До: За или против десния волан
ако е само эа оффролд става но по пътищата не по опасное няма никаква видимост.поне аэ тека мисла
ако е само эа оффролд става но по пътищата не по опасное няма никаква видимост.поне аэ тека мисла
Това безумие си го има и с ЛЕВИЯ ВОЛАН !!!
1000 ЧОВЕКА НА ГОДИНА - затрити от нормален волан !!!
Това безумие си го има и с ЛЕВИЯ ВОЛАН !!!
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар