Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
    Не знам кои са простолюдието, факт е обаче че е пълно с мангали без образование и безработни каращи автомобили. Според мен това не трябва да е най-достъпният транспорт. Имам и др аргументи.
    Що се отнася до полиците, от кфн ще анулират сключените с олимпик, така че искате не искате ще трябва да сключите нови.
    Това е най-достъпния транспорт и в страните от 3тия свят и в развитите!!Само татомислещи виждат снета по свой си техен начин и виждане за прогрес.Съгласен съм с едно ,че за книжка т ебе образование и че книжката е ОТГОВОРНОСТ!Другото е назадничаво мислене!За достъп до градска среда с ЛМПС в големите развити градове си има такси,което рано или късно ще стане и тука!И не е толкова важно ,че неква ЗК фалирала ,а това къде е държавността за да прилага контрол върху легитимноста на фирми и компании,като преди няколко дни скандала с мочкото спечелил търг с фирма с наличен капитал 500лв.Тука става въпрос и за съпричастност ,щото в случая 200 000 колеги изгарят с едни ари дето не са намерили на улицата.Аз съм със застраховка на Евроинс ,но това не значи че всяка една компания не е компроментирана или не и е зададен умишлен или дирижиран фалит!За скока на ГО ,на какво основание и защо водачи с нисък риск на ПТП ,НЕ ПОЛЗВАТ НАМАЛЕНИЯ И ПРЕФЕРЕНЦИИ,както се мазнеха с предложения ,господа управници и застрахователи!Що треа да плащам ГО на една цена с рецидивистите на пътя?И не само аз ....!Евала на Румънците.Гледам статията за бунта на руминците и хорото в рилското езеро!Верно срам!Даже и джипки са орали почти до горе!Деа гад.......!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #77
      От: ЗК "Олимпик" фалира

      днес ходих при брокерката.писах заявление,оставих номер на банкова сметка/за врьщане на оставашите кинти от гаранционния фонд/и вьв петьк е последния ден от застраховката.от сьбота требва нова.а, какво правиме ако и следващия застраховател фалира?та, само ходене по мьките.

      Коментар


      • #78
        От: ЗК "Олимпик" фалира

        Според моя брокер индикации че в Олимпик нещо не е наред е имало отдавна и той е спрял да работи с тях от началото на тази година . За това всички застраховки на разсрочено плащане и да изгориш ще е най много с една вноска .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #79
          От: ЗК "Олимпик" фалира

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Е, такова нещо като дуракоустойчива ИТ архитектура няма, не е имало и вероятно няма да има.
          Айде бе.



          Коментар


          • #80
            От: ЗК "Олимпик" фалира

            Момци не случайно има една поговорка "Каквото повикало , такова се обадило " ! Проблема е в нас и всеки един що годе интелигентен човек го знае това .

            Всеки ден виждам какво се случва покрай мен и за много от нещата политиците нямат вина ! Ами просто сме си такива , неставащи ! И навън са идиоти , ама като им бръкнат в ду...о и се осъзнават и скачат . А ние само се намистаме и теглим по една.....

            Та те така , кервана си върви , кучето си лае....бляя бляя
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #81
              От: ЗК "Олимпик" фалира

              Едната кола ми е застрахована при Олимпик. Някой има ли идея колко дълго отнема процедурата по анулиране на валидна ГО и какъв е реда?

              Коментар


              • #82
                От: ЗК "Олимпик" фалира

                А въпросът има и друга страна.
                При продавачът ("брокер") на застраховки, дето аз си правя застраховките, това Олимпик хич го няма в списъка. Какви усилия трябва да се положат, та да се намери нещо с пет - на двеста - лева по-евтино (едни сто-сто и петдесет хиляди души са имали този невероятен хъс, на основание този невероятен стимул!)?
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #83
                  От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  А въпросът има и друга страна.
                  При продавачът ("брокер") на застраховки, дето аз си правя застраховките, това Олимпик хич го няма в списъка. Какви усилия трябва да се положат, та да се намери нещо с пет - на двеста - лева по-евтино (едни сто-сто и петдесет хиляди души са имали този невероятен хъс, на основание този невероятен стимул!)?

                  Съвсем сероизна група хора възприемат ГО като просто още един данък, който се плаща за притежаване на кола и съответно са склонни да платят и 20 ст. по-малко.

                  Доколко хората са виновни за това възприятие и доколко държавата, КФН и самите застрахователи е отделна тема.


                  Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                  Айде бе.
                  Мче дай пример де. Аз досега нещо, което не може да бъде прецакано от човешки фактор на някакво ниво не съм виждал.

                  Коментар


                  • #84
                    От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    А въпросът има и друга страна.
                    При продавачът ("брокер") на застраховки, дето аз си правя застраховките, това Олимпик хич го няма в списъка. Какви усилия трябва да се положат, та да се намери нещо с пет - на двеста - лева по-евтино (едни сто-сто и петдесет хиляди души са имали този невероятен хъс, на основание този невероятен стимул!)?
                    Зависи колко ти е гражданската. Миналата година за моята цените почваха от около 270, като ме интересуваше и разсрочка на две вноски.
                    За съжаление в момента наистина не се сещам защо съм предпочел Олимпик пред другите алтернативи около този порядък, като разлика от 20лв, поне за мен, е несъществена.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #85
                      От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Колеги, къде драмата, в света в който живеем да фалира застраховател е нещо нормално, също и пенсионен фонд и да изгориш с акции, обезсценка на имот са все неща нормални за "американската мечта" към която сме тръгнали по балкански път...... Хаоса в регистъра се вписва в безхаберното състояние на партийната некомпетентна администрация, назначена навсякъде!

                      Коментар


                      • #86
                        От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Зависи колко ти е гражданската. Миналата година за моята цените почваха от около 270, като ме интересуваше и разсрочка на две вноски.
                        За съжаление в момента наистина не се сещам защо съм предпочел Олимпик пред другите алтернативи около този порядък, като разлика от 20лв, поне за мен, е несъществена.
                        Добре де - пет лева на триста, двайсет на триста да са. А разсрочено плащане, абсолютно всички приемат.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #87
                          От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          А въпросът има и друга страна.
                          При продавачът ("брокер") на застраховки, дето аз си правя застраховките, това Олимпик хич го няма в списъка. Какви усилия трябва да се положат, та да се намери нещо с пет - на двеста - лева по-евтино (едни сто-сто и петдесет хиляди души са имали този невероятен хъс, на основание този невероятен стимул!)?
                          Никакъв хъс. Застрахователния брокер е брат ми. Каквото ми е предложил за ядене - приел съм го. На доверие.Няма начин да си помисля, че ми е спретнал нещо против здравия разум, с надеждата да вземе два лева повече. Сега съм с две застраховки назад.

                          Коментар


                          • #88
                            От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                            Колеги, къде драмата, в света в който живеем ...
                            Няма драма, просто ситуацията е за сефте, и е добре да е ясно как да реагираме за да не Апнем нЕкоя глобичка за без ГО, или по-дебелото дЪрво, ако се намааме у нЕкой.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #89
                              От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                              Никакъв хъс. Застрахователния брокер е брат ми. Каквото ми е предложил за ядене - приел съм го. На доверие.Няма начин да си помисля, че ми е спретнал нещо против здравия разум, с надеждата да вземе два лева повече. Сега съм с две застраховки назад.
                              Ми така е - с пълно съзнание купуваме кренвирши от три лева килото и после протестираме, че били от МОМ и нишесте. И разбира се - за всичко е виновна държавата и международното положение между народите...
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #90
                                От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                                Съвсем сероизна група хора възприемат ГО като просто още един данък, който се плаща за притежаване на кола и съответно са склонни да платят и 20 ст. по-малко.
                                Съвсем чистосърдечно си признавам, че аз съм от тия хора. Тази система със застраховането просто е нелогична. Буса ми е 7+1 места и застраховката му е 15 лева по-ниска от застраховката на колата, която е 4+1. Логично обяснение няма, не го и търся, защото ми е ясно, че няма да го намеря. Застрахователната ни система е построена на принципа "колкото ми трябват" и в нея няма друга логична закономерност. Съответно, ако някой е оптимизирал работата си така, че да харчи 20 стотинки по-малко, не виждам причина защо да не поощря това му пазарно поведение като се застраховам при него. Така и така е задължително...
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X