Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Новата организация на движението на "5-те кьошета" и по "Патриарх Евтимий" след "Раковска". Тунелът под НДК е двупосочен, трамвай (да се надяваме) няма. "В. Левски също е двупосочен, за сметка на затворения "Патриарх", който пък в участъка между "Витошка" и "Фр. Нансен" е двупосочен . Клипът е монтиран, отне ми 15 минути в неделя минаването през тунела. Не искам да си представям какво ще бъде в делничен ден...

    Дано не ми се налага да влизам в този квадрант на София ама мисля че го гледах някъде по новините че трамваината линия е временно закрита.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Мен едно ме радва: дебелият жълт бетон между лентите.
      Те на много места нацвъкаха такъв, например тук, където заради "велоалеята" и обособена лента за завой наляво от насрещното платно, бетонът изниква точно на средата на лявата лента за движение и е въпрос на време някоя кола да се наниже на него.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Новата организация на движението на "5-те кьошета" и по "Патриарх Евтимий" след "Раковска". Тунелът под НДК е двупосочен, трамвай (да се надяваме) няма. "В. Левски също е двупосочен, за сметка на затворения "Патриарх", който пък в участъка между "Витошка" и "Фр. Нансен" е двупосочен . Клипът е монтиран, отне ми 15 минути в неделя минаването през тунела. Не искам да си представям какво ще бъде
        Що крепиш там? А тия, дето преживят там и са платили данък център? А тия, дето трябва да идат някъде там, за да оставят на някой едни пари?
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          ... и е въпрос на време някоя кола да се наниже на него.
          Имаше такъв около седмица след като го сложиха...
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Няколко дори. После сложиха знак уж.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1459113049761.jpg
Прегледи:1
Размер:58.4 КБ
ID:5708080

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Клиренс няма ...половината форум тая ограда ще я прескочи с джипките
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Ъхъ.... Това посредата си е алея за подготвените джипки, а не за някакви бИгачки
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Този с това Поло беше на около 80 метра от началото на преградата, дали не е бил с поне 100 км ч летял?

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    Клиренс няма ...половината форум тая ограда ще я прескочи с джипките
                    Преградата е поне 50 см. Ще трябва нещо такова:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18cb37fb80ba85373bcf019556916142.jpg
Прегледи:1
Размер:16.6 КБ
ID:5708093

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:214.9 КБ
ID:5708094
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Ауди А8 със сигурност няма да го преодолее. Мои познати с подобна кола на това място смляха преден ляв амортисьор и шенкел и заден десен носач. Аз също го знам като явление този борд и вече два пъти ми се разминава на косъм.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Докато не счупят някой автобус на градския транспорт, няма да оправят нещата. Ето опит за хронология на метаморфозата на едни гърбици (легнали полицаи) по т.нар. ул. "Президент Линкълн" и една по ул. "Житница". След като дълго време не бяха обозначени и предизвикаха над 10 катастрофи, после ги намазаха с червена боя и с пешеходни пътеки върху тях и сложиха пътни знаци, след това (явно заради автобусите) почнаха да ги пилят отгоре и преоформят, докато ги сведат до напълно "символични" по размер и само редките водачи, каращи за първи път в района им се шашкат и намаляват:

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Тепърва има да пилят - то легнал полицай или вдиганата пешеходна пътена, дето да отговарят на стандарта, сигурно в цяла София се броят на пръстите на ръцете и краката. Знаете размера и височината на пластмасовите легнали полицаи - това е стандарта, за височина включително (мисля че беше 7см максимум). Идеята не е като минеш с над 30км/ч да си потрошиш колата (евентуално и себе си), а да го видиш предварително (щото трябва и да е оцветен) и да ти се напомни че караш не с каквато скорост трябва. Ние естествено сме "решили" въпроса по български - изкуствените препятствия не отговарят на никакви стандарти за височина и форма, но за сметка на това не се и виждат, някои дори в ясно време.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ...Знаете размера и височината на пластмасовите легнали полицаи - това е стандарта...
                            Ами не е. Минималният размер е 3.40 м. Пластмасови такива не съм виждал никъде тук - те са винаги тесни. Височината трябва да е 75 мм.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Втора серия с велосипедиста... Явно не е чак толкова луд, щом спря в трафика (макар и в средата на кръстовището )
                              В момента, в който го изпреварвах реши, че ще завива вдясно ....
                              За него е ясно, обаче тези малоумници, които спират до цветята винаги са ме дразнили... Често и полицаите спират там за да вземат цветя за съпругите си, блокирайки цялото кръстовище (автомобилите зад мен няма къде да се изтеглят)...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Като стана дума за велосипедисти - това е едно от първите ми клипчета - 26.07.2014 г. Как щях да го отнеса този щото съвсем логично гледах надясно да не идва някой оттам:



                                И за да не почнат пак тука мъдростите, ето кой знак другарят велУсОпИдист е подминал, карайки си вляво:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cyclist.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5708119
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X