Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова тесла за шофьорите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова тесла за шофьорите

    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
    Последно време всичкото журналисти само дебнат да излезе някоя грандиозна новина, и следват гръмки заглавия. После тръгват едни чудесии във фейсбук и по форуми. Накрая, ми то нямало да е така. Аз вярвам само на вече приети закони и наредби, задължително публикувани в Държавен вестник. Тия предложения са качени някъде си за публично обсъждане, и през 3-4 дена се вади някое предложение, гръмва бомбата и така цяла седмица се пълнят сайтовете. Като затихне - айде следващото предложение, и така. Ама народа сеир иска, видно от предавания по ТВ с висок рейтинг. В тия предложения за проектозакони сигурно и аз мога да се включа с някоя мъдрост, без да съм специалист в областа. Та не се връзвайте на всяка топ новина по сайтовете.
    Има си хора които четат какво се пише по фейсбук , форуми , ... , и като се види , че нещата тръгват на лошо ,излиза някой творец на закони и обяснява , че няма да е точно така.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Нова тесла за шофьорите

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      Има си хора които четат какво се пише по фейсбук , форуми , ... , и като се види , че нещата тръгват на лошо ,излиза някой творец на закони и обяснява , че няма да е точно така.
      Чак в такава световна конспирация не вярвам. Но като се вдигне шум се премислят някои неща - факт. Но не отменя излишната шумотевица, за която говоря.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • От: Нова тесла за шофьорите

        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
        Има си хора които четат какво се пише по фейсбук , форуми , ... , и като се види , че нещата тръгват на лошо ,излиза някой творец на закони и обяснява , че няма да е точно така.
        Тя така работи демокрацията.
        Ето, Пацо ди Терасо няма да е шпиц командос. Така де, спец прокурор. Като гледам, може и за консул да не го огрее.
        Да видим наесен с Гешефт как ще дойде.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Нова тесла за шофьорите

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Чак в такава световна конспирация не вярвам. Но като се вдигне шум се премислят някои неща - факт. Но не отменя излишната шумотевица, за която говоря.
          Повярвай. Е, не е баш световна, ама си е точно конспирация. Възпитаниците на тая школа ги гледам от много години. Имат неустоимо влечение към ненужни регулации, а бумащината просто ги хвърля в екстаз. За съжаление, в момента няма кой да противодейства на това. Тези, дето можеха да служат за критична маса, са навън, а такова зло с качество не можеш да пребориш. Трябват ти количество нормални хора. Във второто десетилетие на 21-ви век хартиеният носител е с единия крак в гробищата. Обаче нашите за такова нещо не са и чували даже.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • От: Нова тесла за шофьорите

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Последно време всичкото журналисти само дебнат да излезе някоя грандиозна новина, и следват гръмки заглавия. После тръгват едни чудесии във фейсбук и по форуми. Накрая, ми то нямало да е така. Аз вярвам само на вече приети закони и наредби, задължително публикувани в Държавен вестник. Тия предложения са качени някъде си за публично обсъждане, и през 3-4 дена се вади някое предложение, гръмва бомбата и така цяла седмица се пълнят сайтовете. Като затихне - айде следващото предложение, и така. Ама народа сеир иска, видно от предавания по ТВ с висок рейтинг. В тия предложения за проектозакони сигурно и аз мога да се включа с някоя мъдрост, без да съм специалист в областа. Та не се връзвайте на всяка топ новина по сайтовете.
            Напротив. Трябва да има шумотевица. За всяка една тъпа идея, която им хрумне. И то още, докато е на ниво идея. Защото иначе ще се приеме.




            Това си е един вид обществено обсъждане.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • От: Нова тесла за шофьорите

              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
              Напротив. Трябва да има шумотевица. За всяка една тъпа идея, която им хрумне. И то още, докато е на ниво идея. Защото иначе ще се приеме.

              Това си е един вид обществено обсъждане.
              Абсолютно съм съгласен и подкрепям на 100%. Това му е идеята на обсъждането. За съжаление, материята е специфична а на хората им писна да ги лъготят по сервизите и се настройва в грешна посока без да разбира какъв капан му готвят. Дано да не мине това безумие ...

              Коментар


              • От: Нова тесла за шофьорите

                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                Това си е един вид обществено обсъждане.
                А законотворците откъде да трябва да научат какво точно обсъжда народа? Да седнат да четат форуми ли, да подслушват разговори в кръчмата ли, как?

                Коментар


                • От: Нова тесла за шофьорите

                  Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                  А законотворците откъде да трябва да научат какво точно обсъжда народа? Да седнат да четат форуми ли, да подслушват разговори в кръчмата ли, как?
                  Не им бери грижа, никой не им пречи да правят и изброените неща, пък ако са толкова глухи и слепи, а проектозакона достатъчно калпав, едни хорица се посъбират тук-там, попротестират публично и шумно, поразвалят кефа на шефовете на законотворците, те им понабият канчето и нещата се коригират в някакви рамки.

                  Лошо е, когато лобистки закони се прокарват без шум...А такива ще продължи да има.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Нова тесла за шофьорите

                    Общественото обсъждане на Новият закон за Пътните превозни средства изтича на 19.08...

                    Коментар


                    • От: Нова тесла за шофьорите

                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      Последно време всичкото журналисти само дебнат да излезе някоя грандиозна новина, и следват гръмки заглавия. После тръгват едни чудесии във фейсбук и по форуми. Накрая, ми то нямало да е така. Аз вярвам само на вече приети закони и наредби, задължително публикувани в Държавен вестник. Тия предложения са качени някъде си за публично обсъждане, и през 3-4 дена се вади някое предложение, гръмва бомбата и така цяла седмица се пълнят сайтовете. Като затихне - айде следващото предложение, и така. Ама народа сеир иска, видно от предавания по ТВ с висок рейтинг. В тия предложения за проектозакони сигурно и аз мога да се включа с някоя мъдрост, без да съм специалист в областа. Та не се връзвайте на всяка топ новина по сайтовете.
                      Правителството на Б.Б. от първия си мандат до ден днешен управлява на принципа проба грешка . Пробват нещо дали ще мине и ако срещу него се вдигне голямо обществено негодувание по медиите тихо мълком го оттеглят . Ако мине метър го приемат Хубавото на сегашната ситуация е че почти всяка година има избори в някои като тази два та големи дивотии не могат да правят .
                      Последно редактирано от sek.1; 17-08-19, 05:11.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Нова тесла за шофьорите

                        Машинното гласуване, субсидиите, хилядите поправки на законите малки ли са?
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Нова тесла за шофьорите

                          Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                          Общественото обсъждане на Новият закон за Пътните превозни средства изтича на 19.08...
                          И сигурно е започнало преди 3 месеца, ама нямало някой супержурналист да каже на народа, да почне да го обсъжда по форуми и фейсбук, и затова половината простотии ще минат. То затова е обществено, за да може заинтересуваните граждани да си дадат мнението. Даже съм сигурен, че си има начин за изразяване на мнение, ама на тия обществени обсъждания ходят по 5 човека, щото е по-лесно после да се мрънка из нета. Колко от всички по-назад изказалите се, поне веднъж отидохте на такова обсъждане, ако ще и за детска площадка да е? Явно само мен сеира и суматохата не ме кефи, взимам си бележка и няма да се оплаквам. И искам да видя тоя чиновник, дето е седнал да чете какво пише в интернет за неговите предложение, или на шефа му, хаха, направо си го представям. Отидете в някоя държавна служба и вижте какви незаинтересовани хора работят там. Те пак по цял ден са във фейсбук, но не четат отзивите за новите проектозакони, а гледат приятелките им от другата държавна служба къде са ходили на море, какви гащи са си купили и други такива обществено значими неща. Явно обаче, само аз съм виждал това.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Нова тесла за шофьорите

                            Ето го: https://www.strategy.bg/PublicConsul...=bg-BG&Id=4521

                            Има и коментари даже, който иска може да се изкаже там. Надявам се тоя път викане пред парламента да няма, но не се знае ...

                            За мен съвсем съзнателно се пусна в най-летните месеци, защото идеята е да се канализира един от малкото останали свободни бизнеси, които са от значение за почти всички в България. Забавното е, че остана скрито за доста хора, включително и професионалисти в бранша. Или си мислят, че като ударят малките ще им се размине и на тях? Не съм сигурен ...

                            Ето по темата и в обществените телевизии: https://nova.bg/news/view/2019/08/14...5%D1%82%D0%B0/

                            Коментар


                            • От: Нова тесла за шофьорите

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Тя така работи демокрацията.
                              Ето, Пацо ди Терасо няма да е шпиц командос. Така де, спец прокурор. Като гледам, може и за консул да не го огрее.
                              Да видим наесен с Гешефт как ще дойде.
                              Нека да кажем, че това е на демокрацията аварийният режим.

                              Коментар


                              • От: Нова тесла за шофьорите

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Нека да кажем, че това е на демокрацията аварийният режим.
                                И би трябвало да следва основен ремонт...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X