Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Догодина ако има мераклии има няколко безлюдни острова близко до Кавала и Халкидики, ако има мераклии може да се уреди лесно един бърз Сървайвър

    Коментар


    • #77
      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Догодина ако има мераклии има няколко безлюдни острова близко до Кавала и Халкидики, ако има мераклии може да се уреди лесно един бърз Сървайвър
      Записвам се Аз тази година почти оцелявах на един турски остров ама с мотора не се брои
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #78
        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        Догодина ако има мераклии има няколко безлюдни острова близко до Кавала и Халкидики, ако има мераклии може да се уреди лесно един бърз Сървайвър

        Ако си вземеш една лупа, една тента, един нож, малко риболовни такъми и аз, ако ти пратя портативна машинка за обезсоляване на морска вода, ще си тръгнеш като ти стане студено. Ти толкова много отпуска ли имаш? Отпивай по лъжица морска вода, ако ще ползваш машинката за обезсоляване. Само с "дестилирана" вода в жегата няма да стане. Трябва и сол.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #79
          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Такива като теб и Брат ти, се броите на пръсти във форума. 90% от "Рамбовците" тук ще са се изпокарали на 2рият ден, а пушачите ще помпат Хелп бутона на Спота на 4тият час след като свършат цигарите.

          За съжаление "Оцеляването" трябва да се тренира редовно, а на клавиатурните екстремисти ни избива пот като спре интернета

          Коментар


          • #80
            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Догодина ако има мераклии има няколко безлюдни острова близко до Кавала и Халкидики, ако има мераклии може да се уреди лесно един бърз Сървайвър
            Ако си сериозен в предложението - бих се пробвал. Ей така, за спорта, да видя до къде ще ми изкарат батериите.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #81
              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Такива като теб и Брат ти, се броите на пръсти във форума. 90% от "Рамбовците" тук ще са се изпокарали на 2рият ден, а пушачите ще помпат Хелп бутона на Спота на 4тият час след като свършат цигарите.

              За съжаление "Оцеляването" трябва да се тренира редовно, а на клавиатурните екстремисти ни избива пот като спре интернета
              Нямаш си на идея колко си прав ) за*би цигарите ... представи си какво ще стане като свърши пиячката
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #82
                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Почти няма няколко дневна разходка с джипките на която половината екипажи да не са се изпокарали в перфектни условия.
                А какво остава да поостанат хората гладни и жадни..КРАЙ !

                Коментар


                • #83
                  От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  4-8 месеца, предполагам заради това, че живея извън града и имам мазе и собствен водо-източник.
                  Главно ме критикуват за липсата на оръжие.

                  ИМХО: Анкетата е интересна, но не особено поучителна, има по важни неща за оцеляването от написаните.
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • #84
                    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                    Главно ме критикуват за липсата на оръжие.
                    Ми така си е,иначе кой ще пази острова?То голяма далавера като имаш водоизточник и храна след като нямаш една пушка,рано или кьсно почваш да готвиш на някой по озьбен с повече пушки.АЗ мога да устискам еле ако сме заедно с брата,но много ми е чудно жената до кьде ще издьржи ако да е пьлна сьс спортна злоба.

                    Иначе това с острова много добра идея,а ако ви изпадне и лодка още по-добре,а ако ни изпадне на нас може да се накачулим на малкото магаренце на врата и да видим до кьде ще я докараме.Само дето Искам да сляза по някой пьт не важи и колкото повече толкова по-добре,двама е най-кофти,по-добре сам или от трима горница,двама само ако ти е брат,но пак спокойно си го псуваш на майка
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #85
                      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Такива като теб и Брат ти, се броите на пръсти във форума. 90% от "Рамбовците" тук ще са се изпокарали на 2рият ден, а пушачите ще помпат Хелп бутона на Спота на 4тият час след като свършат цигарите.

                      За съжаление "Оцеляването" трябва да се тренира редовно, а на клавиатурните екстремисти ни избива пот като спре интернета
                      Изпокарването е един от малките проблеми. В темата за онова филмче от Дискавъри се опитах да кажа нещо за колективите, формирането им, прегрупирането и следствията от поставяне в реално екстремна (и особено - изненадващо настъпила) ситуация.
                      Последно редактирано от davc; 12-12-12, 00:28. Причина: изтриване на текст, написан поради недоразумение
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Изпокарването е един от малките проблеми. В темата за онова филмче от Дискавъри се опитах да кажа нещо за колективите, формирането им, прегрупирането и следствията от поставяне в реално екстремна (и особено - изненадващо настъпила) ситуация, но не знам защо написаното е счетено за несъществено, та даже и вредно.
                        Тройката е най-нестабилната формация.Винаги завършва в коалиция двама срещу един...
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #87
                          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Тройката е най-нестабилната формация.Винаги завършва в коалиция двама срещу един...

                          Е зависи кой от тримата си ти,а и от собствен опит ти казвам,че реално е около 60/40 или 60% братята са на едно мнение,а другия му остава да гласува вьздьржал се.Това в да речем в нещо дьлго 10 метра което е на 2000 километра от цивилизацията,трябва да го караш щеш или не и трябва да следиш едни правила които ако ги нагазиш един или няколко са ранени или малко по-лошо.Процента е такьв защото двамата караме заедно от 100 години и третия трябва да ни влиза в положението,но скараме ли се ние / а това не е рядкост на 20-30 дни затвор / на третия му се налага малко или много да застане на едната страна.Вьпреки това е по-добре да са трима,може да се води нормален разговор,може да се спори или обсьжда даже и третия ако е на контра за всяко едно нещо,другите двама хвьрлят ези/тура и решават кой и какво,третия виси.

                          Двама ЗА МЕН е най-скапано,бил сьм и сам в продьлжение на десетина дни и каквото и да оклепаш си знаеш,че си ти,няма на кой да си го изкараш по нашенски,двама ли са става ебати шоуто и не се ли разберете рано или кьсно остава един,другия или го няма или не участва,а само натяга обстановката.


                          А може и аз да сьм чепат
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #88
                            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Без да подценявам сериозността на темите оцеляване и подготовка за това искам да отбележа, че хората имаме навика да откриваме "уникални", "кодирани знаци" в най разни неща непрекъснато. Както беше написал един велик човек: Знаете ли, че разстоянието от моя прозорец до будката за вестници отсреща повдигнато на 48ма степен (колкото са годините ми), дава точно корена на разликата между разстоянията от прозореца ми до Луната и от нея до полюса! Мислите ли, че това не е знак?! Цитата е твърде свободен, та даже не е цитат

                            Днес е 12.12.2012
                            От днес започвало, каквото ще започва... Вероятно от 12 часа! Разбира се не зная дали GMT +2 или +4
                            Чудя се как ли са го преживели 12.12.1212 но допускам, че поради липса на средства за масови комуникации, както и скоростта на разпространение на всякакви новини, вероятно не са разбрали ...
                            Продавачите на страх са ми любими. Винаги ги е имало и сега ги има. National Geographic за съжаление са в същата група. От понеделник започва по NG специална продукция "Седмица на катаклизмите" !!! Та как ще пропуснат? Кога , ако не сега? Купихте ли си пакет за оцеляване? А противогаз, облекло за химическа защита?
                            Каква по-хубава новина от тази за неясното бедствие? Та то може да е всякакво ... космическо, ядрено и т.н.
                            Впрочем за търговците е все едно какво ще продават. Днеска - Страх! Супер! Каква му е цената?

                            А иначе темата е сериозна, но за мен няма нищо общо с кампанийната и истерична подготовка за края на света.
                            Последно редактирано от Димо; 12-12-12, 08:12. Причина: допълване
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • #89
                              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                              П.П.П.Канибализма ще стане моден...даже ще има и готварски рецепти,ама тва е вече за второ ниво-от 16 до 32 месеца.
                              Дано дотогава да съм изгнил, не искам да ме ядете

                              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                              В момента 3 чешми от каптажа текат на двора - за да не замръзва. Вода да искаш. Зайци завъждам. Ракия и кисело зеле има доволно.
                              Най-добре да дойдем да изядем зайците и зелето и изпием ракията. И без това след 9 дена ще свърши света, да не отидат зян. Къде точно ти е двора

                              Коментар


                              • #90
                                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                                Без да подценявам сериозността на темите оцеляване и подготовка за това искам да отбележа, че хората имаме навика да откриваме "уникални", "кодирани знаци" в най разни неща непрекъснато. Както беше написал един велик човек: Знаете ли, че разстоянието от моя прозорец до будката за вестници отсреща повдигнато на 48ма степен (колкото са годините ми), дава точно корена на разликата между разстоянията от прозореца ми до Луната и от нея до полюса! Мислите ли, че това не е знак?! Цитата е твърде свободен, та даже не е цитат

                                Днес е 12.12.2012
                                От днес започвало, каквото ще започва... Вероятно от 12 часа! Разбира се не зная дали GMT +2 или +4
                                Чудя се как ли са го преживели 12.12.1212 но допускам, че поради липса на средства за масови комуникации, както и скоростта на разпространение на всякакви новини, вероятно не са разбрали ...
                                Продавачите на страх са ми любими. Винаги ги е имало и сега ги има. National Geographic за съжаление са в същата група. От понеделник започва по NG специална продукция "Седмица на катаклизмите" !!! Та как ще пропуснат? Кога , ако не сега? Купихте ли си пакет за оцеляване? А противогаз, облекло за химическа защита?
                                Каква по-хубава новина от тази за неясното бедствие? Та то може да е всякакво ... космическо, ядрено и т.н.
                                Впрочем за търговците е все едно какво ще продават. Днеска - Страх! Супер! Каква му е цената?

                                А иначе темата е сериозна, но за мен няма нищо общо с кампанийната и истерична подготовка за края на света.
                                Открих анкетата напълно случайно...е хайде не е случайно щото си чета NG винаги Чак сега от твоя пост се замислих , че вероятно са я пуснали точно заради "края на света"/дрън,дрън/...Хората са различни..Аз не вярвам в тези глупости,но моят приятел /ветеринар / от ден на ден ме гледа тъжно и въздиша .."Свърши се брат.." Какво да го правиш..Сладур..
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X