Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    ГоУф.

    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Гагич, слаба ти е камерата. Де са му номерата на тоя?

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Мисля, че този гоУфаджия има фетиш: да минава бавно на червени светофари
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Айде малко клипчета (за съжаление времето бе доста тъмно и мъгляво - не се вижда много добре)...
          Първото - прав междуградски път... Микробуса доста време криволичеше и внезапно се изнасяше в другото платно - бе събрал опашка зад себе си...
          Да, лошата инфраструктура (калпавия път) спомага за това нарушение, ама все пак трябва и малко колегиалност:


          А втория - бързак с дърт Мерцедес - то се вижда какво прави....
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Трябва му един Краз отляво, и няма да прави така.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Айде малко клипчета (за съжаление времето бе доста тъмно и мъгляво - не се вижда много добре)...
              Първото - прав междуградски път... Микробуса доста време криволичеше и внезапно се изнасяше в другото платно - бе събрал опашка зад себе си...
              Да, лошата инфраструктура (калпавия път) спомага за това нарушение, ама все пак трябва и малко колегиалност:



              А втория - бързак с дърт Мерцедес - то се вижда какво прави....
              Всичко е по адрес на първия клип!

              Колегиалност на цената да си счупи колата или какво?

              Той какво е виновен че ти така си се разбързал?

              Като се има предвид какво беше трасето,този който правеше по неправилното нещо беше ти!

              И определено ти беше човека който застраши доста повече насрещния автомобил,след като вече всехме предвид и съвсем неразумната за такова трасе скорост!!

              Първия полицай ще ти каже-несъобразена с пътните условия скорост,освен доста опасното и супер неправилно изпреварване!

              И не си мисли че аз съм от тия дето в 101% от времето карат по правилник! Сигурно са доста малко хората в България дето ще ме бият по документирани(а и доста недокументирани)нарушения,ама такива ситуации смело мога да ти кажа,че е нямало около мен.

              Малко повече внимавайте какво точно качвате!

              Без никакви лоши чувства!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Ама ти сериозно ли???
                Бусаджията е решил да си пази клозета като прави осморки по пътя, а ние да му съчувстваме и да пророним сълза за сиромаха.
                slowtraveler, се е "разбързал" с 60км/ч на извънградски път... извинявай!
                Застрашил е насрещния автомобил... аз изпитвам повече страх като чета такива безпочвени нравоучения.
                Без лоши чувства, както ти казваш.
                Георги Тонев

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Много ми е странно как псуваш някой, че се е разбързал, при положение, че ти караш с 26 км/ч над разрешената скорост. Това относно втория клип. Като пускате такива неща, гледайте поне вие да сте изправни, че доста олеквате.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Много ми е странно как псуваш някой, че се е разбързал, при положение, че ти караш с 26 км/ч над разрешената скорост. Това относно втория клип. Като пускате такива неща, гледайте поне вие да сте изправни, че доста олеквате.
                    Пак се започва с традиционното оплюване на всеки пуснал клипче - не гледат золумите на "бИгачката" в случая, а, че той, видиш ли карал със 70+ км/ч (както прочее всички коли на клипа).
                    Аз затова си взех камерка БЕЗ GPS, скоростомер и др. екстри. Пък се оказа, че и настройките й за време се разбъзикват при всяко изключване и ми омръзна да я настройвам, та ми показва ту 1970-та, ту 2098-ма година.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                      Ама ти сериозно ли???
                      Бусаджията е решил да си пази клозета като прави осморки по пътя, а ние да му съчувстваме и да пророним сълза за сиромаха.
                      slowtraveler, се е "разбързал" с 60км/ч на извънградски път... извинявай!
                      Застрашил е насрещния автомобил... аз изпитвам повече страх като чета такива безпочвени нравоучения.
                      Без лоши чувства, както ти казваш.
                      Не си гледал в правилната посока. Нищо,човек се учи цял живот!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Имайте предвид, че широкоъгълната камера лъже в страничните дистанции...
                        При разминаването с насрещните автомобили имаше предостатъчно странична дистанция без да ги натискам..
                        А ако имаш предвид, че преди това съм се изнесал в другото платно - гледната точка на камерата не е тази на шофьора - още тогава можех да изпреваря буса ако се бе прибрал - от шофьорската позиция се виждаше спокойно пътя до долу заедно с дистанцията до насрещния автомобил (там няма голяма гърбица)...
                        За неразумната скорост в момента на изпреварване - скока на скоростта бе моментен точно защото исках максимално да съкратя момента на изпреварване - юнака с буса бе непредсказуем - сменяше лентите когато си поиска без мигач без нищо - просто кривваше...
                        Така, че в конкретния случай не бих казал, че съм застрашил когото и да е...
                        Предполагам, че съм съвестен водач, щом за 28г и над милион километра из страната и чужбина имам само 2 акта, единия от които за изтекла книжка (бях забравил, че датата на валидност не е от момента на издаване на книжката, а от датата на медицинското, което за първа книжка по наше време бе 4 месеца разлика)..

                        П.С. Не смятам за оплюване коментарите на колегите - нали това е целта от тази тема - да се видят грешките (включително и своите), и да си изведем поука от такива ситуации...
                        Ама да се каже, че съм изпреварвал неправилно на място, разрешено за изпреварване и да се защитава 'колега', който кара в лявата лента без да изпреварва (за леката кола както се вижда - няма проблеми да се движи в дясната лента) ми се струва пресилено... Преди това над километър-километър и половина нямаше възможност за изпреварване и си чаках чинно, а след тази права отново започват завои, където подобна маневра би била опасна...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Колко пьти пита буса може ли да минеш?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Колко пьти пита буса може ли да минеш?
                            Ако не се лъжа - три пъти... Първия път - само мигач (реакция нямаше)... Втория път мигач+ светлини (реакция нямаше).
                            При доближаването за изпреварването използвах и клаксон за да съм сигурен, че водача ме е видял/чул... Не мога да преценя дали бавното му прибиране е за да даде път или просто си е решил в него момент да кара в неговото платно.
                            В интерес на истината си мислех, че втория клип ще предизвика повече дискусии - все пак водача се опита да блъсне пешеходци и премина на червено... Ама явно това вече е станало нормално из нашите градове

                            П.С. Боголюбе, DVR-а има опция да маскира GPS при превишение на скоростта над определена стойност (просто спира да показва скоростта).. Или може да си го изключиш въобще да не се вижда на клипа (данните се пазят в отделни текстови файлове, които могат да се визуализират като субтитри)... Но смятам, че показването на скоростта все пак спомага за по-добра илюстрация на ситуацията (например с буса, където се вижда, че на междуградски път се движи и под 50км/ч)...
                            Последно редактирано от slowtraveler; 31-03-15, 19:35.
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Следва,че са/сме еднакво сльнчасали.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Един оптимизатор от днес - сивото ауди-комби в средната лента (0:12 нататък). Две ленти за ляв завой не му стигнАха на келеша, и реши през най-дясната да се пробва, и то на червено.

                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X