Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Eдин внимателен и опитен водач , който:
    1. Изглежда е последовател на наш Пенчо ("...всяко натискане на спирачките ви бърка директно в джоба");
    2. Знае, че на сняг и лед спирачка се не натиска, за да не стане сакатлък...
    ...Затова си минава на червено (от 2,30 мин.):
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      еми така е като се купуват книжки и изпити... момъка от варна да ходи на полигона пак да се упражнява , вместо да подпира съседските коли! а този с черното ауди направо си е за бой.. мани-мани..аман от хитреци и разбойници

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Eдин внимателен и опитен водач , който:
        1. Изглежда е последовател на наш Пенчо ("...всяко натискане на спирачките ви бърка директно в джоба");
        2. Знае, че на сняг и лед спирачка се не натиска, за да не стане сакатлък...
        ...Затова си минава на червено (от 2,30 мин.):
        ...
        А ти що чиниш в лентата за ляв завой при положение, че минаваш направо?
        Първо изисквайте от себе си преди да пускате клипчета за други. Да, нарушението ти е много по-леко от това на другия, но и ти олекваш...

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          А ти що чиниш в лентата за ляв завой при положение, че минаваш направо?
          Първо изисквайте от себе си преди да пускате клипчета за други. Да, нарушението ти е много по-леко от това на другия, но и ти олекваш...
          Ставаш банален с тия коментари. Пък и като имаме предвид, че плюеш само мен по пусканите от мен клипчета - виж назад в темата колко си системен и последователен в това начинание. Пусни някой клип и ти, да те видим как караш.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Ами честно казано и аз тъкмо щях да подкрепя неговата теза... Безгрешни няма, вярно, но ако има самокритика, щеше да е мноого по-добре.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Ставаш банален с тия коментари. Пък и като имаме предвид, че плюеш само мен по пусканите от мен клипчета - виж назад в темата колко си системен и последователен в това начинание. Пусни някой клип и ти, да те видим как караш.
              Ама не съм аз виновен, че във всяко твое клипче освен другия и ти си нарушител.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от razs Преглед на мнение
                ...Безгрешни няма, вярно, но ако има самокритика, щеше да е мноого по-добре.
                Самокритика... не ми работи "тримера" на *.TS файлове и трябва да ги конвертирам в *.mp4, а ме мързи, щото "тубата" от известно време насам почна да приема и TS формат (по-рано не искаше). Иначе като орежа моите нарушения и оставя само чуждите ? А така - ето, пускам всичко "неманипулирано", каква по-голяма самокритика от това ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  Ама не съм аз виновен, че във всяко твое клипче освен другия и ти си нарушител.
                  Аз съм нарушител, да, а както се писа по-горе в темата - другите, те са "оптимизатори", печени водачи, с нищо не застрашават движението, само оптимизират пропускливостта на съответното кръстовище. Цитати да давам ли?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Нека не спорим, размиваме темата, а колкото до личната позиция, всеки има право на нея.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Самокритика... не ми работи "тримера" на *.TS файлове и трябва да ги конвертирам в *.mp4, а ме мързи, щото "тубата" от известно време насам почна да приема и TS формат (по-рано не искаше). Иначе като орежа моите нарушения и оставя само чуждите ? А така - ето, пускам всичко "неманипулирано", каква по-голяма самокритика от това ?
                      Еми какво се чудиш, че теб питаме за твоето си? Другия не можем да питаме, та ти го отнасяш.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Еми какво се чудиш, че теб питаме за твоето си? Другия не можем да питаме, та ти го отнасяш.
                        Да припомним някои ключови мнения за безопасното рационализаторско шофиране в ПерниСофия:

                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Гагич, спешъли фор ю... Ако ти кажа, че ми се е случвало да правя неимоверно по-зрелищни и незаконни оптимизации, главно на работното място, вероятно ще ме низвергнат завинаги. ....
                        Силно се надявам оптимизациите на трафика да са от друго естество за да се спестят рискове и нерви. Ходил съм, видял съм, може.
                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Там това не може да се случи, защото десния завой свети зелено преди да светне за направо, и после през цялото време докато свети зелено и за направо. Т.е. не е нужно да се буташ "у дЕсно" , достатъчно е да изчакаш светването и за направо. Завоя е лесен, щото надясно е широко, има барем три ленти в които да се включиш. ВЕрно, не е законно баш, но не е опасно. Мога да стана инструктор, по незаконно но безопасно шофиране.
                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        Не разбирам какъв е проблема "да се увеличи пропускливостта" на малоумно направени кръстовища - проЗД пример, който и преди съм давал - на Орлов Мост като се идва откъм стадиона има 3 платна - 1. Направо и наляво, 2. Направо 3. Десен завой... Какъв е проблема да се направи 2 платна за десен и лявото да остане и за направо??? Ама НЕ! Километрични колони всеки ден последните 30 години /поне откакто аз бях ученик в 7-мо у-ще/...
                        Естествено, че ако съм първа кола на това кръстовище, ще завия надясно от средното платно и не се смятам за нарушител...!!!
                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Преди години точно от там ми минаваше маршрута за работа - всеки ден от едното кино Арена до другото. Това по времето преди метрото да стигне до Младост.
                        Тогава правех точно това: Дясната лента беше задръстена от завиващи. Аз карах по лявата до където стават 3 ленти и се престроявах в средната. Десен мигач пусках чак когато светне светофара за направо: Сакън някой да не реши да ме пуска, докато свети зелено само за десен завой и да насмета цялото движение. Минавах си на първи светофар - без забавяне и след завоя на дясно си държах най-лявата лента.
                        Още тогава псувах, че не са направили 2-те ленти за десен завой. Виждам, че днес този въпрос е все още толкова актуален.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Да припомним някои ключови мнения за безопасното рационализаторско шофиране в ПерниСофия:
                          Ей, пак другите по-виновни...

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                            Ей, пак другите по-виновни...
                            Не-не-не. Виновен може да бъде само Гагич. Той нарушава, другите оптимизират. Кога най-после ще разбереш тази разлика? Просто е - не гледаш какво се върши, а КОЙ го върши. Щом е Гагич - ясноооо.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Не е проблемът, че ТИ си продължил направо от лентата за наляво. Проблемът е, че неспазването на лентите се е превърнало в масова и обичайна практика. Тук в Пловдив карам по един и същи маршрут 5+5 км отиване и връщане всеки работен ден. Няма смяна на светофар, на която поне 3-4-ма да не завият наляво или надясно от лента за направо. Така балъците (за направо) седят и чакат на зелено, защото тарикатите запушили лентата им.

                              Съответно блюстителите на реда предпочитат да се крият по храсталаците и да изкарат по някоя двайсетолевка, от колкото да седнат пред мониторите (има си камери) и да засичат нарушения.
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Каране по осовата линия. Два пъти минаване от лента за наляво направо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X