Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Предната кола дето влезе в серия я продадох. Новите стопани нямат проблеми.
    ...
    Абе то май жената е в серия , помня че има няколко участия в птп

    Помни ,че най-големия комарджия, сам си прави късмета.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Последния път обаче аз карах, не е жената.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Ето защо в нашия край недолюбваме регистрации ТХ
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Сигурно и той вози болен. Дежурното оправдание.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от под клипа в тубата
            В началото можете да видите 'борбата' на БМВ Х6 с една дребна Опел Корса
            Тия също ли са от Тексас (ТХ) ? В ПерниСофия Х6-цата нямаше да се бори, а щеше просто безгрижно да насмете Корсата и водачът й щеше да стори път, иначе стрелба-или-бой-бой-бой...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Тия също ли са от Тексас (ТХ) ?
              Един приятел (варненец естествено) ТХ го разшифроваше като ТеХеран
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Един приятел (варненец естествено) ТХ го разшифроваше като ТеХеран
                или тъп х?й

                Както и РК се чете Пакистан
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Баш Техеран си е по варненски, Гагича може и да знае много, ма чак пък гагаузки.
                  ( С'я ш разцъка нета , а на бас ! )
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Баш Техеран си е по варненски, Гагича може и да знае много, ма чак пък гагаузки.
                    ( С'я ш разцъка нета , а на бас ! )
                    Гагич си е гагаузин откак се помни, за известно време през гОдината - има наследствен имот в Гьозекен (няма да ти се присмея ако ползУваш гугъл).
                    Правя асоциЯциЙ с едно пътуване на дядо ми през 1968 г. до Франция с един МОсквич 403 с михайловградска регистрация. В един къмпинг някъде из Европата едно дете се развикало: "Татко! Татко! Ела да видиш тука едни мексиканци! Как ли са доплували със странната си мексиканска кола през океана?!"
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      От га па у Обзора има гагаузи?
                      Които са си чисти българи, ма тва е съсем друга тема.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        От га па у Обзора има гагаузи?
                        Които са си чисти българи, ма тва е съсем друга тема.
                        Открай време... поне за такива "пейоративно" ги сочеха гърците у несебърско Турски (или турскозвучащи побългарени) имена, местен говор, нещо като турски език и т.н.

                        P.S. Прочее тука в омразното за всички ентелектоалци от форумЪт четиво си пише (в края).
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          "Пази тротинетиста !" Небрежно си сече завоЙте на 0,35`, на 1,15 пак небрежно си минава на червено, а от 1,25 се вижда как докато стигне следващото кръстовище, зеленото на светофара почва да мига и явно и на него е минал на червено, защото когато стигнах до там, него го нямаше.

                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            "Пази тротинетиста !" Небрежно си сече завоЙте на 0,35`, на 1,15 пак небрежно си минава на червено, а от 1,25 се вижда как докато стигне следващото кръстовище, зеленото на светофара почва да мига и явно и на него е минал на червено, защото когато стигнах до там, него го нямаше. ...
                            Виж сега, важното е ти да го пазиш, нъл' знаиш? Това, че той нарушава всички правила не е важно. Ти трябва да го пазиш, ти.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              От 3 години всяко лято имам привилегията да шофирам във Варна по месец , дали с мотор или с кола (понякога дори с колело) ...и мога да кажа , че тези с регистрация "В" са доста по-опасни от тези с ТХ!
                              Просто ги гледам разни красавици с хубави немски автомобили с модел Х отличен , не спазват никакви правила за движение ... а просто "шофират".
                              Добре, че вече над деситилетие съм се научил да се пазя , иначе и аз щях да съм в раздел .... "продадени" , еле пък с мотора (с колата ме нацепи един в багажника във Варна и ме пита откъде съм се взел).
                              Не казвам нито твърдя , че от моя роден град (ВР регистрация) сме шофьори , но варненци са ... нещо страшно, еле пък около клохозния пазар
                              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Във Варна има 3 групи водачи на МПС - такива,които все пак спазват правилата(в по-голямата им част),такива,за които правилата са пожелателни и такива,за които правилата са за другите.Сега,коя група е най-голяма...
                                o888 37 63 69

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X