Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    ...В Германия и Австрия дори не ползуват лявото огледало. ДЛЪЖЕН си да им направиш път.
    А България защо я изпускаш?


    Чл. 67.*Водачът на нерелсово пътно превозно средство е длъжен да намали скоростта, а при необходимост и да спре, за да позволи на пътните превозни средства от редовните линии за обществен превоз на пътници да извършат необходимите маневри, свързани с потеглянето им от обозначените спирки. Това не освобождава водачите на пътните превозни средства от редовните линии за обществен превоз на пътници да вземат необходимите мерки за безопасност.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
      А България защо я изпускаш?

      ......
      Щото, тук си длъжен да го правиш по някакъв член от Закона, а там си ДЛЪЖЕН да го направиш, щото си е за твое добро. Ония потеглят от спирката без въобще да се огледат. Даде ли ляв мигач- да му мислят тия отзад. На платно с по- малко от три ленти в едната посока (за това не съм убеден, но го спазвам, когато съм там) май беше ВЪОБЩЕ забранено да ги изпреварваш. Кюташ си отзад, оня си потегля, ти след него.... и те, така.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Gemäß § 26a Abs 2 StVO (Straßenverkehrsordnung) muss Linienbussen im Ortsgebiet das ungehinderte Abfahren von gekennzeichneten Haltestellen ermöglicht werden, sobald der Buslenker durch Setzen des Blinkers seine Absicht anzeigt, von der Haltestelle loszufahren. Fahrzeuge, die sich einer Bushaltestelle nähern, sind daher verpflichtet, anzuhalten oder zumindest die Fahrgeschwindigkeit zu vermindern, um einem blinkenden Linienbus das Losfahren zu ermöglichen. Der Blinker darf aber erst gesetzt werden, wenn der Bus tatsächlich abfahrbereit ist und dürfen beim Anfahren andere Verkehrsteilnehmer nicht gefährdet werden.
        1:1 , но на немски! Това важи за Австрия, само където е споменат и мигач.
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Свобода и човешки права за Беларус ...ъ-ъ-ъ-ъ... на жълтите павета у Софето:

          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители



            Пловдив,зад ВХВП ,опитвам се да завия на ляво от лява лента,зад мен има коли за направо,пуснат мигач за ляв завой,и не и не,карат в насрещното платно и се сърдят чак че ги натискам
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              У Филибето виреят разни особени норми. Това аз емпирично съм установил, пък и видни филибелийци потвърждават - тук (имам предвид).
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Чак белия Мерцедес от неговата си лента тръгна към моята и това че съм упорит го отказа и кръшна в неговата обратно.

                Както в оня скеч,гадни майни,като си допра вечер ухото до радиатора на парното,и чувам майните ,като хлебарки да пъплят към столицата.[emoji1]
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Това е остатъчен ефект от десетилетия липса на пътна маркировка. За съжаление ще трябват доста години докато шофьорите започнат да отразяват отново наличието на белите линии.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    А мотористите имат ли право да се движат по велоалеите? Примерно по Т Александров и Европа.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      А мотористите имат ли право да се движат по велоалеите? Примерно по Т Александров и Европа.
                      Ми, те ако можеха, и ние с Жипките трябва да можем!!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Това е остатъчен ефект от десетилетия липса на пътна маркировка. За съжаление ще трябват доста години докато шофьорите започнат да отразяват отново наличието на белите линии.
                        Остатъчният ефект не е от липсата на пътна маркировка, а от липсата на реален контрол върху повечето нарушения от ЗДвП в продължение на десетилетия.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Бордюри, бордюри са му майката и таткото на непрекъснатите линии.
                          Я как озаптиха свободните електрони в Люлинския ускорител на елементарни частици.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Това е остатъчен ефект от десетилетия липса на пътна маркировка. ...
                            Де посмали малко! Ефектът от една страна е от масовото пренебрежение към правилата, а от друга - от твърде многобройните случаи, в които шофьорите са принудени да не се съобразяват с маркировката.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Това е остатъчен ефект от десетилетия липса на пътна маркировка. За съжаление ще трябват доста години докато шофьорите започнат да отразяват отново наличието на белите линии.
                              Ко?!? Не! Ако не ми вярваш, ела да погледаш новопристигналите тук, барабар с всичките си остатъчни ефекти, как започват да спазват маркировката в момента в който им шибнат първата глоба.

                              Остатъчния ефект от портмоне миришещо на изгоряла гума е напълно достатъчен за рязкото подобрение на поведението на пътя...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Ники, проблема не е в удрянето на глоба, а в събирането и...
                                Тук ти шибват глоба, от която може да ти се завърти главата... И какво? Просто не я плащаш, и тя пада по давност...

                                Ето вчера един бургаски идиот с БМВ...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X