Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    https://www.williampainter.com/colle...JsogU8x0hTmBNi
    За тези нещо да кажете?Имат си и отварачки!?Сигурно са яки.
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      1503 отлични ревюта,направо им повярвах освен ако не са голи пияндета всичките ма за целта има джапанки с отварачка
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        С моите очила влизах в морето и ми направи впечатление, че от вътре се омазниха много (явно от мазилата, с които се влиза), а от вън нищо им нямаше.
        Някой да е правил същата гимнастика? Чудя се каква е причината от едната страна да се омазнява, а от другата не и дали и при други модели/материали на стъклата е така.

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
          То сега малко облачно, ама на тия това им е специалитет Може да споделиш първи впечатления

          Още един път честити
          Малко пътуване и прекрасни условия за тест
          Стахотно представяне в тунел, мъгла, лека облачност , смрачаване.
          Кристален образ, без напрежение в очите .
          При шофиране в горски райони, задоволително представяне , при проблясъците между листата.
          Единствено при ниско-насрещно слънце, ми идват малко слабички.

          Като цяло -много доволен
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Харесахме за жена ми Maui Jim Island Time 237-2M 64.В amazon.Пише че са мъжки.Ако не и харесат ще ги върнем,ама да питам:много мъжки ли са?по размери съвпадат със сегашните и.
            П.П.Уцелихме и намаление и ще дойдат около 200Е с доставката.Произведени в Италия,обаче.
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

            Коментар


            • Да поизтупам темата от прахта, имам 3 чифта слънчеви очила, единия е Рей Бан класик, другия ми е Hugo Boss също с класическа форма като рамката е от истински карбонови влакна и третия ми чифт са спортни Discovery Adventures като те са ми от OMW, за Рей Бана и за Hugo Boss съм дал пари колкото е минималната работна заплата, всичките са с поляризиращи стъкла, такива харесвам, сега какъв е проблема с въпросните слънчеви очила.

              Въпреки скъпите очила които имам, когато ги нося повече от 3 часа без да ги свалям, почва да ме боли или около носа където лягат самите очила, а от спортните ме болят и около ушите и към носа, искам да ми препоръчате свръх леки и комфортни слънчеви очила, които като ги нося над 3 часа без да ги свалям да не ме боли нищо около носа или зад ушите, има ли такива и по възможност да не са над 700 лева, задължитено с поляризиращи стъкла?
              Последно редактирано от Еделвайс; 01-06-22, 15:35.

              Коментар


              • blackfirefly
                blackfirefly коментира
                Редактиране на коментар
                Бенц, споко! Няма да си купуваме китайски Рей Бан.
                И да! Преди да се купуват очилата се пробват, както и много други неща...

              • orela
                orela коментира
                Редактиране на коментар
                Kakто написаха по-нагоре" всяка мутра е различна". Не търси само супер леки очила. Те, ако са ти удобни няма да ти пречат и след часове носене. Ходи и пробвай различни марки. Лошото е, че понякога като ги носиш дори един час може да не усетиш умора, а да се появи след 3 часа, както е при сегашните. Моите са Боле и Джулбо, които са ми ок. И едни за колоеюздени, при които ситуацията е като при теб. Когато ги търсих пробвах и рейбани, но нищо не ми пасваше от там.

              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                В крайна сметка се отказах да купувам нови очила, реших временно проблема като си нося и трите чифта очила и ги сменям на час-два, така лягат очилата на различни точки на носа и около ушите ми и се търпи.

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X