Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем в КАТ с талон за регистрация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем в КАТ с талон за регистрация

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Няма нужда да обръщаме темата в поредното надплюване. Знаем си много добре кривиците и на КАТ и на шофьорите, ми да измислим как да не сме откъм прецаканата страна. Щото сега като влезе новия ЗДвП тепърва ще почнат да изскачат още такива дръвчета с проблеми в регистрациите.
    Ех... първо се правиш на Ченгето скенер а после даваш на задна.Няма нужда да пишем колко грешки са правени на гишетата и винаги за наша сметка.Искаш да ми кажеш че такива като теб ще оправят държавата и че ние лошите граждани винаги сме виновни до доказване на противното.
    Какво ни плашиш с новия закон?И там ще е пълно с вратички и тунели.Така ги правят законите тези дето ги гласуват а не хората които са длъжни да ги спазват.
    Какво като момчето върне мотора?Друг може да го купи и да не го прехвърля в КАТ.Важното е кой е попълнил ''грешно'' в КАТ този талон.Нали за това му е платена заплата.

    Коментар


    • #32
      От: Проблем в КАТ с талон за регистрация

      Моя джип го водеха ван в Кюстендил,в кат Пловдив го прекръстиха в лек автомобил.Мотора го водят KLR 500 а той е KLE 650
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Проблем в КАТ с талон за регистрация

        Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
        Ех... първо се правиш на Ченгето скенер а после даваш на задна.Няма нужда да пишем колко грешки са правени на гишетата и винаги за наша сметка.Искаш да ми кажеш че такива като теб ще оправят държавата и че ние лошите граждани винаги сме виновни до доказване на противното.
        Какво ни плашиш с новия закон?И там ще е пълно с вратички и тунели.Така ги правят законите тези дето ги гласуват а не хората които са длъжни да ги спазват.
        Какво като момчето върне мотора?Друг може да го купи и да не го прехвърля в КАТ.Важното е кой е попълнил ''грешно'' в КАТ този талон.Нали за това му е платена заплата.
        Нито давам на задна, нито обвинявам някого. Просто ми омръзна на мен да ми вменяват вина заради чужди пороци. Грешки правят и ще продължат да правят докато не се сведе до минимум човешкия фактор при регистрациите. Но за да се оправи тая система са нужни пари и грамотни хора. А системата е доста закостеняла и трудно се променя.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #34
          От: Проблем в КАТ с талон за регистрация

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Нито давам на задна, нито обвинявам някого. Просто ми омръзна на мен да ми вменяват вина заради чужди пороци. Грешки правят и ще продължат да правят докато не се сведе до минимум човешкия фактор при регистрациите. Но за да се оправи тая система са нужни пари и грамотни хора. А системата е доста закостеняла и трудно се променя.

          Да не говорим, че мястото и въобще не е в КАТ, а в общините.
          Добре е, че отмениха все пак, регистрацията на МПС с 4х4 и във военните окръжия.

          Коментар


          • #35
            От: Проблем в КАТ с талон за регистрация

            Все пак, напълно възможно е да не става дума за умишлена фалшификация, а за техническа грешка. Грешили са ми всевъзможни документи. Но в интерес на истината, никога не чета с подробности такова нещо, като регистрационен талон - поглеждам марка, модел, рег.номер и до там.
            В крайна сметка, документите не са наши, а са собственост на държавата. Тя чрез съответните си служители ги издава и те носят отговорност за верността им. Не виждам как някой ще обвини бившия собственик, освен ако не е предоставил други фалшиви документи, послужили за база на грешката.
            И според мен, обаче, най-правилният подход е грешката да оправи бившият собственик.

            Коментар


            • #36
              От: Проблем в КАТ с талон за регистрация

              Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
              Все пак, напълно възможно е да не става дума за умишлена фалшификация, а за техническа грешка...
              Няма такъв вариант...в случая...така мисля.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X