не стържат.Ей толкова е почистено
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #50
            До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

            Сега навсякъде се задръсти и след като се утъпче иди го чисти.

            Коментар


            • #51
              До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

              Незнам ама в България всичко ни изненадва

              Коментар


              • #52
                До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                По горе някой беше казал нещо подобно ще го повторя и аз пълно е с инвалиди с още по инвалидни коли на пътя, мацки каращи с 15км. в час в левите ленти, пенсионери които до сега не са свикнали с габаритите на колите си камо ли на пътя, дупета с BMW-та дрифтят яко по една случайност точно такъв ми взе мярка от теглича днес, просто маршрутките не ги забелязвам явно са се очовечили, суматоха, задръстване, хаос, катастрофи, шамари днес всичко това го видех на куп и знаете ли кво пътищата са ни повече от прекрасни и почистени сравнение с паплачта която ги гази
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #53
                  До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                  Общо взето пътищата днес в късния следобяд бяха непочистени и асфалт не се виждаше. Уличното осветление на места е изгасено. Явно се пЕсти точеца от осветление, да има за реотаните в тоя студ. Положението на места беше близко до комичното. На 90 градусови завои на няколко пъти видях, внезапен дрифтинг с елементи на панически реакции. Някои хора шофират и зиме и лете в един стил. Други като поднесат малко и ела да видиш после. Прекръстват се на две-на три, включват 1-ва, сграбчват волана и с внимание, сякаш ходят по въже започват да пъплят, игнорирайки всички попържващи свирджии наоколо.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                    Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
                    Незнам ама в България всичко ни изненадва
                    Аз пък не разбирам защо има изненадани? Нали това се повтаря всяка зима, поне от времето от което съм на пътя (1973г.), а може би и преди това. А тогава нямаше зимни гуми и други глезотии по колите (АБС и.....), а за вериги ти трябваха много дебели "връзки".
                    Това,че сме приети в ЕС, не означава автоматично, че всичко ни е като в Европата.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Направо супер се караСамо че аз си карам из Драгалевци моторната шейна по улиците и никъде плазовете не стържат.Ей толкова е почистено
                      Ми чудесно значи като идвам към Драгалевци ще си взема и моята.

                      В момента е чисто.Току що се прибирам.Срещнах машини дето чистят и хвърлят сол(....или там каквото хвърлят).Но я вно трябва като в казармата с шапките в ръце под дървото да лови войската падащите листа.Само как започне да вали и да се ловят снежинките за да се угоди на всички ревльовци
                      Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                        Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                        Ми чудесно значи като идвам към Драгалевци ще си взема и моята.

                        В момента е чисто.Току що се прибирам.Срещнах машини дето чистят и хвърлят сол(....или там каквото хвърлят).Но я вно трябва като в казармата с шапките в ръце под дървото да лови войската падащите листа.Само как започне да вали и да се ловят снежинките за да се угоди на всички ревльовци
                        Явно вие там сте богопомазани.Ние тук снегорин виждаме само по телевизията.Не че ми пука.Аз си имам урод и си го карам където и когато си искам.И там където аз се разхождам с него ти,най-вероятно не само че няма да стигнеш,ами ще РЕВЕШ.ЯКО.Само се питам след като си плащам данъци защо не ми чистят снега.В такса смет влиза и снегопочистването.Не изчистените улици ми спъват бизнеса,но не рева,намирам си решения.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #57
                          До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                          Почистено? Снегорини? Преди час закарах сестра ми на работа, .... К.Величков си е пързалка! Тръгването от светофара става дооооооооста бавно, нищо че съм със зимни(вече).

                          П.п. Утре поне ще има минимален трафик. Поне така си мисля. Днес,малко изненадани имаше... Но утре хората ще се уплашат и с трамвайчето. Да видим дали ще съм прав.



                          Лека и полека.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Явно вие там сте богопомазани.Ние тук снегорин виждаме само по телевизията.Не че ми пука.Аз си имам урод и си го карам където и когато си искам.И там където аз се разхождам с него ти,най-вероятно не само че няма да стигнеш,ами ще РЕВЕШ.ЯКО.Само се питам след като си плащам данъци защо не ми чистят снега.В такса смет влиза и снегопочистването.Не изчистените улици ми спъват бизнеса,но не рева,намирам си решения.
                            Ти пък сега си го взел вътрешно а аз нямах предвид тебе
                            А до твоя хотел стигам и с моя антиавтомобил, макар че наистина е доста заснежено.По Коледа беше същото.Интересно защо зоната под Витоша не я чистят чак толкова старателно?
                            1.Не отчитат ли факта, че там всичките са супербогати и супер честни данъкоплатци?
                            2.Предполагат, че всички имат всъдеходи с които си ходят където поискат и когато поискат.
                            3.Може би не чистят за да може зелеви райдъри с антиавтомобили, като мен да има къде да си ги пробват.
                            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                              Днес е Светъл ден, преди секунди чух странен, не типичен шум, станах и какво да видя, Оооооо Чудо, по моята уличка мина трактор с гребло да чисти снега, това наистина е за първи път в квартала!
                              Малко е закъснял, защото на избрани улици има такива Ледени Трапове (който няма да се разчистят вече до пролетта), че преди два дни извадихме с "джипа" 4 коли и побързахме да с ометем, че иначе щяхме да си изкараме цялата нощ там (все пак е един от основните входове/изходи от квартала, ама не ми се снимаше иначе съм убеден, че половината софтразхоткаджии не биха влезли в тази улица от жал към "джипките" и тя не е единствена!
                              П.С.
                              Всъщност чистенето на снега далеч не е най-големият проблем, в квартала имаме уличка на която порой и извади паветата преди две години и така си остана (Няма минаванката дори и със средно подготвен "Джип"), почти всички успоредни улички са разкопани (за вода, канал, нещо друго...) и са засипани само с пръст и сега сняг, той снега дори смекчава картината...

                              Коментар


                              • #60
                                До: Пътното идиоти ли са или нас ни правят на такива

                                добро утро и от мен
                                абе стоя тука и си чета разни мнения и си мисля , че така като гледам доста хора се оплакват че нямало улици , че там можело да се мине с танк само , и изведнаж си зададох един въпрос който не ми е минавал скоро през ума , а именно ,, Не е ли редно когато беше бума на масовата търговия с недвижими имоти , всеки които брои по едно малко състояние за това да си купи жилище в София , Пловдив или там кадето и да е , преди това да се поинтересува дали кам жилището не предлагат и хеликоптерна площадка , или някои джип участвал в Дакар или Кемал трофи , че да успява да се прибира в свойта крепост ,, непристъпна ,, щото май никой не го интересува това докато не падне снега или някой дъжд , преди година бях в софия по работа и видях няколко кооперации които не снегорин ми не знам кво трябваше да им проправи пат до там и още нещо , с помоща на всеможещия интернет , попаднах на нещо потресаващо поне за мен , оказа се че апартамент в центара на NY струва колкото имот в баровските квартали на милата ни столица , за които сам чувал че дори канализацията им липсва
                                та мисалта ми беше не е ли по добре преди аз или който и да е друг да броим по толкова пари за удоволствието да живеем в пренаселен град да погледнем каква е и инфраструктурата около мечтаното от нас жилище , защото ако купувачите поставяха и това условие пред ,,строителните,, предпреемачи нещата можеше и да не изглеждат по този начин !!!
                                Нека хората отговарящи за този раздел ако сметнат че поста ми не е подходящ за темата да го изтрият !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X