Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Принципно, пешеходецът е с предимство на всяко кръстовище.
    Справка- съдебните архиви.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Принципно, пешеходецът е с предимство на всяко кръстовище.
      Справка- съдебните архиви.
      Дори когато има подлез и/или заграждения против пешеходци?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Да, виждам, че си се хванал за главата заради бръмбарите, що щуреят в нея, но-о-о я кажи за последно: На Т-образно кръстовище могат ли да пресичат пешАходци и къде?
        К'о казА, к'о казА? Значи все пак се съгласи, че говорим за кръстовище. На снимката, която приложи, аз не виждам някои от уличките да се пресичат с двете посоки на булеварда. Нито се събират, нито се разделят два пътя в случая.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Дори когато има подлез и/или заграждения против пешеходци?
          Дори и при подлез. При заграждения не е класическо кръстовище, там мисля че можеш да ги трепеш спокойно, ако "докажеш" някакъв спирачен път.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
            К'о казА, к'о казА? Значи все пак се съгласи, че говорим за кръстовище. На снимката, която приложи, аз не виждам някои от уличките да се пресичат с двете посоки на булеварда. Нито се събират, нито се разделят два пътя в случая.
            Питам теб като курифей - на дадената от мен картинка на Т-образно кръстовище, може ли да се пресича по посока на червената стрелка?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Питам теб като курифей - на дадената от мен картинка на Т-образно кръстовище, може ли да се пресича по посока на червената стрелка?
              Страхотна картинка. А иначе, кУрифей си ти, не аз. За елементарни неща не мисля, че има смисъл да спорим.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Двата клипа на Гагич нямат нищо общо. Ясен каза за първия-лелката е права, пешеходната пътека е по мисленото продължение на трот. Къде във втория клип има край на трот?
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Двата клипа на Гагич нямат нищо общо. Ясен каза за първия-лелката е права, пешеходната пътека е по мисленото продължение на трот. Къде във втория клип има край на трот?
                  Кои два клипа? Пуснал съм една снимка на Т-образно кръстовище, където ударих отзад колата на един чинно "подчертал спирането" младеж. Според курифей Коззз... (не знам как се чете това на български) съм имал страшен късмет, че не съм убил пешеходец там Затова пуснах препратка към клип, който съм качил в тази тема преди година и два месеца - с пешеходка.

                  Някой може ли да ми каже на Т-образно кръстовище могат ли да пресичат пешеходци:
                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  P.S. Картинка - със зелено могат, а с червената стрелка - не могат?

                  [ATTACH=CONFIG]872762[/ATTACH]
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Стига сте се джафкали. На бабичката от клипа на Гагича изобщо мястото и не е там, провирайки се и подтичвайки между колите.
                    Чл. 114. На пешеходците е забранено:
                    1. да навлизат внезапно на платното за движение;
                    2. да пресичат платното за движение при ограничена видимост.
                    3. да извършват търговия и услуги на платното за движение.

                    Да не говорим, че пешеходната пътека там е на 20 метра - айде файрон, както би казал един мислител.

                    След неуспешен ремонт на средното гърне на БМВ-то ми, сътворен от некадърни "майстори" установих, че при честота на въртене между 2400 и 3500 оборота, се получава изключително неприятен режещ, ламаринен звук, характерен за IS-ка с права тръба. Тамън настъпих газта обратно към "сервиза", за да ми върнат предишната тиха кола, когато установих, че всъщност от 50 метра разстояние, неадеквитите, които имат слух по-висок от 5% си се задържат на тротоара (в конкретният случай - точно в дупките в огражденията на Ботевградско шосе - като гълъби, накацали във вентилационните отвори на покрива на панелен блок) и чинно чакат преминаването ми. Достатъчно е да върна 2-ра от 35 км/час, за да се разненсе гадното в-р-р-р-р-р-р-р-р-р-р-р и всеки да се огледа добре какво се случва, преди да реши да се хвърли на платното.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                      Стига сте се джафкали. На бабичката от клипа на Гагича изобщо мястото и не е там, провирайки се и подтичвайки между колите.
                      Чл. 114. На пешеходците е забранено:
                      1. да навлизат внезапно на платното за движение;
                      2. да пресичат платното за движение при ограничена видимост.
                      3. да извършват търговия и услуги на платното за движение.

                      Да не говорим, че пешеходната пътека там е на 20 метра - айде файрон, както би казал един мислител.

                      След неуспешен ремонт на средното гърне на БМВ-то ми, сътворен от некадърни "майстори" установих, че при честота на въртене между 2400 и 3500 оборота, се получава изключително неприятен режещ, ламаринен звук, характерен за IS-ка с права тръба. Тамън настъпих газта обратно към "сервиза", за да ми върнат предишната тиха кола, когато установих, че всъщност от 50 метра разстояние, неадеквитите, които имат слух по-висок от 5% си се задържат на тротоара (в конкретният случай - точно в дупките в огражденията на Ботевградско шосе - като гълъби, накацали във вентилационните отвори на покрива на панелен блок) и чинно чакат преминаването ми. Достатъчно е да върна 2-ра от 35 км/час, за да се разненсе гадното в-р-р-р-р-р-р-р-р-р-р-р и всеки да се огледа добре какво се случва, преди да реши да се хвърли на платното.
                      За 1 и 2 ще ти трябва много добър адвокат. "внезапно" и "ограничена видимост" са много разтегливи понятия. За 3, спокойно можеш да теглиш две мишета на циганчето, дето ти мие стъклата. На бемтиивето му тури едно "късо" на клаксона и си оправи гърнето.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Дори и при подлез. При заграждения не е класическо кръстовище, там мисля че можеш да ги трепеш спокойно, ако "докажеш" някакъв спирачен път.
                        Е ти ся тва му кАжи !

                        Гагич, ако така си караш по принцип, и ти се наложи да минеш през кръговото на 4-ти километър, ше ти треа бЕл бастун !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          ...Според курифей Коззз... (не знам как се чете това на български) съм имал страшен късмет, че не съм убил пешеходец там Затова пуснах препратка към клип, който съм качил в тази тема преди година и два месеца - с пешеходка.

                          Някой може ли да ми каже на Т-образно кръстовище могат ли да пресичат пешеходци:
                          Според кУрифей Гагич на това място можете спокойно да си пресичате булеварда:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:1
Размер:59.8 КБ
ID:5719575

                          Това е ул. 8, която спомена по-горе.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Улиците Гривица, Балкан, Чипровци, Солунска, Бистрица, Владайска НЕ пресичат бул.Хр. Ботев, а пешеходците пресичат, все по червената стрелка. Отдавна имаше и пешехони пътеки,в момента не съм обърнал внимание.
                            Нали трябва да се движат по платното плътно в дясно по посока на движението, какво им пречи да пресичат ул. 8ма, - липсата на тротоар? Затова казвам, че двата клипа нямат нищо общо. В малките населени места как е? Пешеходецът е бос, особено в КМБ.
                            Цариградско, България, Ботевградско е друг казус.
                            Ул.8ма има и във всяко село.
                            Последно редактирано от veskov; 24-06-16, 07:13.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              За 1 и 2 ще ти трябва много добър адвокат. "внезапно" и "ограничена видимост" са много разтегливи понятия. За 3, спокойно можеш да теглиш две мишета на циганчето, дето ти мие стъклата. На бемтиивето му тури едно "късо" на клаксона и си оправи гърнето.
                              Изобщо не става дума да газиш когото и да било, както и за правно-икономическия отношения. Просто това не е адекватно поведение на жена, отдааавна минала детските си години. Или ще кажеш, че около теб в Пловдив всички пресичат оглеждайки се по 8 пъти и то само на обозначените места?! Още в 4-ти клас ни учиха, че при подобни простотиЙ, шансът да влезеш в болница или направо да хвърлиш котва е доста сериозен (даваха ни за пример една съученичка, дето заобиколила отзад спрял на спирка автобус и после идваше на училище 30 дни с гиБЗ на единият крак).

                              Става дума за средно ниво на интелект и култура, които не могат да се вменят с никакви закони. Природно интелигентният ВуйчАн пресича където и както му скимне, независимо дали е на пешеходна пътека или пък си е отрЕзАл дупка (като сапьор ) в огражденията, посредством клещА, като не си дава сметка, че има шанс или да умре или да го контузят тежко, а някои травми се лекуват трудно или изобщо не се лекуват. Вместо да мине през подлеза или да повърви още 20-30 метра до "зебрата". Това е все натоварен с камъни Камаз да ти отнеме предимството и ти да се забучиш зорлем в него с Рено Клио, преселвайки се в друго измерение, 'щото, налИ, той имал обърнат триъгълник и вероятно ще спре...
                              Как пък в Чехия не видях ВуйчАн да реже телени огради и да демонтира с гаечен ключ 14 тръбните такива...

                              Клаксонът не съм го дал накъсо, първо защото ще ми надуе главата, преди да се стопи и второ - 'щото ще почнат да ми мрънкат разни полицаЙ
                              С "Фармахим" - непобедим
                              Дизел - само дънки!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                                ...Просто това не е адекватно поведение на жена, отдааавна минала детските си години...
                                Просто жената си пресича абсолютно адекватно, но, виж, за поведението на шофьорите определено не е нито по закон, нито пък е толерантно. Обозначените места за пресичане там са на 400 м едно от друго, та се налага да се пресича по другия законен начин - продължение на тротоар.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X