Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    А въпросът има и друга страна.
    При продавачът ("брокер") на застраховки, дето аз си правя застраховките, това Олимпик хич го няма в списъка. Какви усилия трябва да се положат, та да се намери нещо с пет - на двеста - лева по-евтино (едни сто-сто и петдесет хиляди души са имали този невероятен хъс, на основание този невероятен стимул!)?
    Не ти трябва никакъв чак такъв хъс . Хващаш калкулатора примерно на SDI и за 2 минути ти е наредил цените на всички по твоите данни . Моите и двете са в нещо наречено дал бог живот и здраве
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Ха... вчера нарочно проверих цените на застраховките за моя автомобил и най-изгодната беше 190 лв. Днес вече е 222 лв.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Ново 20се!Нямало стикери за 200 000дите изгорели в Олимпик.Държавата на абсурдите е пълна с изненади.200 000 и +автомобила в центъра на София би трябвало да има ,ико сме нормален народ обаче!"Рекет даден -рекет приет",само че сега е с по-неприкрит държавен гръб.Стягайте се и за нови лични документи ,даже с антена и "връзка с Марс".....,откачена работа!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          При мен следващата,ама на днешни цени,ще е със сто кинта нагоре!Както се казва-да ми е честита!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Познат вчера за кола десен волан 1,8 бензин са му поискали 580 лв.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Над 2.5 цените на ГО стават други, за съжаление. Предполагам и най-новите от вчера ще са още по-дървета, ...
              Като гледам, в момента ГО за софийска кола над 3.5 на дърт чичко са между 307 и 411 лв, като при, примерно, Армеец, не виждам никаква разлика в сравнение с преди 3 месеца.
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 15-08-18, 07:25.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                ....
                За "другите" цени на ГО-то над 3500 кубика...да са други, колко да са други... Съседите ми по офис имат служебна S-класа. ГО-то и е 100 лева повече от моето. Разликата в цени на части, ако трябва да се плащат някакви щети, е от земята до небето. Буквално. На S-ката нещата струват тройно и четворно...
                Така е.
                Разликата между 1.6 и 4.0 беше около 100 лева миналата година.
                Това са около 100 км изминати на бензин с 4.0 или 500 км с нафта при 1.6
                Страшна разлика вервайте ми..
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Като слушам новините - кипърски застраховател, ама основният му портфейл били автомобилни застраховки в България. Дали пък зад него не стои някоя оШФорка с БГ собственици. Викаме едни по-ниски цени, събираме едни пари и после си бием камшика ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Българският „Гаранционен фонд” за застраховки „Гражданска отговорност” и „Злополука” не изплаща гаранции за застрахователи от други държави.

                    Застрахователна компания „Олимпик” е застраховател със седалище в Република Кипър и извършва дейност в България чрез клон. Съгласно правото на Европейския съюз застрахователи от една държава членка могат да откриват клонове в друга държава членка без да кандидатстват за лиценз там

                    Това е от Вести

                    До тук добре, обаче тогава що събираха пари за гф?? Явно има огромна дупка в законодателството.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      ...Викаме едни по-ниски цени, събираме едни пари и после си бием камшика ...
                      КТБ-2. Имам известно подозрение, че и организаторите са същите.

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      ... Явно има огромна дупка в законодателството.
                      Защо? Кипърският ГФ за какво е?

                      Впрочем не по-малко интересно е кой ще администрира целия този хаос. Персонално всеки да пуща заявки към кипърския ГФ ще е тегаво.

                      Сега се установи примерно че ония няколко десетки хиляди дето тъста има да ги събира за лечения (и леченията изобщо не са приключили) има да ги събира ИМЕННО от Олимпик. Блага работа.

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Няма какво да хулим хората избрали олимпик. Човек не може да е следовател и във всичко да прави проверки до десето коляно. Застрахователната дейност е държавно регулирана, по отношение на чуждите застрахователи държавата има същите правомощия, като за местните. Създадена е уж система за добра отчетност на тия фирми и се знае финансовото им състояние. Застрахователя олимпик съвсем до скоро имаше много добра ликвидност по отношение на обезщетенията. Местното капиталово вложение явно беше достатъчно. Проблема идва от чужбина, дори и олимпик да може да гарантира на всички застраховани при нея в момента обезщетения, то държавата е длъжна просто да и прекрати дейността без да се интересува от този въпрос. На практика тоя клон може да продължи да работи тук, но нама как.
                        Според мен обаче нищо от написаното от нашия фонд не е вярно. И пак ви казвам не се тръшкайте за новите 300 или 500лв които ще трябва да платите, а се поставете на мястото на вече някой направил катастрофа. Дори и преди година, две или три. Сега голяма част от парите ще трябва да ги плати от джоба си - е това е лош късмет!


                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Бързо се забравят нещата. Предишният застраховател, чийто лиценз КФН отне беше "Хилдън". Много преди да се стигне до там, признаците бяха налице, но доста хора упорито си даваха парите именно на него, защото е с няколко лева по-евтино.
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Бе надали ще стане точно така (утре да се слитна). Но доколкото си спомням от когато съм ходил са и впечатленията ми. Или искаш да кажеш, че три литра са някакъв особено особен случай?
                            И аз искам да ти кажа, че ДА, 3-те литра минаваш в графа тежък баровец, и ГО на моята 124-ка е по-скъпа от тази на ГАЗ 53. И двете ми коли са 2.8 л., миналата година по спомен разликата от моята застраховка(най-евтината, убийте ме с камъни) 220 лв., най-скъпата беше 700 лв. Е извинявайте, ама 500 лв. няма да дам на вятъра, еле пък за 2 коли по толкова. Направих си лична справка, само веднъж съм си правил ГО в Олимпик, 2012 г. Винаги последните години правих ГО с едно плащане, вече съм на 2 вноски от миналия месец, много нещо се вдигнаха нещата. Някой спомена, че за 100 лв. разлика, че имали S класа и т.н. Еми аз имам 24 годишна 124-ка и 21 годишно Паджеро. Ами ще си правя най-евтината ГО, частите ми са по-евтини от среден клас кола от този век, та не съм мега баровец.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              ...ама като каже къде е неговата, може пак да си говорим и за кренвиршите...
                              Ми ...не мога. Не е в Олимпик де, вчера като се чу тая работа и казах на жената да погледне. Тя ми каза и къде са, но хич не съм се пънал да помня.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                В Олимпик, оказа се, имало доста застраховки. ГО, всички ДКЦ-та в Пловдив и региона са застраховани там, имат здравни, имуществени, на една адвокатска колегия (няма да казвам коя) са там професионалните застраховки...
                                ГО-то изглежда да е като капка в морето при тия. Много неприятна ситуация. Иначе не е за първи път да спира застраховател. Хилдън, Надежда и Юпитер са идентични случаи. Надежда си беше точно КТБ-при тях бяха застраховани навремето НЕК, АЕЦ-а, разни топлофикации и пр. партийни хранилки...
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X