Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Айде и от мен едно: Бунаци тОртуар правят, юнаци кайВе пият, останалите летим......
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0124.jpg
Прегледи:1
Размер:224.4 КБ
ID:5490629
    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Нищо куриозно. "Нормално" паркиране на тротоара върху пешеходна пътека, а пешеходците го заобикалят ....
      [ATTACH=CONFIG]593343[/ATTACH]
      Там е нормално така да се спира. Всеки ден минавам оттам по два пъти и ми е писнало да се чудя как да ги заобикалям...

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Дайте ми една стара татра 8х8 и за 24 часа ще ти отуча сите паркировачи... Минава се през всеки груб нарушител. Също договорка със застрахователите, ако си прегазен от татрата на закона, каско не се изплаща. Гарантирам резултати. В рамките на месец 2 ще сме най-дисциплинираната нация що се отнася до паркирането

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          Дайте ми една стара татра 8х8 и за 24 часа ще ти отуча сите паркировачи... Минава се през всеки груб нарушител. Също договорка със застрахователите, ако си прегазен от татрата на закона, каско не се изплаща. Гарантирам резултати. В рамките на месец 2 ще сме най-дисциплинираната нация що се отнася до паркирането
          Като ти я дадат, свиркай да те светна от къде да започнеш....
          Преди време закачих с автобуса без да искам огледалото на някаква колица паркирана на спирка на градския транспорт, на която трябваше да спра. Човекът си пазаруваше нещо наблизо, а и аз не съм се крил, изчаках го. Дойде и започна да ме обижда, аз пък културно му предложих да ползваме услугите на КАТ, и той да се възползва от моята(на автобуса) застраховка ГО. Така и не пожела, искаше пари на ръка, които не получи. Хванах двама свидетели, които видяха всичко и си тръгнах по маршрута, а той ме следваше още няколко спирки, на които спираше до мен и продължаваше да ме заплашва и обижда...вече искаше и КАТ...Но беше късно за КАТ, аз вече бях от дясно, а на него му беше счупено лявото огледало... За спиране на спирка се полага доста по-солена глоба отколкото за причиняване на ПТП в следствие на слаб контрол. Така де, не е нужно да се мачкат за да се научат.

          ПП: Нали темата е за снимки, нека някой хвърли по едно око какви хубави такси-стоянки се образуват из центъра с падането на нощта на едни много интересни места, където дори спирането е забранено. Хапват си таксиджиите заедно с полицаи и КАТ-аджии по дюнерче и си лафят мирно и тихо. А на мен преди седмица ми съставят фиш за неправилен престой и паркиране с градски автобус спрян на спирка за 8 минутен престой, без това да възпрепятства движението на останалите(който престой може да се каже, че е бил поради независещи от мен обстоятелства, а и при наличието на още две свободни ленти за движение в същата посока). Е нема такава обида, аз да ги пазя олигофрените по цял ден, на тях никой не казва и копче, а фиш за мен...и то точно за това, ако беше за друго, признавам че съм грешен доста.
          Последно редактирано от cecoa1; 08-06-13, 23:31.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Да ти кажа завиждам на нервите на всеки шофьор в адския транспорт! Наистина, не се шегувам, а думата респект не може да изрази и грам от удивлението ми към вас!!! Аз ако се разхождам по цял ден из градО с голяма машина като автобусите, трамваите и тролеите и съм се нагледал на простотии, колегите ми да ги пребиват и прочее.... не само няма да пазя дебилите, а ще си ме приберат на топло гаранция. Просто някой ден ще ми избие чивия и ще раздам справедливост по каубойски. Наистина е героизъм да издържиш подобна простотия с години. Сякаш и най-честото нарушение за мен е да не се пускат колите на градски транспорт, които си пише в правилника, че са ВИНАГИ с предимство. Че и ми свирят разни герои като пускам ГТ да излиза от спирка и прочее... Аз като карам нещо бавно и тежко осъзнавам, за какво иде реч, а и колко хора изобщо си дават сметка, какво е да тръгваш тромаво, да си грамаден и да си принуден да пазиш всички, да не можеш да наковеш спирачки за 1-2 метра и да спреш... любимо ми е да ме засекат и спрат пред мен без да си дават сметка или нарочно, щото задния е виновен... как се спира нещо дето не спира . А и с пътници вътре, то не е като да возиш картофи и да резнеш спирачката и да наковеш. Но май сте твърде толерантни!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Е до 124ка нЕма как да ме видиш да паркирам!
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03012013463_zpse45e876a.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5492908

              А па до А-класа още по никога!
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30122012451_zpsf166e71e.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5492909

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Без коментар. Бялото поло в дясно на кадър, първите 15 секунди от клипа (отначало малко тъмен е излязъл клипа)



                И за разкош - малоумно престрояване на 0:27 (в центъра на кадъра)
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  баш кога трябваше да има камера, няма!!! щяхте да видите как един малоумник вчера реши да направи ляв завой от десната лента на 5 метра пред нас /под моста на околовръстното и Симеоновско шосе - ние се спускахме отгоре / и последва челно ПТП.................... а сега да ви снимам как се спи седнал, щото от колана ребрата ми са сини, няма смисъл.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Бързо оправяне пожелавам.

                    И аз днес съжалявах, че не съм пуснал камерата, ама смотания смартфон реши, че няма повече да зарежда и е за сервиз.
                    Та днес в София на бул. Рожен вниманието ми бе привлечено от бял бус с регистрация започваща с Е. Гъст бял дим се стелеше от ауспуха. Като го подминах, установих, че и единия фар не му свети. Жена ми тъкмо коментираше "кошник", когато вече карахме по ул. История славянобългарска (бившата ул. 202). Там "кошникът" взе да се сили да ни изпреварва и аз изкоментирах, че се гласи за снимка. Там точно преди ОМВ-то са поставили камера. На светофара пред входа на гробищата мина на червено (продължавайки да бълва гъст бял дим). На следващия светофар отново мина на червено и там вече пътищата ни се разделиха.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Община Виена много бързо реши проблемните места на задръстванията в града ... а именно 70 евро за минаване на жълто/червено и стоене по средата на кръстовището.
                      През миналата година са снимани 31.008 което прави точно: 2170560 ... айде и мен ме снимаха веднъж с българската регистрация , та ще намалим 70€ ... 2 милиона евро за 1 година от 3 или 4 камери.

                      Ало нашите ... къде спите ? ? ? После пари нямало !
                      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Споко, пак няма да има- или ще се "оправят" с връзки или някой ще ги "усвои" по предназначение. Виж, ако махнат давност на някои зулуми и ... камери, и ... Абе няма да стане като Виена!
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          Абе няма да стане като Виена!
                          Така е, особено ако няма воля за това!
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            И с'я к'во? От една страна изедници и рекетьори, а от друга воля няма!? И ДА. Няма да стане като Виена. И като друго няма да стане. Тука законите са за другите (за справка подписа на Скрапа).
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Уанс ъгейн - бързи и яростни, Дружба 2 стайл (от 0:10 нататък, черния ситроен в дясно на кадър). За протокола (не се вижда добре на клипа) - жълтото светва на 0:18, червеното на 0:20, ситроена навлиза в кръстовището на 0:22. С колко кара не искам да коментирам (моята скорост св вижда на клипа). Инджой.

                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Това не е чак толкова фрапиращо. Ситроенът според моя окомер караше с 60-65 км/ч. Пресече линията на кръстовището на 0:20 - така да се каже мина на тъмно оранжево.

                                П.П. Не го оправдавам.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X