Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Абе и двамцата са си виновнички.
    Колата те задмина на непрекъснато "щото бърза",
    камиона и той тръгна разчитайки, че ще го пропуснат, "че бърза"
    и после колата го бутна, защото водачът гледаше, дали ще му го върнеш, та не виде безалкохолните овреме.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Айде сега. Швепса много ясно беше преценил че ще направи завоя преди нашия човек да стигне до него. Как да му хрумне че някой ще изпреварва с куп нарушения точно там?

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Чаво, има спирачки, бе!
        Натиснати са още от появата на колата в клипа. Стоповете му гаснат чак след целувката.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          Чаво, има спирачки, бе!
          Натиснати са още от появата на колата в клипа. Стоповете му гаснат чак след целувката.
          Това са габарити и гаснат чак когато той изгася двигателя.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
            Абе и двамцата са си виновнички.
            Колата те задмина на непрекъснато "щото бърза",
            камиона и той тръгна разчитайки, че ще го пропуснат, "че бърза"
            и после колата го бутна, защото водачът гледаше, дали ще му го върнеш, та не виде безалкохолните овреме.
            Е да де , ама тука почва уловката.
            За камиона ясно -яде дървото. Вижда се къде е удара и къде е на платното.
            А за колата как ще докажеш , че не навлиза в насрещното при опит за избягване на ПТП. За светлини и скорост па хич няма доказване.
            Да не мислиш , че някой е решил да бъде свидетел.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              , че не навлиза в насрещното при опит за избягване на ПТП.
              .
              Навлиза в насрещното за неправилно изпреварване,той и затова се натресе.Клипа го доказва.
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                Навлиза в насрещното за неправилно изпреварване,той и затова се натресе.Клипа го доказва.
                Катаджията клипа няма да гледа . Даже няма и да знае за него. Сега разбра ли ме?

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  Катаджията клипа няма да гледа . Даже няма и да знае за него. Сега разбра ли ме?
                  Ние разсъждаваме върху клипа,така че катаджията не ме вълнува.Разбра ли ме?
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Катаджията клипа няма да гледа . Даже няма и да знае за него. Сега разбра ли ме?
                    Брат ми, не ме нещо, ама кат не е последна инстанция (ако да им се иска)

                    ПП Иначе и законово и незаконово шофера на камиона е за ебане
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Ние разсъждаваме върху клипа,така че катаджията не ме вълнува.Разбра ли ме?
                      Еми разсъждавай си тогава . Компа и улицата не се допират.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Брат ми, не ме нещо, ама кат не е последна инстанция (ако да им се иска)
                        Няма значение . Важното е да се разсъждава. Аз си знам ....от този урок не съм бегал.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Еми разсъждавай си тогава . Компа и улицата не се допират.
                          То само това можем(да разсъждаваме),в работата на катаджията не се бъркам.Така и така не се допираме.
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            ...А за колата как ще докажеш , че не навлиза в насрещното при опит за избягване на ПТП...
                            Навлизане в насрещното през непрекъсната линия, дори и за избягване на ПТП, е незаконна маневра. Не казвам неправилна, а незаконна.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Навлизане в насрещното през непрекъсната линия, дори и за избягване на ПТП, е незаконна маневра. Не казвам неправилна, а незаконна.
                              Никоя маневра не е незаконна когато е за избягване на ПТП.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                То само това можем(да разсъждаваме),в работата на катаджията не се бъркам.Така и така не се допираме.
                                Ако станеш свидетел ще се допреш и с КАТ и със съдията -а дано ама надали.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X