Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Благодаря. За сушене на обувки са идеални, вече се уверих. Ама за зимни високи обувки си трябват тамън 4 бр., както се обзаведох аз - по една легнала в обувката и по една във високата ѝ част (глезена). Сигурно ще стане и с по една легнала, ама за по-дълго време.
    Ами две , само толкова останаха в нас
    Моя бензин е 133 мл. Тоя китайския колко е ?
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Zippo handwarmer?

      Аз май си прецаках катализатора от експерименти, ама чакам да дойдат още 3, та ще го сменя!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Zippo handwarmer?

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        За сушене на обувки си имам друга печка
        Тази можеш ли да я носиш на екскурзиЙ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Zippo handwarmer?

          Дойдоха ми трите кечета за катализатора, едното го скъсах докато го монтирам още! Нещо съм освен кьорав и кьопав вече! Срамота голяма! Навремето пипкавите работи ми се отдаваха доста!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Zippo handwarmer?

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Дойдоха ми трите кечета за катализатора, едното го скъсах докато го монтирам още! Нещо съм освен кьорав и кьопав вече! Срамота голяма! Навремето пипкавите работи ми се отдаваха доста!
            От същия сайт ли ги купи , че и моето спря да гори след две седмици експлоатация.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Zippo handwarmer?

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              От същия сайт ли ги купи , че и моето спря да гори след две седмици експлоатация.
              От ибей,ама нещо не ми харесват! Много са крехки и още при монтажа скъсах едното!Струва ми се , че няма да карат много!Като ги похарча ще си купя или от японските или от другите , милтек ли бяха!
              След около 15-20 цикъла по 10 часа моето оригиналното кече просто се разпадна на прах, новото освен дето се поскъса при монтажа, още от първото палене изглежда като оригиналното на 10 паления! А не са евтини, 3 кечета струват колкото цял бърнър на японските! Да ама японския казват че кара с години, а тия по 2 седмици!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Zippo handwarmer?

                Само да вметна, че на моята турско-китайка, бренерчето и изобщо не съдържа каквато и да било вата(то и изглежда различно). От вън е една много фина метална мрежичка навита на тръбичка, а вътре е нещо по дебело подобно но картонче (разбира се не е) също навито така.
                Ползвам я много години със всякакъв бензин и още си работи без грешка и без смяна на нещо.
                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                Коментар


                • От: Zippo handwarmer?

                  Явно днешното китайско не е като едно време
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Zippo handwarmer?

                    Боголюбе , какво стана с тестовете , нищо не казваш?
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Zippo handwarmer?

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Боголюбе , какво стана с тестовете , нищо не казваш?
                      Изпуках 4 тубички гориво и нямам определен резултат. Нещо престана да вали сняг и се постопли леко времето. Оставях 4 запалени печки на всяка стелка в колата, на сутринта - печките са студени, нито е ясно колко време са горели, нито се усеща някакъв ефект, просто защото времето или омекна или се позасуши малко - вратите на стария "Пасатор" се отварят, стъклата му след като се размразиха при стъргане и каране на колата преди да се появят печките, си стоят чисти... Лошото е, че с тия калъфи приличат на смартфон и не смея да ги оставя под предното стъклото (колата си нощува на улицата).
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Zippo handwarmer?

                        Ясно .... аз пък се усъмних с опита ми да оставям печката при двигателя , защото един ден на -11 запали без печка, много лесно.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Zippo handwarmer?

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                          Моя бензин е 133 мл. Тоя китайския колко е ?
                          Първоначално публикуван от Славка Калчева, "Бяла роза"
                          дАли туй ни йе измамъ?
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171219_122542.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5776244

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171219_122557.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5776245
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Zippo handwarmer?

                            Бе то и чипса е в голяма опаковка , ама вътре ... въздух.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Zippo handwarmer?

                              Аз купих на жената печка зипо, от представителят в бг, поръчах и бензин оттам. Стигна за седмица и половина, като пълня лейката догоре. Обаче мисе виде скъпичък за всекидневна употреба.Купих медицински бензин от този : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:medicinski-benzin.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:5780046 ценичката е 12 лв за литър. Мирише малко по-слабо от бензина на зипото, изкарва пак същото време като продължителност - 12-14 часа( със зипото съм изкарвал 15 часа) обаче в началото температурата е по-ниска първите 2-3 часа, след това температурата става по-висока. Иначе гледах ,че има катализатори пак на зипо по 15 лв бройката. А в нета дори има клипове с тунинг на печки - нова по-хигроскопична вата, двоен катализатор итн...
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                                От: Zippo handwarmer?

                                Аз купих на жената печка зипо, от представителят в бг, поръчах и бензин оттам. Стигна за седмица и половина, като пълня лейката догоре. Обаче мисе виде скъпичък за всекидневна употреба.Купих медицински бензин от този : [ATTACH=CONFIG]946315[/ATTACH] ценичката е 12 лв за литър. Мирише малко по-слабо от бензина на зипото, изкарва пак същото време като продължителност - 12-14 часа( със зипото съм изкарвал 15 часа) обаче в началото температурата е по-ниска първите 2-3 часа, след това температурата става по-висока. Иначе гледах ,че има катализатори пак на зипо по 15 лв бройката. А в нета дори има клипове с тунинг на печки - нова по-хигроскопична вата, двоен катализатор итн...
                                Калояне доволен ли си от печката ? Че съм на такава вълна и се двуомя между японските и Зипото . И този медицински бензин не е ли 600 гр.разфасовката ?
                                Който търси , намира !
                                Човекът е човек, когато е на път !

                                Коментар


                                • blackfirefly
                                  blackfirefly коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Бих ти препоръчал японските! Едва ли има много голяма разлика между двете, но за японските има резервни части, които може да си купиш. За зипото не знам дали е така...

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X