Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DLR на дългите светлини

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: DLR на дългите светлини

    Съжалявам че ще проваля аса на готлиб и бавнопътуващия но е добре да се прочетат от всички тия изисквания. Простички са
    https://www.unece.org/fileadmin/DAM/...gs/r087r2e.pdf

    https://www.unece.org/fileadmin/DAM/...5/R048r12e.pdf

    Едната е дългичка
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: DLR на дългите светлини

      Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
      А за мен, дневните са дневни само тогава, когато нямаш проблеми с ченгетата. След като толкова години не са ми правили проблем в България и в Европа, значи моите дневни са достатъчно дневни.
      Извинявай, ама говориш глупости.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: DLR на дългите светлини

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Къде са тези три модела бе Гагич?!
        Вы же грамотный человек, вот Вам на буммере как меняют ангельские глазки на "ДХО" Во дураки-то, ну? Гы-гы?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: DLR на дългите светлини

          Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
          А за мен, дневните са дневни само тогава, когато нямаш проблеми с ченгетата. След като толкова години не са ми правили проблем в България и в Европа, значи моите дневни са достатъчно дневни.
          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Извинявай, ама говориш глупости.
          Не говори глупости. Типичен жител на полицейска държава.

          Коментар


          • От: DLR на дългите светлини

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Съжалявам че ще проваля аса на готлиб и бавнопътуващия но е добре да се прочетат от всички тия изисквания. Простички са
            https://www.unece.org/fileadmin/DAM/...gs/r087r2e.pdf

            ...

            Едната е дългичка
            Браво, бе, ти откри Америка?!

            Първоначално публикуван от два дня раньше и независимо от Тыртэя, Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: DLR на дългите светлини

              Готлиб, Готлиб, Единствено оригиналните текстове на ИКЕ на ООН имат правно действие съгласно международното публично право

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: DLR на дългите светлини

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Не говори глупости. Типичен жител на полицейска държава.
                Може би е така. След като съм абсолютно несъгласен с приетата простотия, да се кара на къси през деня, то за мен това е решението. Евтино и просто.
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • От: DLR на дългите светлини

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Готлиб, Готлиб, Единствено оригиналните текстове на ИКЕ на ООН имат правно действие съгласно международното публично право

                  И? Каква теза всъщност защитаваш? Че олмаса олмаз мюхюр требе да има, иначе ни стаа?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: DLR на дългите светлини

                    По неизвестни на науката причини цирараш източник без правна стойност. А както неминуемо знаеш, това също има тежест
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: DLR на дългите светлини

                      Абе решението е много просто и елегантно-просто трябва да се отмени тази тъпотия.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: DLR на дългите светлини

                        Е, те това, е много трудно. Само бизнес, нищо лично.
                        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                        Коментар


                        • От: DLR на дългите светлини

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          По неизвестни на науката причини цирараш източник без правна стойност. А както неминуемо знаеш, това също има тежест
                          Официален вестник на Европейския съюз - без правна стойност?
                          Това, че има някакъв disclaimer в началото, досежно дукименти на ООН, не го прави да олеква. Цитирал съм го, щото е на български (знам, че бавнопътуващият има проблеми с ингилизкия).
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: DLR на дългите светлини

                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            За мен си е абсолютна глупост и никой не може да ме убеди в обратното.
                            Защо, ще се обосновеш ли?
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: DLR на дългите светлини

                              Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                              За мен си е абсолютна глупост и никой не може да ме убеди в обратното.

                              Преди няколко години, когато слагах DRL-платката на поредната си кола, реших да пробвам, как ще е на късите. Ами, никак. Трябваше да настроя модула на над 75%, за да светят що-годе късите. Иначе мъждукаха, като габарите. Така че, пак ги вързах на дългите, при настройка 25%. Между другото, модулът позволява настройка и на 100%, без плавно запалване, ако искаш да ги вържеш на късите, които са ксенонови или LED. Очаквам скоро да ми пристигнат LED крушките и тогава най-вероятно ще използвам тази функция и ще ги вържа на късите.
                              А какъв беше проблема да оставиш късите на 75% - хем светят, хем не дразни.
                              Какъв е изначално замисълът на ДЛР - да ти пусне някакви лампи като врътнеш ключа, нали не бъркам? Идеята е нещото да ги пусне защото водача може да забрави.
                              Заради едната икономия ли карате на 25% дълги вместо на 75% къси? Колко гориво се икономисва с тези 25 вата разлика - 20 грама на 100км? Заслужава ли си да бодете очите на останалите? Това, че някой не ви е светнал не означава, че не пречите.
                              42

                              Коментар


                              • От: DLR на дългите светлини

                                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                                А какъв беше проблема да оставиш късите на 75% - хем светят, хем не дразни.
                                Какъв е изначално замисълът на ДЛР - да ти пусне някакви лампи като врътнеш ключа, нали не бъркам? Идеята е нещото да ги пусне защото водача може да забрави.
                                Заради едната икономия ли карате на 25% дълги вместо на 75% къси? Колко гориво се икономисва с тези 25 вата разлика - 20 грама на 100км? Заслужава ли си да бодете очите на останалите? Това, че някой не ви е светнал не означава, че не пречите.
                                Вашите оплаквания отнесете тук. Гледам, че и член на ФорумЪт членува вътре.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X