Обява

Свий
Няма добавени обяви.

моля за компетентно мнение,по въпрос за изисквания към АГУ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Абе хубаво, вписваме газовата в талона, ама на прегледа защо искат допълнително пари , заради газовата , а не я преглеждат ?
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • krassitch
      krassitch коментира
      Редактиране на коментар
      Не ми искат никакви пари допълнително,и не преглеждат АГУ-то,или бутилката,само вписват в протокола от прегледа

    • scorpius 65
      scorpius 65 коментира
      Редактиране на коментар
      Ми те може да искат пари и заради зимните гуми, за измерване на светлините или за несертифициран ароматизатор, пуктове за технически прегледи дал Господ, защо се набутвате при алчните, които обикновено са и неграмотни?

  • #62
    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Абе хубаво, вписваме газовата в талона, ама на прегледа защо искат допълнително пари , заради газовата , а не я преглеждат ?
    Ами защото цялата идиотия е рекет легализиран от колониалната хунта - същата безпардона наглост, както излишната смяна на рег. табели - чисто ДМС за съзаклятниците ѝ, които в тази територия никога не са липсвали. "Хоро" А. Страшимиров
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

    Коментар


    • #63
      Ами кажи какво да направим ?
      жалби, съд , протест ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #64
        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Ами кажи какво да направим ?
        жалби, съд , протест ?
        Ако знаех, с това щях да започна
        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

        Коментар


        • #65
          Отивате на среща в Народното събрания, a.k.a. Партийния дом и се барикадирате вътре.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #66
            Щом се впише един път в талона газовата уредба,то е ясно,че поне 10 години нищо не може да и се повредиЗа какво и е преглед въобще?

            Коментар


            • scorpius 65
              scorpius 65 коментира
              Редактиране на коментар
              Няма преглед на АГУ. Вписването или регистрацията законово я правят част от МПС-то, както всички останали агрегати и системи. Така че се преглежда на общо основание заедно с всичко останало и ако някой иска допълнително заплащане за това, клиентът е крив, че се съгласява и плаща.

          • #67
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Отивате на среща в Народното събрания, a.k.a. Партийния дом и се барикадирате вътре.
            Miserum est miseris insultareгиди джипаджия,гиди,дизелджия Що, не е лошо, докато има сестрички вътре поне да ни утешават, ама едва ли. Гавазите от НСО направо ще ни стрелят, поне тези от нас които са оцелели от срещата си с тях по пътищата.

            В едно си прав: Не трябва да се спасяваме по единично, това прави сатрапията по силна. Разделяй и владей!
            Последно редактирано от old tramp; 06-03-20, 21:09.
            ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

            Коментар


            • #68
              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Абе хубаво, вписваме газовата в талона, ама на прегледа защо искат допълнително пари , заради газовата , а не я преглеждат ?
              Смени пункта. Аз така направих. Сега ми проверяват газовите уредби на автомобилите ми.
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • #69
                Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                Смени пункта. Аз така направих. Сега ми проверяват газовите уредби на автомобилите ми.
                Понеже имам членска карта на СБА , реших да пробвам безплатния преглед, понеже живея извън града вече и нямаше значени че е далеко , техния пункт.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • krassitch
                  krassitch коментира
                  Редактиране на коментар
                  Безплатният преглед,когато е на прИмоция е като бърз кредит без лихва,тарикатска техника.Или като гаранцията за нов Форд-не важала за крушката на стопа.Дай 6 лв за нова крушка,и 15 лв за проверка на инсталацията

              • #70
                Първоначално публикуван от old tramp Преглед на мнение
                ...не е лошо, докато има сестрички вътре поне да ни утешават...
                Майтапиш се, нали?
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:meditsinski-sestri-barikada.jpg
Прегледи:344
Размер:116.2 КБ
ID:6568734

                П.П. Офтопик: чудех се откъде ми е позната тази сцена...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hqdefault.jpg
Прегледи:350
Размер:31.7 КБ
ID:6568735

                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • old tramp
                  old tramp коментира
                  Редактиране на коментар
                  Съмняваш ли се ? Целият ми пост е изтъкан от черен хумор породен от зловещата гротеска в който е превърнат живота ни-не на всички, де.

              • #71
                Абе не е за майтап ,тия жени са на ръба!Срам.е че.медици са докарани до това положения!Доктори с по 57 000 лева месечни заплати ,а тия от които зависят 70 % от здравеопазването са на ръба на мизерията!Срам е и че са сами в тоя момент !Въобще цялата държава с всичките ни политици накуп е СРАМ!Относно газовите силно се надявам.да върнат газ прегледите ,та ако ще и да са на 2 години един!На ГТП в 90% от пунктовете не се гледа АГУ ,само се проверява срока на бутилката в системата.Преди си минаваш правят ти пълен преглед на АГУ ,контролния талон,заверка и до следващия път!Сега ревнали.че.немало контрол !Да не сме я създали НИЕ тая АНАРХИЯ!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #72
                  айде гратис до края на м. май без глоби

                  линк
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • Kirilpm
                    Kirilpm коментира
                    Редактиране на коментар
                    А с вече глобените ся к'во прайм?

                  • IvanIvanovi
                    IvanIvanovi коментира
                    Редактиране на коментар
                    сериозно ли питаш?
                    не си ли чувал: битият бит, еб......

                  • Kirilpm
                    Kirilpm коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ами малко тъпичко става като започнем да налагаме наказания за закон в сила от 6 години и в един момент дадем отбой понеже "оторизираните" сервизи не могат да смогнат на наплива.Или викаш тя раята е свикнала 150 лева за изменение на конструкцията кво ги бърка?

                    И другият тъп и наивен въпрос, облекчения за терористите с пропан-бутанови и метанови бомби в колите КОГА?

                • #73
                  Коментарът ми е за Kirilpm - като става дума за облекчения, явно говорим за данъчни такива. Най-сериозният данък, който плащаме като собственици на МПС, е акцизът върху горивата. Точно той определя разликите в цените им. Заради него литър бензин или дизел е около 2.50 лв/за качествени горива става дума, не за 95 и обикновен дизел/, а литър пропан-бутан е около 0.95 лв. Дори хора като мен, които сменят маслото веднъж годишно, икономисват над 100 лв месечно от тези разлики. А годишният данък за общината на старите коли до 100 к.с. е 20-40 лв. С колко искате да го намалят, за да се доближи промяната до седмичния ефект от разликата в акциза? Иначе ако говорим за облекчения за достъп и паркиране в центровете на големите градове, ще го доживеем и това. Няма кой да търпи пушещите дизели още дълго време.

                  Коментар


                  • #74
                    Днес и на мен ми се наложи да сменя талона на джипа, за да впишат, че е на газ. Наложи се защото отидох на преглед и ми отказаха да ме пуснат защото не е вписано газ в големия и малък талон. На въпроса като газовата е монтирана 2012 и е вписвана 5 години в големия талон от Гтп, защо сега не може, ми измрънкаха че сега се е променило. Да съм свалил бутилката да мина прегледа. Отидох на друг пункт и там отговора беше, че може да мина но без да ми вписват, че колата е на газ. Но, че може със стария талон от прегледа да отида направо в Кат. (изглежда съм пропуснал писаното преди в темата). От там директно в Кат и срещу 25 лева вече имам нови талони.
                    CR-V 2.0i RVSi 147PS

                    Коментар


                    • коко келеша
                      коко келеша коментира
                      Редактиране на коментар
                      За кой КАТ става дума и имаше ли и други мераклии?

                    • scorpius 65
                      scorpius 65 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Някой особено неграмотен се изгаврил, мислейки, предполагам, че стриктно спазва буквата на закона. И това на пункт за технически прегледи, където по принцип безотговорно се погазват елементарни изисквания в името на печалбата и също в името на рахата на клиента! Боже, колко негодност има на този свят!

                  • #75
                    Кат Враца. Имаше още двама след мен. А пунктовете за ГТП са във Мездра.По принцип сигурно са ги натиснали защото иначе прегледите са да вземем кинтите.
                    CR-V 2.0i RVSi 147PS

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X