Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Ми да му вземат и книжката тогава...
    Впрочем той не беше на шофьорското място. Може и да няма.

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    ...ако беше напръскАл Митьо Очите и он го беше размазАл
    Митьо очите, ако не му е огромната рекламна кампания и охрана, в Перник няма да е особено убедителен.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Всичко добре, но аз не видях да го предупреждава за цигарата по нормалния начин. От там нататък, директно пръскане, бой и каквото и да е, си е комплексарщина.
      Изхвърлял съм пушещи от автобуса 2-3 пъти, в останалите случаи предупреждението винаги е било достатъчно. Като пушещите в над 90 процента от случаите, са били пияни, дрогирани и пр.
      Но и за тях си е същия ред - не можеш(не бива) да злоупотребяваш с хора, които са невменяеми, ако можеш да избегнеш по-съществети действия и разправии. Рационалните действия не са в реда от екшън филмите.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        ...ако беше напръскАл Митьо Очите и он го беше размазАл, надали щеше да сбЕре повече от 50% съчуствие.
        Той не беше ли инвалид?

        П.С. Говорим си с колега перничанец:
        -Глей как ни завръте живото с тия чужбини. Са като се приберем у Перник нема с кого да пием едно кафе, сите ми приятели от квартало са у затворо...
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Всичко добре, но аз не видях да го предупреждава за цигарата по нормалния начин..
          Размениха си някакви коментари, със сигурност, вижте жестовете с глава на педерастченцето мамино.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Той щеше да събере още по-голяма поддръжка, ако беше прИбил пИдирасЧето до смРът, пРъво шот' е пИдирасЧе и сетне шот' пуши на бИнзинУстанция. Но, ако беше напръскАл Митьо Очите и он го беше размазАл, надали щеше да сбЕре повече от 50% съчуствие.
            А ти би ли напръскал Митьо Очите?
            Черно, мирише и разваля характера!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Той би го изблъскал с ролбара вееее

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Всичко добре, но аз не видях да го предупреждава за цигарата по нормалния начин. От там нататък, директно пръскане, бой и каквото и да е, си е комплексарщина. ...
                http://www.dnes.bg/sofia/2017/10/05/...ekvatna.355316
                "Казах да я угаси. Реакцията беше доста неадекватна. От рода на – не ми казвай какво да правя. Втори път му казах да я угаси, ще се взривим. Отговорът беше – какъв си ти, че ще ми кажеш. Не ми дръж този тон", разказа служителят на бензиностанцията Христо Димитров пред Нова тв.
                Формално погледнато - човекът си бе съвсем прав... Има правила - трябва да си доста тъп за да пушиш на бензиностанция... А да продължаваш да пушиш след забележка - трябва да си малоумен...
                Човекът просто се възползва от ситуацията и обезпечи безопасността на останалите клиенти на бензиностанцията...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
                  А ти би ли напръскал Митьо Очите?
                  Аз не бих напръскал дори педер@стчето, по-горе съм изложил мотиви защо.
                  В България обичайно цялата държава, медии и обществено мнение ти скачат в такива случаи и виновният се оказваш ти. Поне на мен все така ми се е случвало
                  Прочее днес даваха по ТВ байчото-"пожарникар", само мернах една-две реплики. Видя ми се интелигентен човечец, далеч от "селски здравеняк" както го прецени Ясен.

                  P.S. А, ето го: https://btvnovinite.bg/article/bulga...epukizmat.html
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    ...Поне на мен все така ми се е случвало
                    Няма лошо да си знаеш възможностите.

                    впрочем и на мен почти винаги така ми се е случвало

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      ...впрочем и на мен почти винаги така ми се е случвало
                      Да, в Клета Майка е опасно да въздаваш справедливост и да поучаваш другите. Не заради "лоши ученици", а заради обществото ни като цяло.
                      Прочее, както Цецо горе спомена, присъствал съм на не един или два случая, когато други пътници в автобус се противопоставят физически на опита на шофьора да свали / изхвърли пушещ пътник с приказки: "Е, к'во толкова? Момчето нали вече угаси цигарата?! Ай ся?! Бегай си глей работата, закъсняваме!" Да не говорим за "застъпничеството" за нередовен пътник пред "гадни контрольори" - всеки е виждал.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Да, в Клета Майка е опасно да въздаваш справедливост и да поучаваш другите.
                        Впрочем навсякъде е така и затова навсякъде има професионалисти (охрана, полиция, съд, ЧСИ и тн).

                        А че нашето общество е толерантно към нарушенията на правилата и емпатично към нарушителя - съдба. Десетилетия наред канонизиране на партизани и хайдути не са отишли напразно.

                        Това не е непременно лошо (в дългосрочен план де, сега е ясно какви са резултатите).

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          То за казаното от Гагича... Имал съм случай, напада ме, защитавам се, случаен човек го съпровожда из вратата, а на мен ми се карат нек'ви бабички (пътнички), че съм нямал право да го бия човека. Това за два шамара, с прибрани пръсти. Нито съм биткаджия, нито искам да бъда.

                          ПП: Действието в центъра на София и посред бял ден.
                          Последно редактирано от cecoa1; 05-10-17, 12:14.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Казаното до тук, в обобщен вариант означава, че колкото и да не ви се иска, масово сме оскотяли! В различен стадий и сегмент.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Впрочем навсякъде е така и затова навсякъде има професионалисти (охрана, полиция, съд, ЧСИ и тн).

                              А че нашето общество е толерантно към нарушенията на правилата и емпатично към нарушителя - съдба. Десетилетия наред канонизиране на партизани и хайдути не са отишли напразно.
                              Нямах предвид точно "самоуправство", но нещо като "граждански натиск". Често даваният тука пример за българина, качил се в трамвай в ГеДеРето. Ами сестра ми навремето на някаква "международна бригада" се качили тумба български студенти, веднага гедерманците ги попитали защо не си късат билети от рулото. Нашите почнали да се правят на луди, че не знаят немски, не знаят какво да направят. Наскачали десетина пътници и започнали с жестове да им обясняват, вкл. на руски език, как трябва да извадят пари, да ги пуснат в касичката и да си откъснат по един билет. Нашите продължили да се правят на луди, извадили български 5 лева, демек нямат гедерейски марки. Еми, задружно, меко, но непреклонно били изблъскани на следващата спирка от тумба пътници с любезни указания, че "тука зад ъгъла има банка - вижте там може да ви сменят пари, за да имате марки, да си купите билети".
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                А тук , кво става . Забъркват ме в схема за източване на евро субсиидии. Отказвам да съм част от нея . Завеждам дело. Печеля го. Пускам сигнал с неопровержими доказателства и молба за проверка , дали са върнати парите.
                                Резултата , завеждат дело срещу мен и аз дължа пари, и съм с блокирани сметки.
                                А , да и не искат да се здължавам на всноски, а накуп.
                                Ама на , тук съм и съм упорит
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X