Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Онзи такава кривоза прихвана че не вярвам да се стигне до ръжда. УАЗа не съм го видял да се чеше. Засега.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Я, колегата с "Либито" да си признава! Срам за "джипарите"
      https://www.24chasa.bg/novini/article/5947449
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Аз най-редовно вися там да чакам тролея. Акъла ми не го побира, с каква скорост трябва да вземеш кръговото, за да се забиеш така в магазина...
        124 -> 164
        T4

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
          Аз най-редовно вися там да чакам тролея. Акъла ми не го побира, с каква скорост трябва да вземеш кръговото, за да се забиеш така в магазина...
          Може да е прословутият проблем с шарнирите на този модел. Макар, че обикновено се вадят при маневриране с ниска скорост.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Ето и няколко клипа от мен. Не са особено атрактивни, но показват културата на шофиране в България.



            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Сефтето. Таксиджия талибан на 1:33:
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Следващия път сигурно ще е паркирал "на аварийки" върху осевата линия:

                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Чудех се кога ще попадна в обвхвата на твой клип .... е случи се вече ! Радвам се , че не съм повода за публикуване в тази тема !

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    КалИ хронИ, поллА хронЯ ! Моля специалистите по "автобусно дело" да ми разяснят какво прави този техен колега някъде след 1 мин. на клипа (ако ни съ опитва да на убий със сейменството ми) :

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      КалИ хронИ, поллА хронЯ ! Моля специалистите по "автобусно дело" да ми разяснят какво прави този техен колега някъде след 1 мин. на клипа (ако ни съ опитва да на убий със сейменството ми) :

                      Може и в Кавала някой да те разпознал, и да ти се радва.

                      Гагич, ся като промениха закона, ше може да си мачкаш пешоходци на спокойствие, и те да са си виновни.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Може и в Кавала някой да те разпознал, и да ти се радва.
                        Някой разорен от мен българин, принуден да врЪти баранката немил-недраг из таз черна чужбина? Нещо ми се не верва.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Някой разорен от мен българин, принуден да врЪти баранката немил-недраг из таз черна чужбина? Нещо ми се не верва.
                          То ако е нЕкой такъв, и е йоклия, първо ше дойде да ти направи офиса на Хитрино.

                          Явно си почнАл да дразниш и маляките.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            КалИ хронИ, поллА хронЯ ! Моля специалистите по "автобусно дело" да ми разяснят какво прави този техен колега някъде след 1 мин. на клипа (ако ни съ опитва да на убий със сейменството ми)...
                            А калимера, ку ти казвах, че на братята византийци имаме много вода да носим.
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                              А калимера, ку ти казвах, че на братята византийци имаме много вода да носим.
                              Ъ? Аз очаквах тука да ми наскачат, как автобусът е винаги прав, ама винаги и в конкретния случай така е трябвало и е немало друг начин да не направи така, защото еди-какво си... и аз, аз и само аз (т.е. синът ми де, щото той караше) съм виновен, че му се подмотвам наблизо и се осмелявам да минавам покрай него... Никаква автобусаджийска солидарност, ееееей, я си представете, че (много вероятно) шофьорът не е бил грък, а българин?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Типичен пример за безмислено опасно шофиране, като просто можеше да намали. Гагич, кажи на сина си, че много е свикнал с големия двигател, а пък с това изпълнение, далеч не блести с професионализъм в шофирането. Първо, преди завоя, го дошубя и върна газта, а после като видя мигача на автобуса реши, че няма да чака и направи грубо нарушение преминавайки двойно пресечена линия. А ако беше мантинела? И автобуса очевидно заобикаляше нещо, и представи си, че е имало човек...
                                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                                Drag Grand Canyon Daily
                                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                                LZ1JYM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X