Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    хехе и на мен ми даде, че нямам никакъв шанс на тия дето имат оръжия - при ядрена катастрофа дръжте ги напред .. да не ви капят по краката

    Коментар


    • #47
      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Даде ми от 4 до 8 месеца, което според мен си е пълен абсурд! Бих се радвал на толкова седмици...

      Коментар


      • #48
        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        2-4 месеца, очаквах повече.
        Основно трябва, оръжие и муниции в повече, всичко е бля, бля.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #49
          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Понеже не съм фен на оръжия от всякъкво естество ,тест няма да си правя.Ще подходя може би глупаво за експерти но предпочитам да видя какво щи се случи ако се случи изобщо и ако съм оцелял тогава ще взимам решения.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #50
            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            Аз подсигурих периметъра с 2 бр :

            Коментар


            • #51
              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Ако съм в София на сегашната локация - бързо съм "бегал" - 2-4 седмици. Ако се добера до "базата" обаче - отивам на 8-12 месеца :-)
              Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
              Grand Cherokee 3.0

              Коментар


              • #52
                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                ...търсете ме на подветрената част на Фиджи. С крадена лодка, ама да дойдат да ме хванат...
                А-ало ...мародера!
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #53
                  От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                  Когато падне метеорита и ядрената зима продължава 200-300 години има ли значение дали ще отцелееш 3 или 30 месеца ?
                  Да, има. Както има значение дали ще живееш 3 или 30 години.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Ша ма прощаат тия от тая анкета, ама питат глупости. На две преки от нас има лодки с по няколко стотин литра дизел. На много от тях има ветрови генератори и соларни панели. И машини за обезсоляване на вода. Някои работат само на солари и вятър. Редовно след месец плаване пристигаме с хладилници по-пълни от деня на тръгването. И все филета от риба тон. Да казвам ли, че като се прецака нещо на тоя континент, сменям континента за няколко седмици и продължавам в същия дух... Тия ме питат имало ли рекичка, на какво разстояние била, имал ли съм запаси- все глупости! Не задават верните въпроси. Тресне ли тук нещо голямо, търсете ме на подветрената част на Фиджи. С крадена лодка, ама да дойдат да ме хванат...
                    Верно в тоя район карта не ти трябва, ама в интерес на истината скоро вадил ли си секстанта(онова за навигацията, не другото дето вадиш в Кабо Сан Лукас )
                    Последно редактирано от Венци- малкия; 11-12-12, 14:16. Причина: географска промяна

                    Коментар


                    • #55
                      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Верно в тоя район карта не ти трябва, ама в интерес на истината скоро вадил ли си секстанта(онова за навигацията, не другото дето вадиш в Кабо Сан Лукас )
                      Те навигационните спътници ще кръжат в орбита доста след като на земята изчезне разума.
                      А имайки що годе верни карти качени на ГПС, ако има захранване и при неработещи спътници по бавно с грешки и корекции ще се намери желаната посока.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Ако нямаш късмет - каквото и оборудване да имаш - все тая... Ще си най-оборудвания труп и нищо повече...
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Те навигационните спътници ще кръжат в орбита доста след като на земята изчезне разума.
                          Четейки ежедневните и силно набъбващи сървайвъл теми все по-силно се убеждавам, че разума отдавна не се навърта из нашите планетарни ширини.
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                            Ако нямаш късмет - каквото и оборудване да имаш - все тая... Ще си най-оборудвания труп и нищо повече...
                            А ако имаш късмет и нямаш оборудване ще си най-късметлийския труп - просто ще умреш бързо и няма да се мъчиш...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              А ако имаш късмет и нямаш оборудване ще си най-късметлийския труп - просто ще умреш бързо и няма да се мъчиш...
                              Ако имаш късмет ще си набавиш и оборудване и храна и всичко. Те и на Титаник са били подготвени, ама не са били късметлии...
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                8-12 месеца... Благодарение на близо отстоящата вила с бунар, камина, мазе като бомбоубежище (стените са по половин метър бетон) и възможност за отбрана. Наличието на оръжия в масовите калибри и достатъчен брой боеприпаси за тях, както и на няколко кашона MRE също май е важно-....
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X