Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поредните простотии на КАТ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поредните простотии на КАТ.

    http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtes...-nomer-6022250 http://www.monitor.bg/article?id=443904
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Поредните простотии на КАТ.

    Е нали за това им раздадоха компютри, уж да могат да ги проверяват тия работи? Ужас някакъв и наглост безкрайна.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Поредните простотии на КАТ.

      E, да де, но няма как с компютрите да одерат задължително нЕколко милиончета.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Поредните простотии на КАТ.

        Супер, сега и по една табелка на гърдите да си сложим.
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #5
          От: Поредните простотии на КАТ.

          Супер решение... Винаги са ми харесвали повече тези камери като решение отколкото единичните... Само дето тези са прекалено близо една до друга - по-добре би било да са на 1-2км една от друга...
          Това решение е достатъчно просто и лесно реализируемо. И то без радари и други излъчватели...
          А в същото време те принуждава да спазваш дадено темпо, без да те ограничава ако ситуацията го налага да превишиш за момент скоростта (да, след това трябва да намалиш под ограничението за да ти излезе средната скорост) ...
          За таблетите - крайно време беше да започнат да ги използват по предназначение...
          Искрено се надявам изискванията за 'тежък умствен труд' при работа с таблета да отсеят част от 'милицЮнерите'...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: Поредните простотии на КАТ.

            Ама па и глупост с тоя трети номер...да измислят още двайсе стикера за предното стъкло, та таман нищо да се не вижда през него..
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #7
              От: Поредните простотии на КАТ.

              задайте си въпрос:дали въобще трябва да се ограничава скоростта или трябва да се въведе термина препоръчителна скорост за участъка и да се смени начина на мислене на драйверите.

              Коментар


              • #8
                От: Поредните простотии на КАТ.

                Те го предлагат ама няма как да стане,много променливи има в задачата, например при разсрочена гражданска на 3 месеца нов стикер ли ще издават...
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • #9
                  От: Поредните простотии на КАТ.

                  Сега видях, че има и втори линк - за трети номер на автомобила...
                  Да, това си е пълна простотия и много ме съмнява да стане...
                  Просто не би дал нищо допълнително - ДКН е уникален и лесно идентифицира автомобила дори и в момента автоматично.
                  Ами да направят една база данни с четири колонки - спрян от движение, валиден преглед, валидна ГО, платен данък...
                  И си готов - автоматиката ще пише глобите на нарушителите..
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    Вчера с мотора изпратих поздравителни картички с рекламни снимки и клипове на мотор кавазаки,поне от четири камери за скорост от няколко града,най добре да се сложат транспондери на всяко мпс с възможност за пълно управление от таблета на мпс-то което минава покрай патрулката
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Поредните простотии на КАТ.

                      Те първо да си оправят старите свинщини - вчера пътувах до Румъния и обратно... Защо там на извънградско ограничението е 100 с много малки изключения, а у нас на хубав прав път има безброй знаци 40-50-60? На едната хранилка преди Монтана ми идеше да спра и да ги питам не ги ли е срам... Нека сложат реалистични знаци, пък после да слагат камери! Една смислена камера имаше на Цариградско при Окр. Болница и я махнаха, защото "не прави достатъчно снимки" - вместо да сложат още 10 такива от Орлов мост до Враня и да се постигне желаният ефект... Но не,слагат един абсурден знак в полето, щото районът на север от Монтана си е безлюдна пустиня и давай да "ловим нарушители"!
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        От: Поредните простотии на КАТ.

                        За щастие милицията не слага знаците,те само ги съгласуват с друга организация
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Поредните простотии на КАТ.

                          Аз пък си мисля, това ли е най опасния участък от пътищата в БГ? По статистика. И ако не, за какво е всичко това, освен за събиране на пари. А тия където загиват на най опасните места кучета ги яли!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Поредните простотии на КАТ.

                            Третия номер да е с размер на задно стъкло и покрив за да се вижда и от сателит. Ма добрата новина е че регистрацията поевтинявала. Баси как само идиотски неща се измислят.
                            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Поредните простотии на КАТ.

                              Проблема с така наречения трети номер е че вътре в магнитния носител информацията ще е повече от тази в големия талон и реално ще е достъпна за всеки квартален хакер .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X