Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Да кажа нещо по темата. Можете да си пуснете нови полици , но да влизат в сила от 18,08,2018г. Прекратяват се служно старите в Олимпик.

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Говори се за “четвърто място” при гражданските. Не е никак малък пазарен дял.


      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Говори се за 270 хиляди полици ГО в Олимпик при общо около 4 милиона коли.

        Ако четвъртият има 6%, колко ли имат първите 3 ?

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Така е.
          Разликата между 1.6 и 4.0 беше около 100 лева миналата година.
          Това са около 100 км изминати на бензин с 4.0 или 500 км с нафта при 1.6
          Страшна разлика вервайте ми..
          Със 100 лв на бензин при разход 13/100 ще мина около 350 км, а при 5/100 на дизел ще мина около 850 км. това при цени 2,30 /литър.
          Аз ли нещо грешно смятам, или?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            В понеделник си направих ГО - по данни от застрахователя /приятел/ още миналата седмица са се качили цените на ГО. Малко по-късно мога да извадя и двете полици да се види каква е разликата в цената при една и съща компания. Но почвам да се замислям защо я направих годишна след като е в компания със странно име
            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
            Калоян Кирилов
            LZ2ZGT

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
              В понеделник си направих ГО - по данни от застрахователя /приятел/ още миналата седмица са се качили цените на ГО. Малко по-късно мога да извадя и двете полици да се види каква е разликата в цената при една и съща компания. Но почвам да се замислям защо я направих годишна след като е в компания със странно име
              Моята Декември е била 250 лв в Олимпик, сега най-евтината е 340 лв.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Със 100 лв на бензин при разход 13/100 ще мина около 350 км, а при 5/100 на дизел ще мина около 850 км. това при цени 2,30 /литър.
                Аз ли нещо грешно смятам, или?
                Сметнал съм грешно.
                100 лв = 43.5 литра бензин или дизел
                с 1.6 среден разход 5.8 = 750 км
                с 4.0 среден разход 22 = 200 км
                Порядъка е същия.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  с 4.0 среден разход 22 = 200 км.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Говори се за 270 хиляди полици ГО в Олимпик при общо около 4 милиона коли.

                    Ако четвъртият има 6%, колко ли имат първите 3 ?
                    В този линк https://www.capital.bg/biznes/finans...skochi_dvoino/ има информация за приходите на застрахователите от ГО

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Ми ...не мога. Не е в Олимпик де, вчера като се чу тая работа и казах на жената да погледне. Тя ми каза и къде са, но хич не съм се пънал да помня.
                      Много е лесно, поглеждаш зеленото картонче, което би трябвало да ти е в документите, които пък би трябвало да са при теб, виждаш първите две цифри от номера на полицата, обръщаш картончето на чиито гръб са написани всички ЗК и номерата им по ред.
                      ...

                      ... и понеже този момент съвсем го бях пропуснал

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Като гледам, в момента ГО за софийска кола над 3.5 на дърт чичко са между 307 и 411 лв, като при, примерно, Армеец, не виждам никаква разлика в сравнение с преди 3 месеца.
                      и защото davc-а ни оставя с впечатление, че кренвирши по 20лв/килото не поглежда, въпрос специално към него:

                      Каква е основателната причина някой който живее в София от 30г. да си смени софийските номера със швейцарски, и то към днешна дата ?!
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Учудващ интерес към застраховката ми, ма ей сега ще погледна де, защо не.

                        ПП
                        ЗАД "ОЗК - Застраховане" АД

                        ППП
                        Това с швейцареца може да се кръсти всякак. Аз лично най клоня към ...тарикатлък.
                        Последно редактирано от davc; 15-08-18, 12:24.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Учудващ интерес към застраховката ми, ма ей сега ще погледна де, защо не.
                          Митак, нищо лично и, надявам се, да не се засегнеш, ама понеже ме/ни обвиняваш в тънеж, ще те помоля да отговориш и на въпроса от предният ми пост.

                          P.S. Аз съм със софийски номера и обем 2.9, и явно днес - утре ще се разхождам до застрахователи, та ще видя "новото двайсе".
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Още по лесно се вижда при кой си при онлайн проверка. трябва само да си знаеш дкн-то
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Новото 20 е 25 процента нагоре или 350лв за гранда.До петък са активни олимпик, а от събота съм с новата.
                              Днес я направих.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Замислих се преди малко - ами ако съм си бил камшика на почивка някъде посред август, примерно в чужбина, не нося телефон, не гледам новини, почивам си с други думи, и докато си се шматкам с колата ме спре някой услужлив тамошен полицай, след 17.08 когато щели да обявят за невалидни полиците, види че е невалидна според регистъра и... Там глобите май не са баш като тука. А съм бил изряден със същата полица само няколко дена преди това. Значи - понеже сам съм си виновен че съм се нашил на тия или на други дето ще станат като тия, то вече преди да извадя колата от двора, трябва да проверявам актуалното състояние на застрахователя. Обаче как да съм сигурен че докато се прибера няма да е друго? Има ли гаранция за продаващите скъпи полици и кой я дава? Да не е същата комисия?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X