Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Имам близък познат.. дето е луд на тема .. космОс. Постоянно ме залива със снимки от разни бинокли До сега не ми е казал че има нещо нередно нито да се е писало по форумите.
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Колегата green e пуснал много хубава тема и аз се извинявам, че така му я оспамих, надявам се да не се сърди. В никакъв случай не искам да мисли , че се отнасям подигравателно или несериозно относно проблема. Относно анкетата се оказа , че съм абсолютно неподготвен.
      Поздрави с най - добри пожелания.
      ЛАДА НИВА 1.7
      Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

      Коментар


      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        Първоначално публикуван от sharky09 Преглед на мнение
        Колегата green e пуснал много хубава тема и аз се извинявам, че така му я оспамих, надявам се да не се сърди. В никакъв случай не искам да мисли , че се отнасям подигравателно или несериозно относно проблема. Относно анкетата се оказа , че съм абсолютно неподготвен.
        Поздрави с най - добри пожелания.
        Е тя темата си е забавна...Всеки може да се пробва и да си види мястото Иначе аз винаги казвам за такива теми "Пази Боже"...Във форума много хора са подготвени или се подготвят за какво ли не Ето една възможност да видят къде са
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          Е тя темата си е забавна...Всеки може да се пробва и да си види мястото Иначе аз винаги казвам за такива теми "Пази Боже"...Във форума много хора са подготвени или се подготвят за какво ли не Ето една възможност да видят къде са
          Радвам се , че не се сърдиш и приемаш нещата от веселата страна, защото все пак си се потрудил да намериш нещо интересно(анкетата) според мен и си го споделил, а ние след като не сме си изпили сутринта хапчетата се развихрихме в темата.
          ЛАДА НИВА 1.7
          Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

          Коментар


          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            Лично аз нищо неочаквам да се случи.Но останах с впечатление че по вода остава сигурен варянт за оцеляване.
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Бе колко дигат тия подводници?Да не стане така, докато братята се дотътрузят до тука да е отишло имането от пещера?

              Коментар


              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                25-30 ма ти трябва някой да отвори Панама и 2 влекача иска и един пилот,а иначе минават с предимство.Кофтито е,че трябва да си отгоре и ще стане като ония виц Двама слязоха ма се качиха 50.
                Другия номер е долу през НОСА,за 3 седмици ще стигне ако не се издьни Китайската електроника.

                С лодка около 3 месеца и сме там и то ако е бьрза и подготвена лодката,иначе месеците двойно и то ако стигне.Играно е,но сьс спирания и през Панама,долу никой не ще да плати та да се пробваме.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  Нищо де, ние от бистрица до емине докато стигнем с джипките - тамън
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Минава се покрай едни острови та ако се подават над водата може да се забавим ммммммммалко.Пуснете СПОТ да ви знаем кьде сте.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Това със сублодката от С Диего мое и да стане мое и не Там панамци и разни други латиноси ако решат да го налазят, щот на зор са нали, ще стане яка патаклама и братята ще се забавят. Турваме и още някое и друго забавяне покрай онези хубавите острови и си е@@ мамата Ели шъ дадем фира докато ги чакаме ели отиде пещерската валута та се не виде Па те сега се размислих че ако братоците експроприират голямото джелезо то пещерската автомат губи валутните си стойности. Аз мислех с тази валута да спазарим изпреварващо една ядрена голяма и силно въоръжена от руските запаси. Значи като стане конклузията ние да сме вече на/ в/ под водата и гаааазззз през Босфора към онази екзотика Фиджи.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Фиджи- бирата 95 цента. Същинска Хайнекен! Зор да отида, още по-голям зор да си тръгна...
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Това със сублодката от С Диего мое и да стане мое и не Там панамци и разни други латиноси ако решат да го налазят, щот на зор са нали, ще стане яка патаклама и братята ще се забавят. Турваме и още някое и друго забавяне покрай онези хубавите острови и си е@@ мамата Ели шъ дадем фира докато ги чакаме ели отиде пещерската валута та се не виде Па те сега се размислих че ако братоците експроприират голямото джелезо то пещерската автомат губи валутните си стойности. Аз мислех с тази валута да спазарим изпреварващо една ядрена голяма и силно въоръжена от руските запаси. Значи като стане конклузията ние да сме вече на/ в/ под водата и гаааазззз през Босфора към онази екзотика Фиджи.
                          И аз точно така го мислех..... Даже за дизел- електричка клас Кило- че в Черно море май нямат атомни.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                            И аз точно така го мислех..... Даже за дизел- електричка клас Кило- че в Черно море май нямат атомни.
                            Абе нямат... Зависи от количеството пещерска валута...
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Ще си докараме една атомна (да не берем ядове с нафтата като свърши) от север да има в готовност - нелегално ще я държим под вода в залива на Арапя ... Само да не ни засекат в Босфора ...
                              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                              0885372997 - Дани

                              Коментар


                              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                Дреме ти, и да ни засекат, ако е от онзи северният резерв ще им е за последно.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X