Обява

Свий
Няма добавени обяви.

моля за компетентно мнение,по въпрос за изисквания към АГУ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Град нали... мен в областния ме върнаха

    Коментар


    • #92
      Предстои ми смяна на газ. бутилка - 15-тина, годишна е, а и имам само паспорт към нея - и регистрация пред кат. Какво правим в такива случаи със старата/свалена и непотребна бутилка ?
      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Правиш си компресор, или я подаряваш на някой който иска да си прави компресор.
        Режеш я на две, ако е по диаметъра-саксии за цветя, ако е по дължина-хранилки за животни, или барбекю.
        В краен случай-на скрап.

    • #93
      Мерси, Кольо. Така и предполагах.
      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

      Коментар


      • #94
        Прясна информация за КАТ София-град: Току що смених 3 бр. талона с вече вписано гориво LPG само с талон от ГТП. Условието е АГУ да е вписано в големия талон за ГТП с вписан сериен номер на бутилката. Това че бутилката трябва да ти е под10 години не знам дали е така. Едната ми бутилка е 2002 г , другата 2008г а третата 2018 г. Никой нищо не каза за годините. Другото условие е да имаш валидна Гражданска отговорност. Ксерокопие на ГТП и ГО + голям и малък талон + 1 час и готово.
        Розовия документ за първоначално вграждане на АГУ е необходим само за автомобили на които газовите не са вписани в талона за ГТП. Не знам защо хората са се втурнали да вадят този документ и да плащат 40-80 лева.
        Вярвам че съм бил полезен на много от Вас!

        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          дай да видим на тази от 2018 какво пише в талона от ГТП

        • Sasho74
          Sasho74 коментира
          Редактиране на коментар
          Каквото и на другите. Сер. №, година на производство и някакъв EN стандарт.

      • #95
        Идеално
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #96
          Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
          Прясна информация за КАТ София-град: Току що смених 3 бр. талона с вече вписано гориво LPG само с талон от ГТП. Условието е АГУ да е вписано в големия талон за ГТП с вписан сериен номер на бутилката. Това че бутилката трябва да ти е под10 години не знам дали е така. Едната ми бутилка е 2002 г , другата 2008г а третата 2018 г. Никой нищо не каза за годините. Другото условие е да имаш валидна Гражданска отговорност. Ксерокопие на ГТП и ГО + голям и малък талон + 1 час и готово.
          Розовия документ за първоначално вграждане на АГУ е необходим само за автомобили на които газовите не са вписани в талона за ГТП. Не знам защо хората са се втурнали да вадят този документ и да плащат 40-80 лева.
          Вярвам че съм бил полезен на много от Вас!
          Проблемът при мен е, че купих колата 2014 с монтирано АГУ, и при пререгистрацията на мое име, по някаква причина не вписаха АГУ в големия талон/ вероятно аз не съм настоял, ама аджамия газаджия и тн/ , а имам паспорт на газовото от 2007, и с него опитах преди 2 месеца в кат, но каките направо ме изгониха без розовия лист - това в кат Бургас. От там на сетне на редовните ГТП не вписват в техния талон, че колата е и с газ, защото в големия кат талон не пишело, и става Параграф 22. Това е единствената причина да я сменям и ръся излишни пари. Питам се, как на пътя, като те спрат, ще разберат, че не си редовен, щом като в малкия талон не пишело ?
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • #97
            По-запознатите да кажат ,как милиционерът разбира, да ли АГУ е вписана в големия талон,който стои в къщи

            Коментар


            • gecata1059
              gecata1059 коментира
              Редактиране на коментар
              При новите талони Агу се вписва и в малкия.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X