Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв водач съм...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Какъв водач съм...

    Първоначално публикуван от gotin Преглед на мнение
    Не! Не е от ЕГН то. Нали преди 10 годити беше със същото ЕГН
    За "Блясъци"
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #77
      До: Какъв водач съм...

      Щом си настигнал някого, значи се движиш по-бързо. Няма причина да се "закотвиш" зад него. Избираш подходящият момент и го изпреварваш. Начина съм написал по-горе. Искам да добавя...
      Случва се да тръгнат на изпреварване две или повече коли. Не съм видял досега, водачът извършил изпреварването да се съобрази с тези зад него - веднага се завира пред изпреварения и дори връща газта! Тия зад него - както искат!
      Ако, все пак, си решил да правиш колона, поне спазвай дистанция, за да може "лудата глава" да изпреварва...
      Желателно е, след изпреварването, да се движиш, известно време, по-бързо от изпреварения и да се отдалечиш, поне на стотина метра. Причината е ясна...
      Има какво да се добавя, но може би, трябва специална тема...
      Да пиша и за мен (някои колеги не приемат позицията ми)
      Признавам по-агресивният си стил, но никога не съм толерирал безрасъдното шофиране!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #78
        До: Какъв водач съм...

        Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
        ...
        Има само един проблем... Често съм се улавял, че движейки се по път, по който минавам често си продължавам по навик например към вкъщи, а не на където всъщност искам да отида .
        Чел съм, че мечките си набелязват пътеки и все по тях минават. Явно и ние сме така. Сетих се и за един мечешки лозунг:

        “Мечката се мие, чисти
        във потоците сребристи.
        Има ли за тебе пречка
        да постъпваш като мечка?”
        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X