Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    То това е много преди да се цаня за такъФ инструктор... Човек се учи от грешките си. Беше ми някакъв каръжки период, нещо като три ПТП-та за две седмици... При положение че за над пет години имам общо шест-седем. От които по моя вина се водят половината, но всъщност ми е съвестно единствено за описания случай, за другите две поне пред себе си не се чувствам виновен.Равносметката е два акта съответно за 20 и 50лв и общо 8 точки.

    Ъъ, да, едните 20лв ми ги възвърнаха, като ме викаха за свидетел по дело между застрахователите, именно за описания случай на Обувния завод(писахме двустранни протоколи). Искаха да потвърдя че съм виновен и да разкажа пак всичко...коя дата е било, колко часа....това след примерно четири години от случката...
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Колеги, мисля, че темата би била по-полезна с анализа на грешките (и от страна на снимащия) с цел подобряване на безопасността, отколкото с взаимно заяждане
      Относно видимостта - едно от най-важните условия за безопасно шофиране е шофирането с такава скорост, която да ти позволи да успееш да спреш в зоната на видимост при конкретните условия...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Чета я тая тема с известен интерес, но едно не мога съвсем правилно да разбера.
        ?? Каква е връзката на тази тема, а и на целия под-под-форум в раздела за оцеляване. Вярно, че шофирането в България наистина си е един вид "оцеляване", но подобни неща по би им отивало да са в някой М.П.С.-арски под-форум. Ако вярно съм разбрал под-раздела- то той има по скоро туристическа насоченост, а кой-кого "изял", ударил, засякъл и пр. предимно "по софийските улици"!!! просто не виждам връзката.

        Горното е лично мнение и не бих искал да ангажирам никого с него. Моля за извинение ако някой се почувства лично засегнат от мнението ми!
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Да, добре би било да има подфорум "Безопасност на движението", в който да има подобни теми.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/...ia_624114.html
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
              ... Каква е връзката на тази тема, а и на целия под-под-форум в раздела за оцеляване. ...
              Раздела е и за безопасност - какво неясно има? Неслучайно в часовете по безопасност се гледат и такива филмчета...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Да, добре би било да има подфорум "Безопасност на движението", в който да има подобни теми.
                Подфорумът, в който си публикувал това мнение се казва, "Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи" и теми, касаещи безопасност на движението, са си съвсем на място тук. Сега, ако някой спори дали мястото на този подфорум е точно в раздел "Оцеляване .... и безопасност" - това е друг въпрос, но никой не ви пречи да направите конкретно предложение къде според вас би било по-подходящо да се премести подфорума.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Моето предложение е за: "Автомобили 4Х4"

                  П.П. Ако трябва ще добавя защо мисля така.
                  Последно редактирано от siem; 15-02-16, 09:19. Причина: П.П.
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                    Моето предложение е за: "Автомобили 4Х4"

                    П.П. Ако трябва ще добавя защо мисля така.
                    Добави?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Айде да посъбудим темата...
                      То и аз не бях 'кооперативен', ама ме доядя на тарикатката - румънка... Както казва шопа 'и сам да съм, пак че се бутам'
                      Все пак движението бе съвсем спокойно, а румънците си знаят, че тук няма кой да ги закачи...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        http://vbox7.com/play:36c6875e07

                        Малко не успях да учеля задната.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Нарушители са тези, които не са взели мерки за това момче... Не е буйно, но опасността да бъде блъснат от невинен водач е много голяма...
                          На времето съм го срещал често в час-пик вечерта по бул.Сливница пред пожарната.
                          Движейки се ПЕШ по средата на едната лента и правейки движения все едно кара автомобил



                          А второто клипче е нещо съвсем обикновено - жената да не се съобрази с пътната обстановка - за нея дадения мигач е равносилен на осигурено предимство (камерата доста лъже в дистанциите - мадамата просто тръгна с подаването на мигача )
                          Последно редактирано от Ясен; 16-03-16, 21:18.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            За дистанциите:

                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Колеги,

                              предлагам да си направим една колекцийка с нарушенията, с които се сблъскваме всеки ден по родните пътища.
                              Ще започна с едно клипче на паркирал в самото кръстовище.



                              Ако ви допада идеята, допълвайте
                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              За дистанциите:

                              Явно някой е забравил за какво е темата .

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                                Явно някой е забравил за какво е темата .
                                Късметлия си,
                                щом по родните пътища всички около теб са спазвали дистанция.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X