Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоро ще има ли фарове с LED?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

    http://www.extremeterrain.com/lifeti...-tj-lllh4.html

    Dali ima otziwi


    http://www.amazon.com/dp/B00GBT84RA/...A&linkCode=asn
    http://www.amazon.com/New-Brights-LE...470BQ7ADZ6TN5E
    Последно редактирано от blago4x4; 16-04-14, 22:43.
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

    Коментар


    • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

      Ето ти отзиви по снимка за трите:
      Дълги няма, късите са зле. Едното няма вентилатор, другите две имат - високооборотни, т.е. живеят кратко и вълнуващо в джип. Със сигурност по-кратко от диода.

      Коментар


      • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

        Хаха, Ясен е поет
        Само мога да допълня, че ще имат доста вълнуващ живот на мотоциклет също, особено тези с активното охлаждане.
        Сори за хейта, обаче асоциацията да чупя орехите за баклавата с GSM-а си пак изплува отнякъде
        Но пък не може да се отрече, че изглеждат фешън.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

          Дааа, като гледам първото в списъка - скоро ще се появи и дискусия - 'как да си сменим филтъра на охлаждането на диодите'
          Докато не ги направят така, че да се охлаждат през цялото купе - явно няма да видим нещо по-читаво...

          П.С. абе дали няма да стане по-енергийно ефективно ако LED-а е с течно охлаждане - да се охлажда през нафтата - тъкмо ще я грее особено зимата
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

            тази китайска простотия тип "ръг и тръг", "пернишки тЮнинг", Димитровградски Ксенон/зенон", няма да я бъде... истината е в подмяна на цялото тяло с LED такова... и да, цената може да надвишава цената на возилото...

            Коментар


            • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

              Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
              тази китайска простотия тип "ръг и тръг", "пернишки тЮнинг", Димитровградски Ксенон/зенон", няма да я бъде... истината е в подмяна на цялото тяло с LED такова... и да, цената може да надвишава цената на возилото...
              ъхъ, досущ както с ксенона.

              Коментар


              • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                и така може...

                Коментар


                • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                  Лазерните фарове са на ход http://fakti.bg/technozone/95062-aud...aign=firstpage
                  „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                  Коментар


                  • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                    Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                    Лазерните фарове са на ход
                    Рано е да се каже. Има доста нерешени въпроси, нищо че напоследък бета-версиите се продават като продукти. Но натам е развитието на светодиодните източници.

                    Коментар


                    • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                      a какво ще кажете за дневни светлини от няколко такива, 9W диода, нямат охлаждане

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23mm-Car-Eagle-Eye-LED-Parking-light-Daytime-Running-Lights-12V-9W-Backup-Reversing-Fog-tail.jpg
Прегледи:1
Размер:199.9 КБ
ID:5705949
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        a какво ще кажете за дневни светлини от няколко такива, 9W диода, нямат охлаждане

                        [ATTACH=CONFIG]855748[/ATTACH]

                        И три ватовите светят достатъчно, вярвай ми. Имам такива на Вранглера, който сега е пред нас в Люлин, може да ги видиш на живо.

                        Коментар


                        • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                          И три ватовите светят достатъчно, вярвай ми. Имам такива на Вранглера, който сега е пред нас в Люлин, може да ги видиш на живо.
                          колко броя си сложил? т.е. колко броя са достатъчни за пред органите, че да не съм видимо в нарушение
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                            По-интересно ми е какви са тия 9 ватови диоди без охлаждане.

                            Коментар


                            • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              По-интересно ми е какви са тия 9 ватови диоди без охлаждане.
                              Не са без охлаждане, а топлината се тегли назад по шпилката и затова е добре да са хванати за метал и те така

                              Коментар


                              • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                                Ще ме убедите че това е 9 вата само с конкретно измерване. Според мен е абсурдно това да работи надеждно на повече от 3W.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X