Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Замислих се преди малко - ами ако съм си бил камшика на почивка някъде посред август, примерно в чужбина, не нося телефон, не гледам новини, почивам си с други думи, и докато си се шматкам с колата ме спре някой услужлив тамошен полицай, след 17.08 когато щели да обявят за невалидни полиците, види че е невалидна според регистъра и... Там глобите май не са баш като тука. А съм бил изряден със същата полица само няколко дена преди това. Значи - понеже сам съм си виновен че съм се нашил на тия или на други дето ще станат като тия, то вече преди да извадя колата от двора, трябва да проверявам актуалното състояние на застрахователя. Обаче как да съм сигурен че докато се прибера няма да е друго? Има ли гаранция за продаващите скъпи полици и кой я дава? Да не е същата комисия?
    Очевидно системата е вгз
    защото
    ГО и колкото застраховка толкова и данък (даже основно данък)
    ГФ събира пари, ама пък не важали за чужди фирми и шгд (а тайно си мисля че шгд и ако наша фалира)
    очевидно няма защита от фалит на зк - а трябва щото иначе за чий чеп плащам заплати на регулатор
    бонус малус нещо не виждам - пък ако е реална застраховка е редно некак си
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      ...
      ПП
      ЗАД "ОЗК - Застраховане" АД
      ...
      И понеже по спомен Мерцедеса ти беше 2.3, да не се окаже, че и твоята ГО не е от най-скъпите.

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      ...
      ППП
      Това с швейцареца може да се кръсти всякак. Аз лично най клоня към ...тарикатлък.
      От витиеватият ти коментар аз нищо не разбрах, та пак ще си повторя въпроса:

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      ...
      Каква е основателната причина някой който живее в София от 30г. да си смени софийските номера със швейцарски, и то към днешна дата ?!
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Абе, този въпрос пак става актуален - според кой чеп премията трябва да зависи от обема на мотора. Който няма особена връзка с мощността
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Има значително по-фундаментален въпрос и той е според кой чеп премията зависи от какво ли не друго, но не и от предизвиканите щети.

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Абе, този въпрос пак става актуален - според кой чеп премията трябва да зависи от обема на мотора. Който няма особена връзка с мощността
            ... нито с това колко ПТП-та е направил някой друг, който в момента е взел за малко чужд автомобил ?!

            Как се прилага "бонус малус" при желязо, а не на физическо лице ?!
            Правят ни на идиоти и никой нищо не опонира !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Има значително по-фундаментален въпрос и той е според кой чеп премията зависи от какво ли не друго, но не и от предизвиканите щети.
              Като шофьор на коли с десен волан, голяма кубатура и без нито една щета през последните 10 години, мога само да кажа - Ясен за президент!
              Спешно!


              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Квод ерат демонстрандум - го е на практика данък.
                Ок, може да се преглътне, но тогава очаквам друго отношение от държавата
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  ПФФФ... И аз изгорях със застраховка към Олимпик. Трябваше да е валидна до Март 2019. Вече ще си я правя на вноски
                  Иначе застрахователя го избирам според това което брокера ми препоръча. Може да ме обвините че съм скъперник защото съм избрал сравнително ниско тарифна компания, но по аналогия с кренвиршите - според мен и тези от 3 лева, и тези от 8 се правят от един и същ материал.

                  пп Преди няколко месеца имаше тема че Булинс не изплащат щети по застраховки...

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Баси късмета дет го имам. Имам една кола със застраховка в Олимпик, ама тя застраховката изтича след 10 дена!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                      Като шофьор на коли с десен волан, голяма кубатура и без нито една щета през последните 10 години, мога само да кажа - Ясен за президент!
                      Спешно!
                      Даа, и в комбинация с президентска република, и ше видиш тогава "Кон боб яде ли ?" !
                      С неговата социална толерантност (да не се бърка с форумна) веднага ще смени флага със шарения и ще ни задължи да си самоопределим джендъра в личните карти.

                      ... и ще назначи Гагич за министър на философията както и за социален такъв.

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Квод ерат демонстрандум - го е на практика данък.
                      Ок, може да се преглътне, но тогава очаквам друго отношение от държавата
                      Е кво отношение очакваш от мащеха ?!
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        И понеже по спомен Мерцедеса ти беше 2.3, да не се окаже, че и твоята ГО не е от най-скъпите.
                        Е-е?
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Интересна работа с Олимпик.
                          Имат представителства в цяла Европа или това са им офиси за контакти?
                          http://guaranteefund.org/bg/componen...=28&inPlace=eu

                          и ако имат клиенти там,какво ли ще стане?
                          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Е-е?
                            Кво "Е-е?", нали анатемосваш всички, че сме били изтънили и за това сме го изяли, та за това попитах.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]966327[/ATTACH]
                              Вече го няма :0
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                                Замислих се преди малко - ами ако съм си бил камшика на почивка някъде посред август, примерно в чужбина, не нося телефон, не гледам новини, почивам си с други думи, и докато си се шматкам с колата ме спре някой услужлив тамошен полицай, след 17.08 когато щели да обявят за невалидни полиците, види че е невалидна според регистъра и... Там глобите май не са баш като тука. А съм бил изряден със същата полица само няколко дена преди това. Значи - понеже сам съм си виновен че съм се нашил на тия или на други дето ще станат като тия, то вече преди да извадя колата от двора, трябва да проверявам актуалното състояние на застрахователя. Обаче как да съм сигурен че докато се прибера няма да е друго? Има ли гаранция за продаващите скъпи полици и кой я дава? Да не е същата комисия?

                                Нерви и проблеми можеш да имаш само ако допуснеш катастрофа по своя вина . Абсолютно никога не ти искат застраховката при проверка и без причина .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X